Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, etaj intermediar, centrala proprie, Mircea cel Batran
5
2

Apostu Estate ofera spre vanzare un apartament cu o camera, situat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc reabilitat termic, intr-o zona linistita si bine conectata la principalele puncte de interes din oras. Zona Mircea Cel Batran, Timisoara, judetul Timis. Locatia este ideala pentru studenti, ...

2259 EUR/m2 | 34 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Dacia, Timisoara, Timis
10
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, etaj intermediar, in zona Dacia, Timisoara, judet Timis. Apartamentul are o suprafata utila de 33 mp, este nedecomandat si compartimentat astfel: -Hol de acces -Bucatarie inchisa -Baie cu cabina de dus -Sufragerie -Dormitor Confortul ...

2318 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, Zona Cetatii, Curte Comuna, Pivnita mare
9
1

Detalii RELEVANTE oferta : - parter - model cu vedere pe 2 parti - model cu 1 baie - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, parchet,, gresie, faianta, ferestre lemn cu geamuri sticla, - CENTRALA termica PROPRIE, incalzire prin calorifere - detalii MOBILARE : bucataria mobilata si utilata ...

1389 EUR/m2 | 90 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Aradului, Timisoara
9
1

Apartament cu 2 camere de vanzare, Zona Aradului, Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 7, in zona de Nord a orasului, zona Aradului, Timisoara, judetul Timis, una dintre cele mai dinamice si cautate zone rezidentiale ale orasului. Locuinta are o suprafata utila de 58 mp. Compartimentare ...

2672 EUR/m2 | 58 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de vanzare in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului. Apartamentul are o suprafata utila de 36mp, etaj 4, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

2000 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Aradului
3
4

Apartament o camera de vanzare Aradului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 3 cu o suprafata de 35 mp, centrala proprie este in curs de montare.

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui
8
32

De vanzare apartament cu o camera in zona Soarelui

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera decomandat, de 33 mp, in Zona Soarelui. Apartamentul se afla la etajul 3 din 5, se intinde pe o suprafata utila de aproximativ 33 mp. Confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz prin calorifere. Puncte de interes: Parcul Lidia-Padurice, Spitalul ...

1576 EUR/m2 | 33 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii
3
1

De vanzare apartament cu o camera zona Circumavalatiunii

De vanzare apartament cu 1 cameră, situat zona Circumvalatiunii la etajul 4 din 10 , blocul are lift, suprafata utila 36 mp. Apartamentul se vinde conform pozelor! Pentru a stabili vizionari sau mai multe detalii apelati numarul de telefon aflat in anunt!

1667 EUR/m2 | 36 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!
7
5

Super pozitie , Take Ionescu langa Politie !!!

Garsoniera de vanzare , parter , 11mp utili , mobilata , utilata , foarte buna ca investitie , zona Take Ionescu in spate la Politie . Pret 28.500Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2591 EUR/m2 | 11 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI
8

Apartament cu 2 camere Complexul Studentesc Profi DALIEI

Se vinde un apartament cu 2 camere ,decomandat,confort 1,bloc de caramida,izolat termic, cu o suprafata utila de aproximativ 44 mp, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,in mijlocul Complexului Studentesc,pe strada Daliei.Ca si compartimentare acesta dispune de un hol la intrare, 2 camere decomandate ...

2080 EUR/m2 | 44 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!
6

Superpozitie , Facultatea de Constructii !!!

Apartament situat lângă Facultatea de Arhitectură și Construcții, în clădire de cărămidă cu 3 nivele, având acoperiș tip șarpantă (din țiglă), curte proprie. Apartamentul este la etajul 2, pe colț, cu vedere pe două părți. Are 3 camere decomandate, bucătărie, baie, debara și centrală proprie pe gaz. ...

2250 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin
3
10

Apartament cu o camere de vanzare in zona Iosefin

Se da spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,la etajul 3,suprafata de 29 mp,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamnetul este ideal pentru investitie, detine centrala proprie,este aproape de mijloace de transport si magazine. Se accepta credit bancar , mai multe detalii telefonic !

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap.2 camere-Bloc nou-Etaj 2-Giroc-Zona Eso-54 mp-decomandat-1 loc parcare-101.000 euro(TVA inclus)
7

Se vinde apartament cu 2 camere la limita dintre Timisoara si Giroc, foarte aproape de benzinaria Eso. Apartamentul este situat la etajul 2 al unui bloc nou, este decomandat si este compartimentat astfel: hol de acces, living, bucatarie inchisa, dormitor, baie si balcon. Atat materialele folosite la ...

1870 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona UMT
4
4

Apartament cu 2 camere in zona UMT

Oferim spre vanzare un apartament siuat in zona UMT , in apropiere de facultati , magazine ,mijloace de tranport . Aparatamentul ofera o suprafata de 46 mp si este la etajul 3 . Dispune de un loc de parcare care este inclus in pret . Pentru mai multe detalii contactati numarul afisat !

UMT, Timisoara, Timis

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!
10

Zona linistita , Plavat , strada Meziad !!!

Garsoniera confort 1, etaj 3 , mobilata , utilata , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

Plavat II, Timisoara, Timis

Plavat  zona linistita , strada Meziad !!!
10

Plavat zona linistita , strada Meziad !!!

Apartament cu 1 camera , etaj 3 , mobilat , utilat , posibilitate centrala pe gaz , zona linistita , strada Meziad , locuri de parcare la liber . Pret 63.000Euro negociabil . Informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2100 EUR/m2 | 30 m2

PLAVAT, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Gh Lazar
15

Apartament 3 camere Gh Lazar

Apartament deosebit, 3 camere, 61 mp, zona foarte buna, Gh. Lazar, etaj 7 cu vedere in spatele blocului, renovat recent, balcon inchis termopan, caloriferele si instalatia electrica sunt inlocuite, centrala pe gaz noua, electocasnice noi. Se vinde mobilat si utilat. Pret 129.000 euro. Tel: 0721-442227. ...

2115 EUR/m2 | 61 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 1 camera in  zona Buziasului
5
21

De vanzare apartament 1 camera in zona Buziasului

Se vinde apartament cu o camera, decomandat, in zona Buziasului, aproape de centre comerciale si mijloace de transport in comun, o zona buna usor accesibila cu deschidere spre intreg orasul. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4. Fiind compus din: 1 hol, 1 bucatarie, 1 baie, 1 camera. Suprafata ...

1486 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 cam Soarelui
5

Apartament 2 cam Soarelui

Dam spre vanzare apartament cu 2 camere, bucatarie, baie, centrala proprie, aer conditionat. Suprafata: 63mp. Etaj: 4. Proximitate: Spitalul Judetean, Complexul Studentesc, mijloce de transport, complex comercial. Se vinde complet mobilat si utilat, recent renovat. Alte detalii la numarul de telefon ...

1238 EUR/m2 | 63 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin
3
70

De vanzare apartament cu o camera in zona Iosefin

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Iosefin,,suprafata de 26 mp, etaj 1, se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la 5-10 min de piata Iosefin,gara de nord,statii de firobuz,autobuz,tramvai,etc. Este dotat cu toate electrocasnicele necesare casei. Persoanele interesate sunt rugate ...

1654 EUR/m2 | 26 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral - Locanda del Corso !!!
20
19

Ultracentral - Locanda del Corso !!!

Apartament cu 2 camere , etaj 2 din 2 , decomandat , cladire reabilitata , 95mp utili , bucatarie foarte spatioasa cu loc de servit masa , hol intrare , dormitor generos , baie amenajata , living extrem de mare . Apartamentul este amenajat de cativa ani , se vinde 80% mobilat , si are centrala pe gaz ...

3147 EUR/m2 | 95 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Zona Soarelui
4
2

Apartament 2 camere Zona Soarelui

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea