Promovat
Apartament 4 camere Str.Babadag
18

Apartament 4 camere Str.Babadag

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Ultracentrala,Etaj 4 cu hidroizolatie noua,decomandat,suprafata totala 86,22 mp,suprafata utila 79,18mp,renovat total,partial mobilat,centrala gaz,izolat exterior,bloc reabilitat total,boxa la subsol,pret 120000 euro neg.tel.07476988 ...

1500 EUR/m2 | 80 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Garsoniera confort 1 zona Piata Noua
7
2

Garsoniera confort 1 zona Piata Noua

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde Garsoniera confort 1 zona Piata Noua,etaj 2.suprafata totala 32 mp,imbunatatita,mobilata utilata ,aparat aer conditionat,lift nou,pret 45500 euro,tel.0747698898

1422 EUR/m2 | 32 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag
20
4

ID 5018 Duplex ULTRACENTRAL - Strada Babadag

SUPER PREȚ - 83.000 EURO - 108 MP LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament tip duplex, amplasat ultracentral, pe Strada Babadag o zonă de top, ideală pentru cei care apreciază confortul, spațiul și accesul rapid la toate punctele de interes din oraș. Suprafață totală: 108 mp Etaje: 4 și ...

769 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3624 EXCLUSIVITATE   Apartament 3 camere   Strada Babadag
20

ID 3624 EXCLUSIVITATE Apartament 3 camere Strada Babadag

LUX IMOBILIARE vă prezintă, în exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat pe Strada Babadag, într-una dintre cele mai bine conectate și apreciate zone din Tulcea. Zona este ideală pentru familii sau investiție, fiind aproape de magazine, școli, stații de autobuz și alte puncte de interes. Apartamentul ...

1190 EUR/m2 | 71 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

 ocazie rară   garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea
9
1

ocazie rară garsonieră cât un apartament + boxă generoasă, tulcea

Dacă îți dorești mai mult decât o simplă garsonieră, ai ajuns unde trebuie! Îți propunem spre vânzare o locuință practică și surprinzător de spațioasă, situată în Tulcea, pe Aleea Cristina (blocuri MApN), la parter ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă garsonieră: ...

1448 EUR/m2 | 48 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Vând apartament
1

Vând apartament

Apartament 2 camere situat pe strada Rosmarin. Se află la etajul 3 4 si are o suprafață de 33m . Este izolat termic atât interior cât și exterior. Are jaluzele exterioare la sufragerie și dormitor. Instalația de gaz este pe palier la aproximativ 1m de ușă. În vecinătate sunt : creșe, grădinițe, ...

1212 EUR/m2 | 33 m2

Big, Tulcea, Tulcea

Apartament de vanzare 3

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere mobilat, zona centrala Tulcea

1477 EUR/m2 | 44 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Duplex zona Centrala
17
1

Duplex zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament tip dublex zona Centrala,etaj 3 si 4,cu pod ,suprafata totala 108 mp,decomandat,etajul 3:living mare ,baie ,bucatarie,balcon,debara,etaj 4:2 dormitoare ,baie,hol ,balcon,mobilat utilat,centrala gaz,3 aparate aer conditionat,pret 155000 euro neg.tel.07 ...

1435 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun
15
3

ID 3648 Apartament 3 camere - DE VANZARE - Cartier Neptun

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament situat în cartierul Neptun, într-o zonă liniștită și accesibilă. Deși figurează în acte cu 3 camere, spațiul a fost reamenajat inteligent pentru a oferi un confort sporit și o bucătărie mult mai spațioasă. COMPARTIMENTARE ȘI DOTĂRI: Apartamentul este ...

1263 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat   Proprietar   Liber
10
3

Apartament 2 camere, Str. Isaccei Bl Pelican, Decomandat Proprietar Liber

COMISION 0% | VÂNDUT DIRECT DE PROPRIETAR Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat într-o zonă ultracentrală, pe strada Isaccei, nr. 57, în blocul Pelican, la etajul 2, cu vedere către Lacul Ciuperca. Apartamentul beneficiază de o compartimentare decomandată, practică și ...

1238 EUR/m2 | 50 m2

Pelican, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere zona Pacii
9
2

Apartament 3 camere zona Pacii

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 3 camere zona Ultracentrala,etaj 1,decomandat,suprafata totala 68 mp,fara imbunatatiri,gaz la usa,pret 75000 euro,tel.0747698898

1154 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1
9

Apartament 3 camere,str.Pacii,etaj 1

Oferim spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat , situat Central , zona Piata Noua , la etajul 1 , intr-un bloc turn . Suprafata utila 64 mp , suprafata totala 68 mp . Imobilul este liber si nu prezinta imbunatatiri . Cheia in Agentie ! PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1172 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere zona Centrala
15

Apartament 2 camere zona Centrala

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 2 camere zona Centrala Str.Isaccei,etaj 4,suprafata totala 50 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,pret 80000 euro,tel.0747698898

1600 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

  Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie   zona Păcii, Tulcea
8

Apartament 4 camere, mobilat complet + centrală proprie zona Păcii, Tulcea

Locație excelentă aproape de școli, magazine și transport public Zonă liniștită, ideală pentru familie Detalii apartament: 4 camere spațioase 2 băi confort și intimitate 2 balcoane perfecte pentru momente de relaxare Suprafață: 89 m Etajul 5 din 10 Izolat costuri ...

1292 EUR/m2 | 89 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Neptun
7

Apartament 4 camere zona Neptun

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Neptun,etaj 3,semidecomandat,debransat caldura,fara imbunatatiri,suprafata totala 65 mp,pret 53000 euro neg.tel.0747698898

815 EUR/m2 | 65 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei
12

Apartament 4 camere zona Str.Victoriei

Agentia Imobiliara Aura Intermediar vinde apartament 4 camere zona Str.Victoriei,etaj 1,suprafata totala 88,9mp,suprafata utila 73,3 mp,decomandat,mobilat utilat,centrala gaz,aer conditionat,pret 140000 euro,tel.0747698898

183 EUR/m2 | 763 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 2 camere zona Ultracentrala
7

Apartament 2 camere zona Ultracentrala

Apartament 2 camere zona Ultracentrala ,parter,semidecomandat,suprafata totala 50 mp,balcon mare,imbunatatit ,mobilat utilat, centrala gaz noua,pret 68000 euro .tel.0747698898

1360 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest 1

Tulcea,, apartament decomandat 4 camere,,U-uri,,zona Vest

Vand apartament decomandat 4 camere,, vest, U-uri, et.4, foarte ingrijit, izolatii interior/exterior,,incalzire centrala gaz, foarte spatios, se poate vinde mobilat,,

966 EUR/m2 | 88 m2

Tulcea, Tulcea

Vând apartament 2 camere, 2 balcoane   Babadag
1

Vând apartament 2 camere, 2 balcoane Babadag

Apartament spațios 70 mp, compartimentare excelentă, ideal pentru locuit sau investiție. Camere mari, bucătărie separată, 2 balcoane. Str. Mihai Viteazul zonă liniștită 45.000 negociabil Disponibil imediat sună pentru detalii și vizionare!

571 EUR/m2 | 70 m2

Central, Babadag, Tulcea

Vand apartament si garaj
7
2

Vand apartament si garaj

Vand apartament ai garaj.

1031 EUR/m2 | 64 m2

Macin, Tulcea

apartament 3 camere
5
1

apartament 3 camere

apartament îngrijit , cu centrala proprie pe gaze, izolat interior și exterior, geamuri termopan mahon , instalații electrice și sanitare schimbate, uși de interior din lemn, cu acoperiș stil șarpantă, nu necesită investiții , ideal pentru o familie cu, copii.

1141 EUR/m2 | 64 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...