Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare o garsonieră modernă, confort 1, spațioasă și luminoasă, amplasată într-o zonă liniștită, în apropiere de Kaufland una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Tulcea, la un ETAJ INFERIOR acces facil și confort sporit! Suprafață totală: 42 mp Compartimentare: ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5
14

ID 3623 DE VÂNZARE Apartament 3 camere - CARTIER C5

LUX IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament spațios, situat în Cartier C5, într-o zonă liniștită, aproape de Lidl, Jysk, parcuri pentru copii, magazine și restaurante. Apartamentul se află la etajul 2 și are o suprafață totală de 80,2 mp. În prezent este amenajat ca spațiu de birouri și compartimentat ...

1358 EUR/m2 | 81 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua
8
4

apartament 2 camere, decomandat, zona piata noua

Se vinde un apartament decomandat, cu 2 camere, la etajul 4, pe str. Gavrilov Corneliu, zona piata noua, in orasul Tulcea. - are 54 mp - acoperisul refacut in iulie 2025 - gazele sunt la usa - dotat cu aer conditionat - necesita renovare - disponibil imediat - pret 58000 euro. Relatii la telefon .

1074 EUR/m2 | 54 m2

Piata%25252bNoua, Tulcea, Tulcea

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament
5

Proprietar( posibilitate rate),vând apartament

Vând apartament spațios, decomandat, cu două camere, izolat, renovat total mobilat și utilat, la etaj intermediar. Are balcon închis și geam la baie. Este dotat cu aer condiționat, iar încălzirea se realizează prin centrală termică proprie. Este situat pe strada Sabinelor, lift nou pe scară.

1339 EUR/m2 | 62 m2

Piata Noua, Tulcea, Tulcea

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

vand apartament 4 camere
8
20

vand apartament 4 camere

Apartament 4 camere decomandat, centrală gaz proprie, apartamentul are 86 m.p., este la parter, are balcon. Deține și o camera de depozitare la subsolul apartamentului. Este foarte spațios, distribuit pe doua laturi ale blocului. Mai multe detalii sunați la telefon.

953 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere modern
9
1

Apartament 3 camere modern

Apartament modern cu 3 camere, 2 baii si balcon. Imobilul se afla la etajul 4 din 5, blocul este prevazut cu lift modern si camere de supraveghere. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, finisaje de calitate, centrala pe gaz, cada cu hidromasaj (jacuzzi). Imobilul dispune de o boxa la demisol plus ...

2364 EUR/m2 | 77 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Apartament cu doua camere decomandat.
7
4

Apartament cu doua camere decomandat.

Vind Apartament doua camere, decomandat, izolat termic, eterior si interior, total mobilat si utilat.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU
15
1

ID 2964 Apartament 2 camere - BLOC NOU

LUX Imobiliare vă prezintă spre vânzare un apartament cu 2 camere, amplasat într-un bloc nou cu lift, situat lângă Kaufland o locație excelentă, aproape de tot ce ai nevoie! Apartamentul este nou și se predă la cheie, cu finisaje moderne: gresie, faianță, parchet, uși interioare din lemn, baie complet ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp
8
4

Studio,BLOC NOU, etaj 2, 42 mp

Oferim spre vanzare un Garsoniera tip Studio , situata in zona Kaufland , la etajul 2 , intr-un bloc nou . Suprafata totala 42mp , suprafata utila 37 mp . Incalzire proprie : centrala pe gaz . Blocul este prevazut cu lift . Actele imobilului sunt pregatite pentru vanzare . PRET 61500 EURO Va asteptam ...

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND
8
2

ID 1260 Garsoniera confort 1 - Zona KAUFLAND

1464 EUR/m2 | 42 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA
9

ID 2806 Apartament 2 camere - PIATA NOUA

Lux Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Piața Nouă o locație centrală și foarte bine conectată la toate facilitățile. Apartamentul este poziționat la etajul 2, într-un bloc solid, cu acces rapid către mijloace de transport în comun, Piața Nouă, școli, ...

1364 EUR/m2 | 55 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3
10

ID 2700 Apartament 2 camere de vânzare - Cartier E3

Nu mai căuta! Ai găsit! O locuință doar a ta! Agenția LUX Imobiliare vă propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona E3, lângă Hypermarket-ul Kaufland, la un ETAJ INFERIOR ideal pentru confort și acces facil! Poziționarea blocului este foarte accesibilă, aproape de mijloacele de transport ...

1414 EUR/m2 | 58 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere Str.Babadag
12

Apartament 3 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere, Str.Babadag,etaj 5 , lift,suprafata totala 76 mp,gaz la usa ,pret 110000 euro neg.tel.0747698898

1447 EUR/m2 | 76 m2

Tulcea, Tulcea

ZONA 23 AUGUST  -  2 CAMERE, ETAJ 3
8

ZONA 23 AUGUST - 2 CAMERE, ETAJ 3

Agenția Dobrogea Imobiliare vă propune spre vanzare un apartament 2 camere situat in zona 23 August. Situat la etajul 3 are o suprafata de 33m . Este izolat termic atat interior cat si exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie si dormitor. Instalatia de gaz este pe palier la aproximativ 1m ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Tulcea, Tulcea

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO
9

ID 2999 Apartament 2 camere - 42.000 EURO

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Rosmarin, într-o zonă liniștită și bine conectată la facilitățile orașului. Apartamentul este amplasat la etajul 3, are o compartimentare semidecomandată și o suprafață de 33,3 mp, fiind o alegere potrivită atât pentru ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament de vânzare
8
1

Apartament de vânzare

Apartament 2 camere, cartier E3, izolat interior și exterior, încălzire centrala gaz, aer condiționat, geamuri termopan, suprafață utila 52mp. Etaj 4 cu pod izolat. Preț 68000 euro

1385 EUR/m2 | 52 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea