Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Bloc 2001,Cu Centrala,Etaj 2, Mobilat,Usor Neg
14
2

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Mare,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1713 EUR/m2 | 40 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici
9

Vand apartament cu 2 camere in Timisoara, Str. Maslinului, zona Blascovici. Apartamentul are o supfrafata totala de 57 mp si se afla la etajul 3. Se vinde mobilat (dupa cum se vede in poze). Dispune de centrala proprie pe gaz si aer conditionat. Instalatia electrica refacuta in totalitate acuma aprox. ...

1842 EUR/m2 | 57 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului
10

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului

Favorit Estate va propune spre vânzare, situat în zona Șagului, într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloacele de transport în comun și puncte de interes. Apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, având o suprafață utilă de 55 mp. Apartamentul a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartamente noi 2 camere cu lift | Giroc - zona ESO
6
2

Apartamente noi 2 camere cu lift | Giroc - zona ESO

*Apartamente noi 2 camere Giroc (zona ESO)** **Bloc nou P+3 cu lift** Se oferă spre vânzare apartamente cu 1, 2 și 3 camere, confort 1, decomandate, situate într-un bloc nou, modern, cu regim de înălțime P+3, dotat cu lift, în Giroc zona ESO. **Suprafețe utile:** de la 43 mp **Compartimentare:** * ...

2023 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Braytim
10
3

Apartament 2 camere | Braytim

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim, într-un imobil construit în anul 2014. Apartamentul este poziționat la parterul unui bloc cu 3 etaje și are o suprafață utilă de 42 mp, la care se adaugă un balcon închis de 8 mp, cu ieșire directă în grădină. Imobilul ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Garaj | Boxa | Zona Girocului
7

Apartament 3 camere decomandat Zona Girocului Vă propunem spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, situat în zona Girocului, într-un bloc anvelopat termic. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 și are o suprafață utilă de 70 mp, la care se adaugă 2 balcoane de aproximativ 4 mp. Compartimentare: Living 2 ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

PROPRIETAR Vand apartament renovat 74mp complexul studentesc COMISON 0%
9
6

Vand apartament de 74 mp in Complexul Studentesc, Aleea Minis. Renovat complet în 2025, gata de mutat, fără stresul renovării. Ideal pentru locuit sau investiție (chirie garantată). 3 camere, 2 bai, 1 bucătărie, , 2 balcoane închise cu geamuri termopan. Centrala proprie. Tevile de la calorifere sunt ...

1620 EUR/m2 | 74 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
4

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă   Zona Soarelui

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă Zona Soarelui

Apartament 2 camere, proprietar direct Zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice Se oferă spre vânzare apartament modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Zona Soarelui, chiar lângă Parcul Pădurice. Vânzarea este direct de la proprietar. Detalii generale: - Suprafață utilă: ...

3125 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere
6
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!

2106 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
5

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea