Promovat
ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL
18
3

ID 2996 Apartament 2 camere ULTRACENTRAL

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ULTRACENTRAL, în imediata apropiere a Falezei Dunării, Pieței Civice, precum și a magazinelor, a farmaciilor și a stațiilor de autobuz. +++ Vedere către Dunăre Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață de 49 mp, ...

1367 EUR/m2 | 49 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
C5- Liceul Pedagogic, 2 camere + mansarda locuibila, centrala gaz
12
2

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament de 2 camere in zona C5, aproape de Liceul Pedagogic. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 53 mp, situat la etajul 4 si este compartimentat astfel: sufragerie, dormitor, hol, baie, bucatarie si balcon, plus beneficiaza de o ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total
10

Apartament 2 camere,str.Isaccei,renovat total

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , modern , decomandat , situat pe str. Isaccei , central , la etajul 4 . Suprafata totala 50 mp . Incalzire proprie centrala pe gaz . Apartamentul se vinde mobilat si utilat complet , conform pozelor . PRET 75000 EURO Va asteptam la vizionare !

1500 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ZONA CENTRALA-2 CAMERE DECOMANDAT, ETAJ 4, NECESITA RENOVARE
4
3

Dobrogea Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 4, într-o zonă centrala pe strada SLT.GAVRILOV CORNELIU. Suprafață totală: 50,52 m². Balcon închis cu termopan: 4 m², geamuri pvc, usa metalica Poziționare excelentă – la doar câțiva pași de piata, magazine ...

970 EUR/m2 | 51 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina
10

Apartament 2 Camere strada Garii bloc Santa Catalina

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, complet mobilat și utilat, exact așa cum se prezintă în poze. Apartamentul este situat la etajul 11, într-un imobil cu lift (acces până la etajul 10), oferind o vedere frumoasă spre oraș. Locuința beneficiază de centrală proprie pe gaz, asigurând confort ...

1214 EUR/m2 | 49 m2

Cartier Vest Blocuri, Tulcea, Tulcea

Vand  apartament 2 camere  Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea
15
3

Vand apartament 2 camere Gavrilov Corneliu, Piata Noua, Tulcea

58.000 Euro, negociabil DIRECT DE LA PROPRIETAR, se vinde apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 54m2, utila 50m2, situat in zona CENTRALA, pe strada Gavrilov Corneliu, langa Piata Noua. * etaj 4 4, acoperis refacut in iulie ...

1160 EUR/m2 | 50 m2

Piata%252525252bNoua, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere
6
2

Apartament 3 camere

Vând apartament recent renovat situat în comuna Somova (la 10km de orașul Tulcea), etaj 2 2. Blocul este izolat interior exterior! Se află în centru, în apropiere de școala, centru medical, market, farmacie. Apartamentul este compus din 3 camere spațioase ( două dormitoare și sufragerie ) , baie ( necesită ...

896 EUR/m2 | 67 m2

Somova, Tulcea

Vânzări garsoniere
4
2

Vânzări garsoniere

Vând garsonieră în centrul orașului Isaccea,jud.Tulcea , 28,87 mp, compusă din cameră 16 mp. ,hol, baie , bucătărie, balcon., et. 3 4 , încălzire pe bază de gaze naturale.

8 EUR/m2 | 2,887 m2

Isaccea, Tulcea

Spatiu comercial piata vest
3
4

Spatiu comercial piata vest

Spatiu comercial cu acces stradal Piata vest 45 mp

1300 EUR/m2 | 45 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

ID 3654 Apartament 3 camere de VANZARE
8

ID 3654 Apartament 3 camere de VANZARE

Echipa Lux Imobiliare vă propune spre VANZARE un apartament cu 3 camere situat pe strada Babadag, una din cele mai populate zone din Tulcea. Imobilul are o poziționare excelentă si este amplasat la etajul 4 cu pod al unui bloc cu vecini prietenoși. Acest apartament are suprafata de 72 mp si este compus ...

1278 EUR/m2 | 72 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou
13
1

ID 2970 Apartament 2 camere în bloc nou

LUX Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament modern, situat într-un bloc nou, cu lift, în Cartier E3. Detalii apartament: Suprafață: 70 mp Compartimentare: hol de intrare, living, bucătărie, dormitor, baie și balcon Stare: se predă exact ca în poze Preț: 75.000 Un apartament luminos și spațios, ...

1071 EUR/m2 | 70 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,zona Eden
10
1

Apartament 2 camere,zona Eden

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , decomandat , situat la etajul 4 , pe str.Viitorului,zona Eden . Suprafata totala 54 mp . Se vinde mobilat si utilat . Incalzire : debransat . Gaz la usa. Ocupabil imediat ! PRET 53000 EURO Va asteptam la vizionare !

1060 EUR/m2 | 50 m2

Tulcea, Tulcea

Vanzare apartament 2 camere - ultracentral in Tulcea
7
3

Vanzare apartament 2 camere - ultracentral in Tulcea

Vând apartament 2 camere, decomandat. Este situat in centrul orasului Tulcea, pe strada Isaccei, are garaj, deține centrală proprie. In suprafata de 48 m.p. Camerele sunt spatioase și luminoase. Este situat pe ambele laturi ale blocului. Se află la etajul 3 din 4. Bloc izolat. Apartamentul este foarte ...

1354 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Tulcea, Tulcea

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii
7

ID 20028 Apartament 2 camere - Strada Eternitatii

LUX Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Strada Eternității. Această proprietate este ideală pentru cineva care caută un apartament situat la parter, cu o suprafață exterioară suplimentară rară pentru acest tip de imobil. SUPRAFAȚĂ: 38 mp utili + un balcon spațios de ...

1316 EUR/m2 | 38 m2

Tulcea, Tulcea

Vand ap.2 camere ,E3
8
2

Vand ap.2 camere ,E3

Vand apartament 2 camere,zona E3,,decomandat,etaj 2,zona linistita,incercuit de :parc copii,scoala ,spital,magazine si farmacii. Exclus intermediari .Rog seriozitate!

1322 EUR/m2 | 59 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat
12
1

Apartament 2 camere,str.Mircea Voda,renovat

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere , spatios , modern , situat pe str. Mircea Voda , la etajul 3+pod . Living cu bucatarie open space in suprafata de 34 mp . Renovat complet : instalatii termice sanitare electrice , noi , parchet, usa metalica exterior, acoperis nou) , aparat de aer conditionat ...

1452 EUR/m2 | 62 m2

Tulcea, Tulcea

Promovat
Apartament 3 camere,str.Babadag
13
2

Apartament 3 camere,str.Babadag

Oferim spre vanzare un Apartament cu 3 camere , tip Duplex , situat Ultracentral , pe str.Babadag , la etajul 4 . Suprafata totala 108 mp . Detine 2 balcoane si 2 bai . Incalzire proprie centrala pe gaz . Parter este compus din living cu hol open space , bucatarie , 1 balcon si baie iar Etajul este ...

1250 EUR/m2 | 108 m2

Tulcea, Tulcea

Garsoniera mare MIRCEA VODA
13

Garsoniera mare MIRCEA VODA

Vanzare : GARSONIERA Cf.1 suprafata totala 33,44mp + boxa 9,64mp= 42,65mp Adresa str MIRCEA VODA ETAJUL 4 Pret : 42.000 euro CONTACT : 0751 584 242 Detalii : Garsoniera este situata la etajul 4 din 4 (izolat la acoperis) tot acoperisul blocului este izolat este in plina renovare ( bucataria ...

1235 EUR/m2 | 34 m2

Babadag, Tulcea, Tulcea

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag
9

Vand apartament 3 camere- Str. Babadag

Vând apartament 3 camere  situat la etajul  4 + posibilitate mansardă (4 5) , situat pe strada Babadag , deasupra băncii ING. mobilat și utilat. Necesită renovări. Compartimentare: 2 dormitoare cu vedere pe spate liniște și intimitate 2 băi Sufragerie + bucătărie cu vedere către strada Babadag. Aer ...

1377 EUR/m2 | 69 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea
8

Apartament cu 2 camere de vanzare zona 23 August Tulcea

EXCLUSIVITATE! Europa Imobiliare va ofera spre vanzare, apartament cu 2 camere, zona 23 August Tulcea, disponibil la etajul 3 din 4 avand suprafata totala de 35,76 mp. Apartamentul este semidecomandat si beneficiaza de urmatoarea compartimentare: living, dormitor, hol, baie, bucatarie. Imobilul ...

1333 EUR/m2 | 36 m2

23 august, Tulcea, Tulcea

Apartament 3 camere (spatiu   salon ) str ISACCEI
10

Apartament 3 camere (spatiu salon ) str ISACCEI

Te-ai gandit sa ai propiul SALON de INFRUMUSETARE ? Noi iti oferim un APARTAMENT ce-ti ofera tot confortul pentru a-ti deschide propia afacere. Imobilul este situat pe str Isaccei CU VAD, cu ieșire stradala, in apropiere de Sala de Sport POHARIU. Apartamentul dispune de 3 camere, ce pot fi ...

1281 EUR/m2 | 57 m2

Vest, Tulcea, Tulcea

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT
15

Apartament ---4 camere E3 - -etajul 3-MOBILAT

APARTAMENT - 4 CAMERE |Etajul 3 Cartier E3 -Tulcea | 86Mp Vindem, apartament cu 4 camere situat in Tulcea, in CARTIER E3, etajul 3 din 4. Blocul este MIXT, si SITUAT in CEA MAI CAUTA ZONA DIN TULCEA, construit in anii 85-90, in totalitate din bca. Amplasarea blocului este in apropiere de : banci, ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

E3, Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp
4

Apartament 4 camere str FRASINULUI -86.5Mp

4 CAMERE -86.50Mp str FRASINULUI Se vinde apartament cu 4 camere situat in cartier E3 la etajul 4 din 4. Intabulat cu o suprafata de 86mp Locuinta beneficiaza de 4 camere bucatarie 2 bai si un balcon Proprietatea necesita reconditionare de la zero. Pentru o vizionare sunati la 0751.584.242

1221 EUR/m2 | 86 m2

Tulcea, Tulcea

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO
2

Apartament 4 camere str BABADAG - zona PECO

Vanzare - APARTAMENT Str Babadag Apartament 4 camere = 83Mp. Pret VANZARE 66.000 EURO Vindem, apartament cu 4 camere, in suprafata totala de 83Mp, situat in Tulcea pe str Babadag. Apartamentul este localizat in zona PECO, la etajul 4 din 4, intr-un bloc rezidential, construit in totalitate ...

795 EUR/m2 | 83 m2

Peco, Tulcea, Tulcea

Salvează căutarea