Promovat
Apartament de vanzare  renovat complet Dambovita
7
3

Apartament de vanzare renovat complet Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat complet, cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic,din Dambovita, la etajul 4/5. Compartimentare: -hol de acces; -bucatarie spatioasa; -camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; -hol intermediar; -baie ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere Aradului-Iris, etaj intermediar
7
1

2 camere Aradului-Iris, etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Timsioara, la etajul 4 intr-un imobil cu regimul de inaltime P+8E, imobil cu 2 lifturi, cu suprafata utila de 53.4MP plus balcon de 7 mp compartimentat astfel: -Living cu bucatarie -Dormitor -Baie cu cada. -Balcon de 7 mp. Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 54 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Penthouse cu 4 camere si terasa de 153mp | Central
14

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse spectaculos pe trei nivele situat in zona Balcescu, intr-un imobil constructie 2019. Proprietatea se desfasoara pe o suprafata utila de 133 mp, completata de o terasa impresionanta de 153 mp, gandita pentru zona de relaxare, dining si spatiu ...

4135 EUR/m2 | 133 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Olimpia-Stadion
5
19

De vanzare apartament 2 camere in zona Olimpia-Stadion

Vand apartament cu 2 camere decomandat la etajul 3 5 cu o suprafata utila de 48 mp, mobilat si utilat complet cu posibilitate de montat centrala proprie.

1563 EUR/m2 | 48 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Lipovei
5

Apartament 3 camere zona Lipovei

De vânzare in zona Lipovei, apartament cu 3 camere, confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 cu acoperis , suprafata utila 55 mp, 1 baie, 2 balcoane inchise cu structura metalica, vedere pe 2 parti, , confortul termic este asigurat de centrala proprie pe gaz, gresie, faianta, parchet laminat, ...

1636 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA
8
1

Apartament 1 camera confort 1 decomandat CENTRALA

vand apartament 1 camera confort 1 decomandat etj 3 recent renovat toate utilitatile zona linistita. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Pret 66500euro

1847 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si balcon generos - zona Aradului
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, unde ai spatiu si multa lumina naturala, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aproape de toate punctele de interes (scoli, gradinite, centre comerciale, mijloace ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1
7
1

Apartament 2 camere Cladire Istorica etaj 1

Se vinde apartament 2 camere in zona centrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 1 compus din : 2 camere baie bucatarie camara hol foarte spatios cu o suprafata utila de 82 mp cu Garaj in curte suprafata de 18 mp si boxa 9mp incalzire cu centrala proprie pe gaz imobilul este reabilitat se ...

1951 EUR/m2 | 82 m2

Timisoara, Timis

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE
10
1

3 camere etaj 3 zona Tipografilor CENTRALA PROPRIE

Va oferim spre vanzare apartament decomandat complet mobilat si utilat situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele langa Punctele Cardinale P-ta Unirii. Compartimentare: hol de acces generos living spatios si luminos cu vedere pe 2 parti bucatarie cu camara alimente dormitor matrimonial dormitor baie ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie
18
4

2 cam Cetatii-Gh Lazar parter centrala proprie

De vanzare apartament cu 2 camere la parter renovat zona Bulevardul Cetatii-Gheorghe Lazar amenajat centrala prorie mobilat si utilat. Pret 85000 euro.

2179 EUR/m2 | 39 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
4

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amenajari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1577 EUR/m2 | 57 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Balcescu Centrala proprie pozitie f buna- pretabil SAD
13
8

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna
20
6

Casuta individuala p+m CENTRALA PROPRIE terasa curte comuna

Va propunem spre vanzare o casuta parter+mansarda situata in zona Balcescu intr-o curte comuna cu o alta cladire cu 6 apartamente compartimentata astfel: la parter este compusa din bucatarie spatioasa camera o baie si o terasa inchisa de 16mp iar la mansarda se afla o camera foarte mare baie si un balcon ...

1875 EUR/m2 | 60 m2

balcescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 - Calea Bogdanestilor
10
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1970, structura ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera zona Torontalului
3
1

Apartament cu 1 camera zona Torontalului

Oferim spre cumparare apartament cu 1 camera in zona Torontalului, suprafata de 30 mp, PARTER, confort 2, centrala proprie. Aproape de XCity Tower, magazine si parc. Se vinde incepand cu luna martie. Pentru vizionari sau alte detalii sunati la numarul de telefon afisat.

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita
4
12

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Dambovita

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, confort 1, situat in cartierul Dambovita, intr-un imobil construit in anul 1979, disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 52 mp. Apartamentul este la 2 minute de mijloacele de transport in comun, restaurant Nora, piata Aurora.

1519 EUR/m2 | 52 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor

Apartament cu o camera de vanzare in zona Calea Martirilor (Str. Apelor), aproape de Spitalul Judetean. Dispune de o suprafata utila de 35mp si este la etajul 3 4. Se accepta si credit. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

1914 EUR/m2 | 35 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Garsoniera zona Garii de Nord
2
2

Garsoniera zona Garii de Nord

Vand garsoniera mobilata si utilata cu centrala proprie avand o suprafata de 29 mp, la etajul 7

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Etaj 2   Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere
15

Etaj 2 Calea Aradului- Iulius Mall 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Aradului, la etajul 2 din 4., suprafață utilă: 47 mp, Hol de acces, bucătărie închisă, living luminos cu ieșire pe balcon, dormitor și baie. Preț: 88.000 Euro

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea