Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament in Jurilovca
5
4

Vand apartament in Jurilovca

Acest apartament de 3 camere are un design semidecomandat și se află la parter. Are o suprafață de 58 mp și beneficiază de finisaje de înaltă calitate. Îți oferă un living luminos, o bucătărie modernă și dormitoare confortabile. Apartamentul este situat într-o zonă urbană, aproape de diverse facilități. ...

897 EUR/m2 | 58 m2

Jurilovca, Tulcea

SULINA schimb apartament 3 camere cu garsonieră
8
2

SULINA schimb apartament 3 camere cu garsonieră

Schimb apartament 3 camere cu garsoniera. Suprafața este de 57 mp. Este situat la parter. Blocul se află pe str.ll la 60 m de primărie, în spatele supermarket Șuru. Tel.

877 EUR/m2 | 57 m2

Sulina, Tulcea

 ocazie rară   garsonieră spațioasă + boxă generoasă, tulcea
9
2

ocazie rară garsonieră spațioasă + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vand apartament 2 camere Mahmudia
10
7

Vand apartament 2 camere Mahmudia

Apartament 2 camere cu suprafata de 55 m2, confort 1, ultracentral , etaj 1,intim,spatios, inconjurat de verdeata in proximitatea imediata a falezei superioare a Dunarii. Apartamentul este dotat cu centrala,+ calorifere din aluminiu, aer conditionat,usa metalica securizata, ,geamuri termopan, usile ...

1000 EUR/m2 | 55 m2

Mahmudia, Tulcea

Vând, sau schimb cu casă. 3

Vând, sau schimb cu casă.

Exclus intermediari. Ap. 2 camere, decomandat, zona str Spitalului, parter înalt, acces uscător, boxă sub balcon, gaze, centrala, aer condiționat. Sau schimb cu casă, exclus periferie.

1296 EUR/m2 | 54 m2

Spitalului, Tulcea, Tulcea

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor   luminos, vedere panoramică
8
1

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor luminos, vedere panoramică

Proprietar, vând apartament 3 camere, 70,4 mp, zona Sabinelor luminos, vedere panoramică, fără vecini deasupra. Dacă îți dorești liniște, lumină naturală din plin și o priveliște deschisă asupra orașului, acest apartament de 3 camere din zona Sabinelor poate fi alegerea ideală. Situat la etajul superior ...

106 EUR/m2 | 704 m2

Tulcea, Tulcea

  Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie   zona Păcii, Tulcea
8

Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie zona Păcii, Tulcea

Locație excelentă aproape de școli, magazine și transport public Zonă liniștită, ideală pentru familie Detalii apartament: 4 camere spațioase 2 băi confort și intimitate 2 balcoane perfecte pentru momente de relaxare Suprafață: 89 m Etajul 5 din 10 Izolat costuri ...

1292 EUR/m2 | 89 m2

Tulcea, Tulcea

Apt 3 camere Tulcea
10
1

Apt 3 camere Tulcea

Vând apt 3 camere decomandat, 70 mp, et. 4/4, hidroizolație 2021, termoizolat, utilat complet (gaze, centrală termică, AC), mobilat, merită văzut.

1229 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

investiție în Delta Dunării   venit din turism   Ideal pentru Airbnb   turiști   pescuit   vacanță
10
6

investiție în Delta Dunării venit din turism Ideal pentru Airbnb turiști pescuit vacanță

Situat în Delta Dunării, zonă turistică , perfect pentru închiriere sezonieră , 3 camere potrivit pentru grupuri familii , acces rapid către plajă și Dunăre. Apartament 3 camere, semidecomandat, suprafata totala 60 m2, apartamentul se compune din trei camere, bucatarie, baie,balcon si o debara, beneficiind ...

900 EUR/m2 | 60 m2

Sulina, Tulcea

Apartament 3 Camere Faleza
1

Apartament 3 Camere Faleza

De vânzare apartament mobilat, utilat, cu centrala termica pe gaz, decomandat cu 3 camere pe strada Gării, 65.2mp utili plus doua balcoane de 6.5mp, respectiv 3.2mp, 2 bai, bucatarie separata, spațioasă, Construcție 1982, reabilitat 2025, lift nou.

1420 EUR/m2 | 75 m2

Faleza, Tulcea, Tulcea

Vând apartament cu 3 camere
8
7

Vând apartament cu 3 camere

Proprietar vând apartament cu 3 camere decomandat Suprafață 68 de m Parțial îmbunătățit Geamuri termopan Centrală proprie pe gaz Zonă centrală (Piața Nouă) Vedere în fața blocului Etaj 4 din 10 Lift funcțional Telefon Preț 69000 euro negociabil

1015 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere decomandat 1

Vând apartament 2 camere decomandat

Vând apartament 2 camere, zona E3, decomandat, situat la etajul 1 din 4 alegerea ideală pentru confortul de zi cu zi sau pentru o investiție sigură. Locuința izolată la exterior este bine compartimentată și oferă un ambient plăcut și luminos: sufragerie spațioasă, perfectă pentru relaxare, dormitor ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vanzare garsoniera 12

Vanzare garsoniera

Vand garsonierra etaj 7 Dalas langa Cronos Intrare cu cip.

600 EUR/m2 | 25 m2

Zona Industrială Est, Tulcea, Tulcea

Apartament vanzare zona 0
1
1

Apartament vanzare zona 0

Vand apartament 4 camere etaj 4, 99 mp, strada Sabinelor, la E uri, 90.000 Euro usor negociabil, apartamentul este decomandat, centrala gaz noua,2 AC uri ,2 bai, 3 balcoane.Relatii la telefon .

909 EUR/m2 | 99 m2

Tulcea, Tulcea

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua
8
4

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua

Se vinde un apartament decomandat, cu 2 camere, la etajul 4, pe str. Gavrilov Corneliu, zona piata noua, in orasul Tulcea. - are 54 mp - acoperisul refacut in iulie 2025 - gazele sunt la usa - dotat cu aer conditionat - necesita renovare - disponibil imediat - pret 58000 euro. Relatii la telefon .

1074 EUR/m2 | 54 m2

Piata%25252bNoua, Tulcea, Tulcea

vand apartament 4 camere
8
20

vand apartament 4 camere

Apartament 4 camere decomandat, centrală gaz proprie, apartamentul are 86 m.p., este la parter, are balcon. Deține și o camera de depozitare la subsolul apartamentului. Este foarte spațios, distribuit pe doua laturi ale blocului. Mai multe detalii sunați la telefon.

953 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere modern
9
1

Apartament 3 camere modern

Apartament modern cu 3 camere, 2 baii si balcon. Imobilul se afla la etajul 4 din 5, blocul este prevazut cu lift modern si camere de supraveghere. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, finisaje de calitate, centrala pe gaz, cada cu hidromasaj (jacuzzi). Imobilul dispune de o boxa la demisol plus ...

2364 EUR/m2 | 77 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea