Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu   Drăgășani, Vâlcea
8
1

Apartament 2 camere, decomandat, 54 mp, str. T. Vladimirescu Drăgășani, Vâlcea

Apartament de vânzare Drăgășani, Strada Tudor Vladimirescu nr. 474, Blocul A1, scara E, etaj 4 4, cartier Rahova. Imobilul are suprafața de 54 mp utili, decomandat - 2 camere (dormitor și living), baie, bucătărie, hol, balcon și debara. Dispune de centrală proprie, ușă metalică nouă iar blocul are acoperiș ...

796 EUR/m2 | 54 m2

Dragasani, Valcea

Promovat
Apartament 2 camere, A-uri, Ostroveni
9
4

Apartament 2 camere, A-uri, Ostroveni

Agenția imobiliară Grup Median intermediază vânzarea unui apartament cu 2 camere, situat în cartierul Ostroveni, la etajul 7. Locuința este decomandată și are o suprafață utilă de aproximativ 53 mp. Dispune de balcon pe sufragerie, închis cu tâmplărie PVC și geam termopan. Apartamentul este finisat cu ...

1220 EUR/m2 | 50 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament 3 camere/ Morilor/ Direct Dezvoltator
4
1

Apartament 3 camere/ Morilor/ Direct Dezvoltator

Un nou proiect , situat într-o zonă centrala a orasului, cu vedere spre Dealul Capela și râul Olanesti, pe strada Morilor. Acesta se remarcă prin arhitectura sa deosebită și oferă o varietate de opțiuni de locuire, de la garsoniere, apartamente până la penthouse-uri. Această zonă oferă multe oportunitati, ...

1713 EUR/m2 | 87 m2

morilor, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Apartament doua camere   Mansarda
3
2

Apartament doua camere Mansarda

Agentia Eurocasa va ofera spre vanzare apartament 2 camere la mansarda format din : - Hol - 2.2 mp - Baie - 3.8 mp - Bucatarie - 3.8 mp - Dormitor- 8.4 mp - Living - 11.4 mp - Balcon 3.1 mp Pentru mai multe detalii Nicu Rebegel

1030 EUR/m2 | 33 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vânzare
10
2

Apartament de vânzare

Apartament modern cu 2 camere, complet mobilat și renovat integral, pregătit pentru mutare imediată! Locuința este compartimentată eficient și dispune de 2 dormitoare luminoase și o bucătărie open-space, amenajată modern, perfectă pentru un stil de viață confortabil și practic. Apartamentul a fost renovat ...

1810 EUR/m2 | 58 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere de vanzare(zona nord)
5
1

Apartament cu 2 camere de vanzare(zona nord)

Apartament 2 camere Bloc D1 Râmnicu Vâlcea Zona nord Cati si Vali In spate Liceul Pedagogic In fata magazinul Diana Apartamentul a fost renovat de la zero in urma cu 8 ani,baia este renovata in urma cu 1 an In baie este montat un sistem audio profesional in tavan cu bluetooth,dusul este termostatabil ...

1795 EUR/m2 | 44 m2

Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

Vând apartament 4 camere   decomandat, 82 mp   Str. Mircea cel Bătrân
10
1

Vând apartament 4 camere decomandat, 82 mp Str. Mircea cel Bătrân

O oportunitate foarte bună! Vând direct, fără intermediar, un apartament cu 4 camere complet decomandat, situat pe Strada Mircea cel Bătrân, într-un bloc solid și foarte liniștit (construit în 1979), la etajul 3 din 4. Suprafață: 82 mp compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul este foarte ...

976 EUR/m2 | 82 m2

Horezu, Valcea

Vând 3 apartamente în Dragasani

Vând 3 apartamente în Dragasani

Vând 2 apartamente parter unul lângă celălalt , strada Aleea Trandafirilor , Bl. A1 Nou. Suprafață 49 mp fiecare. Preț 50.000 Euro fiecare - negociabil. Apartament 4 camere, etaj 4 , vedere in față și spate. Strada Decebal , bloc cu magazinul Gospodarul. Preț 80.000 Euro - negociabil.

1020 EUR/m2 | 49 m2

Dragasani, Valcea

Vand sau schimb apartament cu 3 camere in centrul orasului Ramnicu Valcea etaj 4
9
2

Vand sau schimb apartament cu 3 camere in centrul orasului Ramnicu Valcea, etaj 4 din 4, intre parcul Mircea Cel Batran si parcarea subterana. Accept schimb cu 2 camere, minim 50.mp central. Apartamentul este construit in 1982 si este total renovat cu termopane, gresie, instalații electrice, parchet, ...

1380 EUR/m2 | 80 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament de vînzare
2
13

Apartament de vînzare

Apartament de vînzare situat în zona parcul zăvoi, suprafață 94m2, anul finalizări 2024, preț 110000euro etaj 1, balcon mare

1170 EUR/m2 | 94 m2

Parc Zavoi, Ramnicu Valcea, Valcea

91mp nou-Ostroveni | Bloc A | Iulie |Centrala |2Balcoane
20

91mp nou-Ostroveni | Bloc A | Iulie |Centrala |2Balcoane

Oferim spre vanzare apartament nou in cartierul Ostroveni, realizat pe structura din cadre de beton cu zidarie BCA. Detalii: - pozitionat la mansarda etajul 5 intr-un bloc de tip A , aflat in proces de anvelopare termica; - suprafata construita cca. 91 mp , suprafata utila cca. 74 mp ; - locuinta decomandata ...

879 EUR/m2 | 91 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

APT. 62mp cu 2 camere/2 balcoane – mobilat/utilat – Matei Basarab
19

Propunem spre vanzare un apartament decomandat, gata de locuit, potrivit pentru o familie tanara. Este situat intr-un bloc anvelopat de pe str. Matei Basarab la etajul 4/4. Bloc construit intre anii 80’’- 90’’ ,reabilitat termic , prevazut cu o singura scara. Pret reactualizat. Zona excelenta ofera ...

1226 EUR/m2 | 62 m2

Cartierul Nord, Ramnicu Valcea, Valcea

APT. nou in Ostroveni | Tip A | Iulie | Centrala proprie |3 Balcoane
19

Oferim spre vanzare apartament nou in cartierul Ostroveni, realizat pe structura din cadre de beton cu zidarie BCA. Detalii: - pozitionat la mansarda , etajul 5 intr-un bloc de tip A , aflat in proces de anvelopare termica; - suprafata construita cca.74mp , suprafata utila cca.59mp ; - locuinta decomandata ...

946 EUR/m2 | 74 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament Călimănești 3 camere - 67 mp
5
10

Apartament Călimănești 3 camere - 67 mp

Un apartament de 3 camere care te asteaptă să devii stăpânul sau! Situat într-un bloc cu regim mic de înältime (P+2) acest apartament decomandat de 67 MP utili la etajul 1 este perfect pentru un trai confortabil si modern. Compartimentarea decomandată cuprinde: -un living generos pentru maratoane de ...

1164 EUR/m2 | 67 m2

Calimanesti, Valcea

Vand garsoniera zona dovali 1