Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2
8
2

Apartament 2 camere, zona E3,etaj 2

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 57 mp , suprafata utila 46 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 79000 EURO Va asteptam ...

1386 EUR/m2 | 57 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

ID 3190 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL - ETAJ 1
8

ID 3190 Apartament 3 camere - ULTRACENTRAL - ETAJ 1

ULTRACENTRAL | ETAJ 1 | IDEAL INVESTIȚIE (AIRBNB BOOKING) LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o locație EXCEPȚIONALĂ, unde potențialul turistic întâlnește confortul urban. LOCAȚIE IMBATABILĂ: 2-3 MINUTE DE FALEZĂ: La câțiva pași de pontoanele de plecare către ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

garsoniera ultracentrala 3

garsoniera ultracentrala

vand garsoniera(18 mpt) ultracentral.vis-a-vis de piata civica. Trebuie refacut aproape tot. Sunt sensibil la orice dialog si negocieri. Nu am poze,Cei cu adevarat interesati ma pot suna pt vizita.

Tulcea, Tulcea

STRADA VICTORIEI - 3 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 1 ,CENTRALA GAZ
11

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament elegant și bine compartimentat, situat în inima orașului, pe strada Victoriei, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut – alegerea ideală pentru locuință sau investiție. Cu o suprafață utilă de 76,30 mp și o suprafață totală de 88,90 ...

1822 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2995 Apartament cu 2 camere * Str Alunisului
10

ID 2995 Apartament cu 2 camere * Str Alunisului

Agentia LUX Imobiliare va ofera spre VANZARE un apartament cu 2 camere, amplasat pe Strada Alunisului. Locuința este o soluție viabilă pentru o familie care apreciază existenta multiplelor facilitati in imediata apropiere: magazine, farmacii, Penny Market, Inspectoratul de Politie, scoli, etc Proprietatea ...

1588 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA CENTRALA- 2 CAMERE , ETAJ 1, CENTRALA GAZ
6

ZONA CENTRALA- 2 CAMERE , ETAJ 1, CENTRALA GAZ

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere semisecomandat in zona Penny Politie. Situat la etajul 1, are o suprafata de 34 mp. Dispune de centrala pe gaz. Loc de parcare, termopane, izolat termic, recent renovat. Proprietatea beneficiază de acces rapid către oraș și se ...

1588 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere,zona Enel,renovat
9

Apartament 2 camere,zona Enel,renovat

Apartament 2 camere situat pe str.Podgoriilor , in suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 , cu hidroizolatie . Proprietatea este gata de utilizare și vine mobilata+utilata ideală pentru mutare rapidă. Încălzirea se face printr-o centrală pe gaz, asigurând confortul necesar. Imobilul este liber ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera confort 1 zona Pacii
20

Garsoniera confort 1 zona Pacii

Agentia Imobiiara Aura Intermediar vinde garsoniera confort 1 zona Pacii,etaj 7,siprafata totala 35 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,pret 40000 euro,tel.07 arata numarul

1143 EUR/m2 | 35 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera str.1848, mobilata,gaze
8

Garsoniera str.1848, mobilata,gaze

Garsonieră confort 1 , decomandata , situata pe str.1848 , in suprafata totala de 36 mp. Se afla la etajul 4 , cu hidroizolatie . Proprietatea este gata de utilizare și include facilități precum mobilier, aparat de aer conditionat , boxa , debara . Încălzirea se realizează prin centrală pe gaz. Este ...

1250 EUR/m2 | 36 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera Confort 1 Zona E3
7

Garsoniera Confort 1 Zona E3

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera Confort 1 zona e3,etaj 4,suprafata totala 37 mp,mobilata utilata ,centrala gaz,pret 47000 euro neg.tel.07 arata numarul

1270 EUR/m2 | 37 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20019 Apartament 2 camere   Strada Podgoriilor
10

ID 20019 Apartament 2 camere Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare va prezinta spre VANZARE un apartament cu 2 camere, situat pe Strada PODGORIILOR. Locuinta este ideală pentru cei care vor să aibă la îndemână tot ce este necesar pentru un stil de viață relaxat (Institutii de invatamant, magazine, farmacii, parc, etc) fiind aproape de punctele de interes ...

1241 EUR/m2 | 54 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor
12

Apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Str.Podgoriilor, etaj 4,decomandat,suprafata totala 53 mp,suprafata utila 50 mp.mobilat utilat,centrala gaz,pret 65000 euro,tel.07 arata numarul

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei
12

Apartament 3 camere zona Str,Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.07 arata numarul

1818 EUR/m2 | 77 m2

Tulcea, Tulcea

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor
8

ID 20020 Apartament 2 camere - Strada Podgoriilor

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai apreciate și sigure zone din Tulcea: Strada Victoriei. Este locația ideală atât pentru o familie tânără, cât și pentru investiție, fiind înconjurat de toate punctele de interes majore. LOCALIZARE PREMIUM (TOTUL LA CÂȚIVA ...

1226 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3650 Apartament 3 camere - Cartier E3
8

ID 3650 Apartament 3 camere - Cartier E3

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat într-una dintre cele mai practice locații din cartierul E3. Dacă îți dorești confort și zero timp pierdut în trafic, aceasta este locuința ideală! AVANTAJELE PROPRIETĂȚII: LOCALIZARE IMBATABILĂ: Situat pe Strada Meduzei, fix lângă Școala Nr. ...

1574 EUR/m2 | 68 m2

Tulcea, Tulcea

ID 3626 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada 1848
17

ID 3626 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada 1848

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada 1848, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1200 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Kaufland
8
1

Apartament 2 camere zona Kaufland

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere bloc nou,zona Kaufland,etaj 2,suprafata totala 57 mp,suprafata utila 46 mp,centrala gaz,lift,pret 82000 euro ,tel.0747698898

1783 EUR/m2 | 46 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Spitalului
15

Apartament 2 camere zona Spitalului

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Spitalului,etaj 4 cu pod,suprafata totala 63 mp,decomandat,renovat total ,mobilat utilat,centrala gaz,boxa pe palier,pret 92000 euro,tel.0747698898

1460 EUR/m2 | 63 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona Mircea Voda
18

Apartament 3 camere zona Mircea Voda

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona centrala ,etaj 4,decomandat,surafata totala 75,2 mp,suprafata utila 65,mp,fara imbunatatiri,boxa la subsol de 6 mp in proprietate,debransat caldura,gaz la usa,pret 60000 euro neg.tel.0747698898

923 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Victoriei
20

Apartament 2 camere zona Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Victoriei ,etaj 5,suprafata totala 80,7 mp,suprafata utila 65,7 mp,decomandat,centrala gaz,aer conditionat,2 bai,boxa privata la parter,pret 78000 euro,tel.0747698898

1182 EUR/m2 | 66 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2
17

Apartament 3 camere zona E3,etaj 2

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere cartier E3,etaj 2,suprafata totala 70 mp,decomandat,mobilat utilat,2 bai,gaz la usa,pret 85000 euro,tel.0747698898

1308 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea