Promovat
Apartament 4 camere   Calimanesti   Etaj 2
10
2

Apartament 4 camere Calimanesti Etaj 2

Agentia Eurocasa va ofera spre vanzare un apartament 4 camere in zona Calimanesti la etajul 2 4 cu centrala format din : - Dormitor - 11.34 mp - Bucatarie - 8.61 mp - Debara - 2.34 mp - Hol - 4.26 mp - Debara - 1.97 mp - Dormitor - 15.69 mp - Living - 16.96 mp - Dormitor - 12.36 mp - Baie - 3.69 mp - ...

1065 EUR/m2 | 84 m2

Calimanesti, Valcea

Promovat
NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT
18
14

NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT

NORD, 2 CAMERE DECOMANDAT, MOBILAT-UTILAT Rm.Valcea, str. Henri Coanda, bl. N8, et.4 50.000 Euro FARA COMISION LA CUMPARATORI ! O locuinta utila pentru familia dumneavoastra ! Apartamentul este amplasat la 2 pasi de Colegiul Matei Basarab si foarte aproape de punctul comercial Piata Nord sau ...

Cartierul Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere la mansardă/Ostroveni/40.000 €
6

Apartament 2 camere la mansardă/Ostroveni/40.000 €

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Ostroveni, amplasat la etajul 5 al unui bloc mansardat. Locuința are o suprafață de 40 mp și este compartimentată practic, fiind compusă din living, dormitor, bucătărie, baie și balcon. Mansarda este realizată pe structură din lemn, ...

1000 EUR/m2 | 40 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 3 camere/ Morilor/ Direct Dezvoltator
4

Apartament 3 camere/ Morilor/ Direct Dezvoltator

Un nou proiect , situat într-o zonă centrala a orasului, cu vedere spre Dealul Capela și râul Olanesti, pe strada Morilor. Acesta se remarcă prin arhitectura sa deosebită și oferă o varietate de opțiuni de locuire, de la garsoniere, apartamente până la penthouse-uri. Această zonă oferă multe oportunitati, ...

1713 EUR/m2 | 87 m2

Morilor, Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Ostroveni 3 dormitoare -94 mp
5
4

Apartament Ostroveni 3 dormitoare -94 mp

Se vinde ap în Ostroveni, bloc S2. Suprafață utilă 94 mp compartimentat în living, bucătărie, 3 dormitoare mari, 2 băi, 2 balcoane. Etaj 2 10 cu lift schimbat recent. Apartamentul este renovat de la 0 complet și se vinde mobilat și utilat. Are centrală termică și aer condiționat. Preț 125.000

1330 EUR/m2 | 94 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră Rm Vâlcea
6
2

Garsonieră Rm Vâlcea

Garsonieră, Rm Vâlcea, Nord, Republicii,decomandată ( cameră cu ieșire la balcon închis termopan,bucătărie, baie cu cadă, 2 holuri) , hidroizolație nouă ( vara 2025), etc 4 4 suprafață 26,25 m, gaz contorizat, se poate monta gicalorimetru. Preț 37000 euro negociabil

1480 EUR/m2 | 25 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 4 camere de vanzare
6
1

Apartament cu 4 camere de vanzare

Prețul este Ușor negociabil. Apartament cu 4 camere. Et 4 4. Bloc reabilitat termic. 3 dormitoare 1 sufragerie 2 bai 1 bucatarie 1 debara 1 cămară 2 holuri 2 balcoane închise. Termopanele sunt noi. Necesita renovare completa. Fiind un apartament pe care îl puteți amenaja după plac.

1249 EUR/m2 | 70 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vînzare in Dragasani.VL
4

Apartament de vînzare in Dragasani.VL

Apartament de vînzare.Se vinde cu tot ce se afla in el. Mobilat complet centrala proprie

1111 EUR/m2 | 54 m2

Stanesti-Lunca, Valcea

Vând apartament 2 camere Dem Radulescu
7
1

Vând apartament 2 camere Dem Radulescu

Vand apartament pe Dem Rădulescu! Suprafața utilă 57 mp Centrală pe gaz Aer condiționat Două dormitoare Bucătărie Baie Hol Balcon deschis Loc de parcare exterior Imobilul are lift iar apartamentul se afla la etajul 5 din cele 6 disponibile! Este poziționat pe mijloc ceea ce îi oferă o ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament Ostroveni

Vând apartament Ostroveni

Vând apartament situat în zona C-uri , la etajul 4 5. Etajul 5 este mansardat. Suprafața este de 40 metri pătrați , semidecomandat Se vinde parțial mobilat. Apartamentul este dotat cu giga calorimetru. Beneficiile zonei : în apropiere se afla școala nr. 10 , școala nr.6 (Liceul Ferdinand) , Grădinița ...

1500 EUR/m2 | 40 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere 71m2
9

Apartament 3 camere 71m2

Apartamentul se află la etajul 3 din 4, este total decomandat și are o suprafață utilă de 71,36 mp. A beneficiat de o modernizare instalații electrice și sanitare schimbate, centrală termică proprie, aer condiționat, balcon închis. Este vândut complet utilat cu electrocasnice de cea mai bună calitate,mașină ...

718 EUR/m2 | 71 m2

Babeni, Valcea

Apartament 2 camere decomandat
10
3

Apartament 2 camere decomandat

Apartament cu 2 camere la etajul 3 din 4, super decomandat cu 2 balcoane,2 debarale pe hol, cu o centrală termică aproape nouă, folosită o singură lună și contorizat separat pt toate utilitățile! Blocul are 4 etaje+ pod, este din cărămidă, călduros, cu vecini liniștiți si foarte civilizati, cu locuri ...

906 EUR/m2 | 53 m2

Dragasani, Valcea

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere 57 mp. Situat in Babeni, judetul Valcea, strada Aleea Liceului nr. 26, bloc PD 5 1, scara B. Pret 50.000 euro negociabil sau la schimb. Telefon

877 EUR/m2 | 57 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră de vânzare   Zona Traian
1
1

Garsonieră de vânzare Zona Traian

Garsoniera este situată în zona Traian, la intersecția bulevardelor Nicolae Bălcescu și Calea lui Traian, vis a vis de Colegiul Alexandru Lahovari, într-un bloc îngrijit, cu vecini liniștiți. Este poziționată pe direcția est - vest, cu vedere către Calea lui Traian - Episcopia Râmnicului. Sunt disponibile ...

2500 EUR/m2 | 24 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament |3 camere|Dem Radulescu|71 mp| Loc Parcare | Etaj 2 4
10
5

Descopera confortul, accesibilitatea si functionalitatea perfecte pentru stilul tau de viata, pe Bulevardul Dem Radulescu Vă prezint o oportunitate unică de a deveni proprietarul unui apartament modern, situat într-un bloc nou, la etajul 2 4 cu lift, in centrul bulevardului Dem Radulescu. Acesta este ...

1972 EUR/m2 | 71 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

4 camere zona Ostroveni bloc tip A
10
80

4 camere zona Ostroveni bloc tip A

Vând apartament 4 camere spațios de 80 mp situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, etaj 3 Proprietatea dispune de: 4 camere luminoase 2 băi balcon Bucătărie 10 mp centrală termică pe gaz îmbunătățiri de calitate proporție de 85%. Geamuri termopan tripane,instalația electrică schimbată pe cupru,instalația ...

1313 EUR/m2 | 80 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 2 camere mari decomandat Ostroveni
8
3

Vând apartament 2 camere mari decomandat Ostroveni

Proprietar vand apartament 2 camere zona Ostroveni, 52 mp, etaj 4 5, bucătărie generoasa, camere spațioase, bloc foarte bine izolat, balcon, cămară, deconectat de la CET dar se poate reconecta pe coloana scării cu contoare de căldură proprii.

1139 EUR/m2 | 54 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vânzare
10
2

Apartament de vânzare

Apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și renovat integral, pregătit pentru mutare imediată! Locuința este compartimentată eficient și dispune de 2 dormitoare luminoase și o bucătărie open-space, amenajată modern, perfectă pentru un stil de viață confortabil și practic. Apartamentul a fost renovat ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere de vanzare(zona nord)
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare(zona nord)

Apartament 2 camere Bloc D1 Râmnicu Vâlcea Zona nord Cati si Vali In spate Liceul Pedagogic In fata magazinul Diana Apartamentul a fost renovat de la zero in urma cu 8 ani,baia este renovata in urma cu 1 an In baie este montat un sistem audio profesional in tavan cu bluetooth,dusul este termostatabil ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 4 camere   decomandat, 82 mp   Str. Mircea cel Bătrân
10
1

Vând apartament 4 camere decomandat, 82 mp Str. Mircea cel Bătrân

O oportunitate foarte bună! Vând direct, fără intermediar, un apartament cu 4 camere complet decomandat, situat pe Strada Mircea cel Bătrân, într-un bloc solid și foarte liniștit (construit în 1979), la etajul 3 din 4. Suprafață: 82 mp compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul este foarte ...

976 EUR/m2 | 82 m2

Horezu, Valcea

Vând 3 apartamente în Dragasani

Vând 3 apartamente în Dragasani

Vând 2 apartamente parter unul lângă celălalt , strada Aleea Trandafirilor , Bl. A1 Nou. Suprafață 49 mp fiecare. Preț 50.000 Euro fiecare - negociabil. Apartament 4 camere, etaj 4 , vedere in față și spate. Strada Decebal , bloc cu magazinul Gospodarul. Preț 80.000 Euro - negociabil.

1020 EUR/m2 | 49 m2

Dragasani, Valcea

Vand sau schimb apartament cu 3 camere in centrul orasului Ramnicu Valcea etaj 4
9
2

Vand sau schimb apartament cu 3 camere in centrul orasului Ramnicu Valcea, etaj 4 din 4, intre parcul Mircea Cel Batran si parcarea subterana. Accept schimb cu 2 camere, minim 50.mp central. Apartamentul este construit in 1982 si este total renovat cu termopane, gresie, instalații electrice, parchet, ...

1380 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vînzare
2
13

Apartament de vînzare

Apartament de vînzare situat în zona parcul zăvoi, suprafață 94m2, anul finalizări 2024, preț 110000euro etaj 1, balcon mare

1170 EUR/m2 | 94 m2

Parc Zavoi, Ramnicu Valcea, Valcea

91mp nou-Ostroveni | Bloc A | Iulie |Centrala |2Balcoane
20

91mp nou-Ostroveni | Bloc A | Iulie |Centrala |2Balcoane

Oferim spre vanzare apartament nou in cartierul Ostroveni, realizat pe structura din cadre de beton cu zidarie BCA. Detalii: - pozitionat la mansarda etajul 5 intr-un bloc de tip A , aflat in proces de anvelopare termica; - suprafata construita cca. 91 mp , suprafata utila cca. 74 mp ; - locuinta decomandata ...

879 EUR/m2 | 91 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Salvează căutarea