Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu   Drăgășani, Vâlcea
8
1

Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu Drăgășani, Vâlcea

Apartament de vânzare Drăgășani, Strada Tudor Vladimirescu nr. 474, Blocul A1, scara E, etaj 4 4, cartier Rahova. Imobilul are suprafața de 54 mp utili, decomandat - 2 camere (dormitor și living), baie, bucătărie, hol, balcon și debara. Dispune de centrală proprie, ușă metalică nouă iar blocul are acoperiș ...

796 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Promovat
Penthouse de Lux Bulevardul Dem Rădulescu
9

Penthouse de Lux Bulevardul Dem Rădulescu

Penthouse de Lux - Design Avangardist, 2 Terase și Parcare Subterană 84 mp + 2 terase Se pot trimiteți multe poze si filmări pe whatsapp Vă prezentăm spre vânzare un penthouse spectaculos, definit prin rafinament, spații vitrate largi și finisaje de cea mai înaltă calitate. Această proprietate nu ...

2202 EUR/m2 | 84 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament spațios 3 camere, 78 mp, central Drăgășani   zonă Rusidava
10

Apartament spațios 3 camere, 78 mp, central Drăgășani zonă Rusidava

Se oferă spre vânzare un apartament spațios și foarte bine compartimentat, situat într-o zonă centrală și foarte accesibilă din Drăgășani, cu vedere directă spre Hotel Rusidava și strada Tudor Vladimirescu. Suprafață utilă: 78 mp Compartimentare: decomandat 3 camere Bucătărie separată 2 Bai 2 balcoane ...

1088 EUR/m2 | 78 m2

Dragasani, Valcea

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A
9
11

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Vânzare apartament 3 camere Ostroveni Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, la etajul 3 din 4, în apropiere de Școala Generală nr. 10. Suprafață totală: 58 mp Compartimentare: decomandat total An construcție: 1986 Apartamentul este ...

1431 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră zona Ostroveni
6
64

Garsonieră zona Ostroveni

Vând garsonieră Ostroveni (zona Piața Ostroveni) Vând garsonieră situată în cartierul Ostroveni, în apropiere de Piața Ostroveni, la etajul 7 din 8. Suprafață: 28 mp Vedere: răsărit (luminoasă dimineața) Lift modernizat Scară curată, supravegheată video Gigacalorimetru propriu Locuința este ...

1604 EUR/m2 | 28 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Traian etajul 1
10
65

3 Camere zona Traian etajul 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună Traian, la doar 2 minute de mers pe jos de Shopping City Mall. Detalii principale: Etaj: 1 Bloc tip O, izolat termic An construcție: 1988 Suprafață totală: 71 mp Compartimentare: decomandat Orientare: Est Sud-Vest (luminos ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A
7
71

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, foarte aproape de Piața Ostroveni și de Școala Generală nr. 13 și nr. 9. Etaj: 4 din 5 Suprafață: 52 mp An construcție: 1986 Debranșat de la sistemul centralizat de încălzire Aerisire la baie ...

1183 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Schimb (vând) apartament 4 cam Rm. Vâlcea cu 2 camere București
8
1

Schimb (vând) apartament 4 camere stare perfectă, bloc nou din Ansamblul Central Rm. Vâlcea, zona Kaufland Gib Mihăiescu, 10 min distanță de centru, etaj 9 15-două lifturi, priveliște deosebită asupra dealului Capela și muntelui Cozia, cu apartament 2 camere în București etaj p, 1, 2 sau cu o casă mică, ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Gorjului, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere Morilor
5
1

Apartament 3 camere Morilor

Agenție imobiliară intermediem vânzarea,unui apartament cu 3 camere ,2 balcoane,2 băi,etaj 1 4 cu loc de parcare,zona Morilor,Bloc construcție 2009,din cărămidă ,orientare est-nord,superb, cu o suprafață de 84 m utilă fără balcoane și totală 100m, parțial mondial ,preț 125000 euro.Tel Nina imobil ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament Central
10
14

Apartament Central

Apartament cu 4 camere, etaj 10, situat în centrul orașului Rm. Vâlcea în imediata apropiere de Mall, piața, etc. Apartamentul este decomandat cu o suprafață de aproximativ 91 mp, 2 băi, 3 balcoane închise cu termopan, renovat în totalitate decembrie 2024, panoramă deosebita, locatari pe scară foarte ...

1264 EUR/m2 | 91 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vânzare pe Calea lui Traian lângă grădinița dumbrava minunata
9

Apartament cu 2 camere se afla la etajul 3 4, dispune de aer condiționat, mașina de spălat,șemineu, 2tv, frigider, cuptor cu microunde, aparat de cafea, dispune și de o boxă proprie la parterul blocului. Apartamentul este mobilat si utilat modern și de calitate superioară.Pt mai multe detalii .

1766 EUR/m2 | 47 m2

Bunesti, Valcea

Proprietar,vând Apartament Nou ,str Ostroveni paralela cu B-dul Dem Radulescuu
10
2

Proprietar vând Ap NOU cu doua camere ,total decomandat ,așa cum se vede din imagini ,cu toate utilitățile funcționale ,încălzirea prin pardosea ,centrala pe gaz,aer conditionat,doua balcoane Sufrageria comunica prin uși pdf ,cu geam ,cu un balcon .Bucătăria și Dormitorul cu alt balcon cu o lungime de ...

2049 EUR/m2 | 61 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament
5

Apartament

Vând apartament, în oraș Brezoi, apartamentul este în stare bună de locuit,dispune de 2 camere ,, bucătărie,baie debara,balcon închis.

875 EUR/m2 | 48 m2

Brezoi , Brezoi, Valcea

Apartament 3 camere, etaj 1, Cartier Ostroveni, zona Hermes, Rm Valcea
10
6

Se oferă spre vânzare apartament situat în cartierul Ostroveni, pe Bulevardul Tineretului, la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje (tip B), poziționat într-o zonă foarte căutată din orasul Râmnicu Vâlcea zona Hermes. Apartamentul beneficiaza de o pozitie excelenta, în apropierea centrelor comerciale, ...

1471 EUR/m2 | 70 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere zona Traian , supafata 65 mp
15
9

3 camere zona Traian , supafata 65 mp

De vânzare apartament cu 3 camere zona Traian la et 4 din 4 . Apartamentul are o sulafata de 65 mp, necesita imbunatatiri Pret 65000 euro Tel

1000 EUR/m2 | 65 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

2 camere et 1 zona Nord
7
36

2 camere et 1 zona Nord

Pret 45900 euro De vânzare apartament cu 2 camere et 1 din 4 ,in suprafata de 37mp. Apartamentul are gigacalorimetru la usa. Termopane , gelt - lavabil, usi interior termopan , calorifere noi , geamuri.la baie. Mutarea se poate face imediat

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa
10
28

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc nou, finalizat în anul 2024, la etajul 3 dintr-un imobil Suprafață utilă: 72 mp Terasă: 25mp ideală pentru relaxare, cu o priveliște deosebită Compartimentare și dotări: Centrală proprie pe gaz Aer condiționat Parchet ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere - Blvd Dem Radulescu - Tei Residence - Bloc NOU - Finalizat
5
2

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în complexul Tei Residence, într-o zonă liniștită și bine cotată din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. - suprafață totală: 69 mp - Compartimentare modernă: living cu bucătărie open space, dormitor, baie, hol - mobila bucatarie, dulap dormitor si mobilier ...

2188 EUR/m2 | 69 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vânzare Băile Olănești, Vâlcea
9
5

Apartament de vânzare Băile Olănești, Vâlcea

Vând apartament cu 2 camere în stațiunea Băile Olănești, Județul Vâlcea, la parter (înălțat), în suprafața utilă de aproximativ 40 m.p., aflat lângă Spa Tisa și Hotel Olănești, cu vedere, în principal, spre acestea, respectiv, spre Răsărit, cât și spre Sud. Au fost făcute îmbunătățiri de cca. 20.000 ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Baile Olanesti, Valcea

Apartament 3 camere de vanzare
6

Apartament 3 camere de vanzare

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios, ideal pentru o familie cu copii sau pentru închiriere, situat la etajul 4, bloc cu 2 lifturi. Apartamentul are un living generos open space 31.45 metrii și două dormitoare. Apartamentul are un balcon de 11.57 metrii, este inchis si dispune de debara pentru ...

1394 EUR/m2 | 71 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4
6
5

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, hol generos, balcon spatios, foarte bine impartit, 55mp, zona centrala, in spatele statiei de pe Ana Ipatescu, et 3 4. Pret 77000 eur usor negociabil

1400 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Salvează căutarea