Apartamente de vanzare Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Tulcea zona Vest
4

Garsoniera Tulcea zona Vest

Vând garsoniera în zona Vest din Tulcea, disponibilă imediat. Are 16.5mp și este la etajul 4 din 4. Are mobila, aer condiționat, bucătărie utilata. Prețul este negociabil, nu colaborez cu agenții.

1412 EUR/m2 | 17 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere Str. Victoriei , zona LIDL
8
2

Apartament 2 camere Str. Victoriei , zona LIDL

Apartament 2 camere, Str.Victoriei, zona LIDL in suprafata de 53mp utili + balcon 8mp . Apartamentul a fost renovat total in anul 2020 : instalatie electrica schimbata, izolat pereti exteriori, geamuri tripan exterior interior. Incalzirea se realizeaza cu centrala termica pe gaz. Apartamentul are ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament

Vând apartament

Apartament,decomandat, ultracentral, zona zero, multiple îmbunătățiri, spațios, luminos, vedere bilaterala, renovat complet în 2024,instalatie electrica noua, instalație sanitara nouă, termopane tripan, 6 camere, Almaterm, glafuri, centrala proprie gaz, contorizare individuala,ușa metalica noua Mega ...

2821 EUR/m2 | 78 m2

Tulcea, Tulcea

Belvedere | Apartament 2 camere, 60,5 mp
8

Belvedere | Apartament 2 camere, 60,5 mp

Apartament 2 camere, 60,5 mp Etaj 1 4 Strada Frumoasă, Tulcea vedere către Piața Civică Se vinde apartament spațios de 2 camere, cu suprafața de 60,5 mp, situat la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, pe Strada Frumoasă, într-o zonă centrală, cu vedere către Piața Civică. Apartamentul este fără ...

1500 EUR/m2 | 60 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Vând apartament Tulcea 3

Vând apartament Tulcea

Vând apartament 2 camere cu balcon și logie. Apartamentul este izolat termic și are centrala proprie pe gaz. Este situat la etajul 3 din 4 în zona Gavrilov Corneliu (lânga Serviciul Taxe și Impozite), relații la telefon .

1200 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

apartament de vanzare Babadag

apartament de vanzare Babadag

Vand apartament 2 camere decomandat etaj4 ,49 m2 cu balcon zona centrală fără nici o îmbunătățire pret 25 mi euro negociabil relați la telefon .

510 EUR/m2 | 49 m2

Babadag, Tulcea

Garsonieră vest
4
2

Garsonieră vest

Vând garsonieră cartier Vest etajul 3 cu vedere pe spate, zonă liniștită,recent renovată complet (2025) Se vinde mobilat-utilat având mașină de spălat, aragaz, frigider și aer condiționat Mai multe detalii și informații WhatsApp

1350 EUR/m2 | 10 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 4

Apartament de vanzare

Vând apartament format din două camere plus balcon si uscator ,in suprafata de 47 mp ,zona I.L.Caragiale aproape de Taxe si impozite.Apartamentul dispune de toate utilitatile și mobilă ,etaj 1 din 4,bloc o singură scară. Telefon : Camelia Pret 55.000 euro negociabil.

1170 EUR/m2 | 47 m2

Tulcea, Tulcea

Vand apartament 2 camere- Tulcea
10

Vand apartament 2 camere- Tulcea

Vand apartament 2 camere, confort 1, 2 camere, 40 m.p. , etaj 1 3, nedecomandat, zona centrala-Garii, 55.000 euro negociabil, direct proprietar.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

garsoniera ultracentrala 3

garsoniera ultracentrala

vand garsoniera(18 mpt) ultracentral.vis-a-vis de piata civica. Trebuie refacut aproape tot. Sunt sensibil la orice dialog si negocieri. Nu am poze,Cei cu adevarat interesati ma pot suna pt vizita.

Tulcea, Tulcea

Apartament
7
1

Apartament

Vând apartament două camere, etaj 2,centrală pe gaz, izolat exterior, 43 m2! Zona Vest!

1279 EUR/m2 | 43 m2

Tulcea, Tulcea

Vând garsoniera
2
3

Vând garsoniera

Vând garsoniera pe Strada Alunisului, etaj 1 ,cu baie . Rămâne mobilata .

1458 EUR/m2 | 12 m2

Tulcea, Tulcea

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.
5

M-a vinde .Sunt ap.de 62 m.

Ap.2 cam.confort1,zona centrala(spital,scoala,politie,Lidl,Penny)cu parc imens in spatele scarii,ptr.iesiri in aer liber extraordinar de frumos.Foarte econom la intretinere fiind temp.constanta cu pozitionarea si izolatia aferenta,centrala proprie gaz cu tevi(din cupru) si caloriferele noi ,electronicele ...

1194 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea