Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu   Drăgășani, Vâlcea
8
1

Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu Drăgășani, Vâlcea

Apartament de vânzare Drăgășani, Strada Tudor Vladimirescu nr. 474, Blocul A1, scara E, etaj 4 4, cartier Rahova. Imobilul are suprafața de 54 mp utili, decomandat - 2 camere (dormitor și living), baie, bucătărie, hol, balcon și debara. Dispune de centrală proprie, ușă metalică nouă iar blocul are acoperiș ...

796 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Apartament 2 Cam Central etaj 1, Centrala Proprie Renovat Mobilat si Utilat
5
2

PROPRIETAR VAND APARTAMENT 2 CAMERE - ZONĂ CENTRALĂ DE EXCEPȚIE | STRADA DACIA Locație Premium cu Acces la Tot ce Îți Trebuie! - Direct de la proprietar Descoperă acest apartament renovat, mobilat, utilat, cu centrala proprie și gata de mutat, situat într-una dintre cele mai căutate zone ale Râmnicului ...

1894 EUR/m2 | 47 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera lângă Catedrala Ostroveni și alta în 1 Mai
10
4

Garsoniera lângă Catedrala Ostroveni și alta în 1 Mai

Etaj intermediar, lift nou, garsoniera situata către răsărit, gigacalorimetru, suprafața 28 mp, balcon inchis cu termopan acum 3 ani, pret negociabil. De asemenea mai dețin o garsonieră asemănătoare în cartier 1 Mai (vis a vis de SC.Gen.Nr.4) care este pentru vânzare...la același preț!

1568 EUR/m2 | 28 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera 39 m bloc nou Bulevard
5
1

Garsoniera 39 m bloc nou Bulevard

Agenție imobiliară,intermediem vânzarea unei garsoniere în bloc nou,etaj 2,loc de parcare inclus,mobilată și utilată modern,preț 79000 euro ușor negociabil. Rog nu deranjați inutil! Tel .Nina imobiliare

2026 EUR/m2 | 39 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera zona nodr Nicolae Titulescu Bl 85 bis et 3 din 5 Bloc izolat complet utilata aer conditionat

2348 EUR/m2 | 25 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vanzare 3 camere Valcea 1

Vanzare 3 camere Valcea

Vând apartament 3 camere renovat (inclusiv electricul și instalația sanitară)și utilat cu centrală proprie și aer condiționat perfect pentru o familie în zona ultracentrală a orașului aproape de grădinița,școli,parc de joacă,piața centrală,marketuri,mall .110.000 ușor negociabil.Pentru mai multe detalii ...

1486 EUR/m2 | 74 m2

Ultracentral, Ramnicu Valcea, Valcea

Ap 2 camere A -uri ostroveni et 2 4
15

Ap 2 camere A -uri ostroveni et 2 4

Vând ap 2 camere A-uri ostroveni total decomandat suprafață 53mp cu îmbunătățiri gresie, faianță ,parchet ,termopane ap se vinde mobilat și utilat balconu închis în termopan prețul este îneuro și este neg tel

Stanesti, Valcea

Apartament 2 camere Zona Sc nr 10,Rm Valcea
3

Apartament 2 camere Zona Sc nr 10,Rm Valcea

Apartament 2 camere,etaj 3 din 5,supragata 47 mp,se vinde ca in poze

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand Apartament spatios cu 2 camere,decomandat, 56mp utili-Nord- Neg.
8
5

Proprietar, vand apartament spatios cu 2 camere, decomandat, situat in zona Nord-Republicii, Rm. Valcea, la doar 5 minut de Spitalul Judetean. Apartamentul se poate compartimenta in 2 moduri: - se poate sparge zidul dintre bucatarie si debarale si se poate face o bucatarie mare - sau se poate sparge ...

1221 EUR/m2 | 56 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere
5
2

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere situat in zona Traian 24 de trepte , mai multe detalii la telefon.

1630 EUR/m2 | 46 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vanzare.
10
4

Apartament de vanzare.

Apartament cu trei camere decomandate orientate spre Sud, amplasat la etajul 2, intr-un bloc de patru etaje construit in anul 1982 si anvelopat in anul 2010. Apartamentul are bucatarie, doua bai, balcon, centrala proprie pe gaze, parcare de resedinta. Apartamentul se afla in zona Nord si se vinde mobilat ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

apartament blocul filipin
10
9

apartament blocul filipin

Vand apartament 2 camere decomandat in bloc Filipin Calea lui Traian Direct proprietar Suprafata utila 45m Etaj 4 La 2 minute de toate punctele de interes Pretul este usor negociabil Disponibil pentru vizionare Mutare imediata NU RASPUND LA MESAJE DOAR APEL TELEFONIC!

1333 EUR/m2 | 45 m2

Cartierul Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere plus sufragerie
7

Apartament 2 camere plus sufragerie

Se vinde apartament cu doua camere și sufragerie Baie si bucatarie.acesta este situat la etajul 10 (peste strada de spitalul nou) este parțial mobilat si dotat cu aer condiționat. Zona liniștită in apropiere magazine si gradinita si școală. Calasa energetica A++ blocul este anvelopat

1250 EUR/m2 | 68 m2

Negrulesti, Valcea

apartament cu 3 camere
10
3

apartament cu 3 camere

De vânzare, superb apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi, 2 balcoane, situat in Brezoi, Județul Vâlcea, spațios și luminos cu acces facil către Penny, Anabella A-Z, Pepco și DN 7 A!! Apartamentul are o suprafață de 79 metri pătrați și este format din: * sufragerie; * dormitor dublu matrimonial; * ...

709 EUR/m2 | 79 m2

Brezoi, Valcea

2 camere et 1 zona Nord
7
36

2 camere et 1 zona Nord

Pret 45900 euro De vânzare apartament cu 2 camere et 1 din 4 ,in suprafata de 37mp. Apartamentul are gigacalorimetru la usa. Termopane , gelt - lavabil, usi interior termopan , calorifere noi , geamuri.la baie. Mutarea se poate face imediat

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa
10
28

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc nou, finalizat în anul 2024, la etajul 3 dintr-un imobil Suprafață utilă: 72 mp Terasă: 25mp ideală pentru relaxare, cu o priveliște deosebită Compartimentare și dotări: Centrală proprie pe gaz Aer condiționat Parchet ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere zona Traian , supafata 65 mp
15
9

3 camere zona Traian , supafata 65 mp

De vânzare apartament cu 3 camere zona Traian la et 4 din 4 . Apartamentul are o sulafata de 65 mp, necesita imbunatatiri Pret 65000 euro Tel

1000 EUR/m2 | 65 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament  de vânzare
7

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 3 camere, complet renovat si utilat în 2023, schimbat instalație sanitară, electrică, turnat șape, etc., et.4, Ostroveni, Aleea Narciselor, nr.2, Rm Vâlcea, suprafață utilă 50 mp, un balcon. Pentru mai multe detalii apelați la nr. de telefon

1440 EUR/m2 | 50 m2

Ostroveni%2b, Ramnicu Valcea, Valcea

 Schimb sau vand apartament cu 3 camere Traian
5
8

Schimb sau vand apartament cu 3 camere Traian

Vând apartament cu 3 camere, cartier Traian etaj 3, suprafață 64 mp,vis a vis de Sala Sporturilor, bloc 5, str Aleea Ciocârliei sau schimb cu apartament cu 2 camere etaje inferioare, confort 1

1172 EUR/m2 | 64 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere, Dragasani
5
1

Apartament 3 camere, Dragasani

Vând apartament cu 3 camere, ultracentral: - apartamentul este situat în centrul orașului (Str. Regele Carol, bloc C) - etaj 3 4 - suprafața totala: 75 m.p. - suprafața utila: 68 m.p. - apartamentul este complet decomandat - apartamentul are 2 băi (baie și baie de serviciu) - apartamentul este izolat ...

956 EUR/m2 | 68 m2

Dragasani, Valcea

Vanzare Apartament
10
3

Vanzare Apartament

Apartament cu 2 camere deomandat, un balcon, etajul 4, 4 4, 64 mp.

1047 EUR/m2 | 64 m2

Lenin%2bSud, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere complet mobilat 67mp
5

Apartament 3 camere complet mobilat 67mp

Vand apartament in Babeni, suprafata 67mp, complet mobilat si utilat. Centrala proprie cu multe imbunatatiri

985 EUR/m2 | 67 m2

Babeni, Valcea

Vând apartament cu trei camere Auri
10
1

Vând apartament cu trei camere Auri

Vând apartament cu trei camere mobilat și utilat Auri ostroveni

1466 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând garsonieră confort 2
4
3

Vând garsonieră confort 2

Garsonieră confort 2,cochetă, complet mobilată și utilată ideală pentru locuit sau investiție Se oferă spre vânzare garsonieră de 17 mp, situată la etajul 4, perfectă pentru o persoană singură, un cuplu sau pentru investiție (închiriere rapidă datorită poziției excelente). Locuința dispune de căldură ...

1765 EUR/m2 | 17 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera renovata complet confort 1 decomandata
9
1

Garsoniera renovata complet confort 1 decomandata

Vând garsonieră renovata , Aleea Cocorilor, zona Traian.A fost renovata complet inclusiv instalația electrică, izolație refăcută recent fara infiltrații.Are aer condiționat aer cald.Este situata la etajul 4.Se vinde mobilata parțial.Accept și credite.Bloc de caramida. Cătălin zero sapte trei zero trei ...

1621 EUR/m2 | 24 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand sau schimb apartament situat in Rm. Valcea cu apartament situat in Pitesti
4
4

Vand sau Schimb apartament cu una camera situat in Zavoi - Rm. Valcea, et. 4 4, cu pod acoperis, cu fereastra la baie, suprafata utila 32 mp, suprafata totala 36 mp, mobilat si utilat cum se vede in poze, renovat in totalitate in 2024, blocul este prins in programul de reabilitare totala. cu apartament ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

apartament cu 3 camere
1
13

apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere semidecomandat, etajul 4, in suprafata utila de 59,08 mp.,strada Dacia, renovat si mobilat, centrala proprie, aer conditionat, 2 balcoane, termopane

1356 EUR/m2 | 59 m2

1 Mai, Ramnicu Valcea, Valcea

2 Camere zona Nord
6
71

2 Camere zona Nord

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Nord, într-o zonă liniștită și plină de verdeață. Locuința are o suprafață de 37 mp și este amplasată la etajul 1, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul beneficiază de: gigacalorimetru propriu (costuri reduse la întreținere) vedere ...

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A
7
71

2 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, foarte aproape de Piața Ostroveni și de Școala Generală nr. 13 și nr. 9. Etaj: 4 din 5 Suprafață: 52 mp An construcție: 1986 Debranșat de la sistemul centralizat de încălzire Aerisire la baie ...

1183 EUR/m2 | 52 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Traian etajul 1
10
65

3 Camere zona Traian etajul 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă foarte bună Traian, la doar 2 minute de mers pe jos de Shopping City Mall. Detalii principale: Etaj: 1 Bloc tip O, izolat termic An construcție: 1988 Suprafață totală: 71 mp Compartimentare: decomandat Orientare: Est Sud-Vest (luminos ...

1338 EUR/m2 | 71 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră zona Ostroveni
6
64

Garsonieră zona Ostroveni

Vând garsonieră Ostroveni (zona Piața Ostroveni) Vând garsonieră situată în cartierul Ostroveni, în apropiere de Piața Ostroveni, la etajul 7 din 8. Suprafață: 28 mp Vedere: răsărit (luminoasă dimineața) Lift modernizat Scară curată, supravegheată video Gigacalorimetru propriu Locuința este ...

1554 EUR/m2 | 28 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A
9
11

3 Camere zona Ostroveni bloc tip A

Vânzare apartament 3 camere Ostroveni Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc tip A, la etajul 3 din 4, în apropiere de Școala Generală nr. 10. Suprafață totală: 58 mp Compartimentare: decomandat total An construcție: 1986 Apartamentul este ...

1431 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 2 dormitoare
10

Vând apartament 2 dormitoare

Vând apartament living bucatarie, baie, 2 dormitoare. Cu scară interioară. 44 m 28.000 + tva apartamente sunt noi si se vând la gri

636 EUR/m2 | 44 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Garsonieră de vânzare   28 mp, zonă excelentă!
8

Garsonieră de vânzare 28 mp, zonă excelentă!

Se vinde garsonieră de 28 mp, situată într-o zonă foarte bună, cu vedere spre Calea lui Traian, Arhiepiscopia Vâlcii și Colegiul Național Alexandru Lahovari, zonă liniștită cu acces rapid către magazine, mijloace de transport, școli și alte puncte de interes. Locuința este ideală atât pentru locuit, ...

2071 EUR/m2 | 28 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament 2 camere in orasul Brezoi, Valcea 9

Vand apartament 2 camere in orasul Brezoi, Valcea

2 camere+sala inchisa (fara amenajari)+beci+magazie, la parterul unei constructii cu un etaj, langa Scoala generala nr.1.

459 EUR/m2 | 37 m2

Brezoi, Valcea

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere
5
5

Schimb apartament cu 3 camere Traian, cu 2 camere

Vând apartament cu 3 camere cartier Traian etaj 3 suprafață 64 mp, confort 1, Rm Vâlcea, Aleea Ciocârliei Nr 2, bloc 5 sau schimb cu apartament cu 2 camere, confort 1,etaje inferioare.

1250 EUR/m2 | 60 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4
6
5

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, hol generos, balcon spatios, foarte bine impartit, 55mp, zona centrala, in spatele statiei de pe Ana Ipatescu, et 3 4. Pret 77000 eur usor negociabil

1400 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere Lenin Sud
10
10

Apartament 3 camere Lenin Sud

Vând apartament 3 camere mobilat in CLT Lenin Sud cu centrala proprie, doua balcoane mari cu debarale, doua bai din care una transformata in dressing. Aer condiționat Mai multe informații la telefon.

1225 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

796 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Vand Garsoniera zona Tic Tac ostroveni 29m2 Etaj 1
9

Vand Garsoniera zona Tic Tac ostroveni 29m2 Etaj 1

Vand Garsoniera zona Tic Tac ostroveni 29m2 Etaj 1, aleea Teilor, bloc C8. Zona eate foarte linistita, ferita de traficul greu si zgomotul bulevardelor principale. In apropriere avem scoli, licee, magazine. Garsoniera este renovata acum cativa ani, inca in conditie buna, incalzirea este prevazuta ...

1586 EUR/m2 | 29 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere Etaj 1 - central- str.Regina Maria
3
9

Apartament 2 camere Etaj 1 - central- str.Regina Maria

Proprietar, vand apartament 2 camere situat la etajul 1 al unui bloc solid din caramida (P+3), pe strada Regina Maria. Apartamentul este luminos avand orientarea catre vest. Suprafata totala de 48.5 mp Sufragerie 16.1 mp, Dormitor 12.4 mp Baie cu geam de aerisire Balcon de 5.1 mp ce poate fi amenajat ...

1542 EUR/m2 | 48 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand sau schimb  cu casa apartament 3 camere Dragasani - 70 m
6
2

Vand sau schimb cu casa apartament 3 camere Dragasani - 70 m

Vand sau schimb cu casa in Dragasani apartament 3 camere 70 m , et 4, spatios, balcon inchis , baie renovata in 2024, centrala termica , izolat exterior , aer conditionat.

1000 EUR/m2 | 70 m2

Dragasani, Valcea

Apartament cu curte și loc de parcare inclus!
9
2

Apartament cu curte și loc de parcare inclus!

Locuințe moderne într-o zonă cochetă din Râmnicu Vâlcea Strada Lespezi, Râmnicu Vâlcea Îți prezentăm Lespezi Residence, un ansamblu rezidențial exclusivist cu 6 case înșiruite, construite cu grijă pentru detalii și adaptate stilului de viață modern. Avantaje care fac diferența: Compartimentare practică ...

1600 EUR/m2 | 100 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Particular doresc un apartament de 2 camere, unul de 3 camere, garaj

Particular doresc un apartament de 2 camere, unul de 3 camere, garaj. De preferat: - in blocuri mai noi, - rebilitate termic, - cu tamplarie PVC de calitate si etansa, - cu geamuri termopan de calitate, - balcon inchis cu tamplarie PVC de calitate si etansa si cu geamuri termopan de calitate, - in blocuri ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament 3 camere Băile Govora
9

Vand apartament 3 camere Băile Govora

Vând apartament in localitatea Băile Govora, judetul Vâlcea, zonă centrală. Preț : 64000 euro Imobilul este construit in anul 1984. Se afla la etajul 3 din 4 etaje si are suprafață utila de 62 mp. Detalii apartament: *nr camere : 3 *suprafața utila: 62 mp *compartimentare: decomandat *Conditii: Imobilul ...

1032 EUR/m2 | 62 m2

Prajila, Valcea

Apartament 2 decomandat
6
3

Apartament 2 decomandat

Proprietar vând Apartament 2 camere etaj 4 decomandat bloc anvelopat bine izolat vara răroros iarna călduros cu repartitoare intreținere ieftină

1286 EUR/m2 | 35 m2

Petrisor, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament decomandat, 2 camere, centru Drăgășani, etaj 2
8

Apartament decomandat, 2 camere, centru Drăgășani, etaj 2

Apartament decomandat, 57 mp, pe strada Piața Pandurilor, în centrul Drăgășani. Apartamentul este compus dintr-un hol lung la intrare, sufragerie, bucătărie, balcon ce se întinde de la sufragerie până la bucătărie, dormitor izolat pe exterior și baie.

1105 EUR/m2 | 57 m2

Central, Dragasani, Valcea

2camere ultracentral
5

2camere ultracentral

Apartamentul este situat in zona centrala langa Asirom,la etajul 3, fără îmbunătățiri,este pe mijloc

1700 EUR/m2 | 50 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament
8
5

Vand apartament

Vand apartament 3 camere, cartier Petrisor, cu balcon. Necesita renovare.

1073 EUR/m2 | 41 m2

Petrisor, Ramnicu Valcea, Valcea

Super oferta: Apartament 3 camere, 61 mp, complet mobilat si utilat in zona ultracentrala
10
25

Apartamentul este situat la parterul unei clădiri cu 4 etaje și este situat într-o zonă ultracentrală cu multe spații verzi cu peluze, copaci și multe flori, și cu întreaga rețea de supermarketuri pe o rază de 100-500 metri: Lidl, Penny, Anabella, Diana, Carrfour și Kaufland, inclusiv piața alimentară ...