Apartamente de vanzare Ramnicu Valcea Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

Apartament 2 camere,2 balcoane, zona centrala, mobilat,utilat,încălzire centralizată,etaju 4 din 5

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
Penthouse de Lux Bulevardul Dem Rădulescu
9

Penthouse de Lux Bulevardul Dem Rădulescu

Penthouse de Lux - Design Avangardist, 2 Terase și Parcare Subterană 84 mp + 2 terase Se pot trimiteți multe poze si filmări pe whatsapp Vă prezentăm spre vânzare un penthouse spectaculos, definit prin rafinament, spații vitrate largi și finisaje de cea mai înaltă calitate. Această proprietate nu ...

2202 EUR/m2 | 84 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Schimb (vând) apartament 4 cam Rm. Vâlcea cu 2 camere București
8
1

Schimb (vând) apartament 4 camere stare perfectă, bloc nou din Ansamblul Central Rm. Vâlcea, zona Kaufland Gib Mihăiescu, 10 min distanță de centru, etaj 9 15-două lifturi, priveliște deosebită asupra dealului Capela și muntelui Cozia, cu apartament 2 camere în București etaj p, 1, 2 sau cu o casă mică, ...

1280 EUR/m2 | 82 m2

Gorjului, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere Morilor
5
1

Apartament 3 camere Morilor

Agenție imobiliară intermediem vânzarea,unui apartament cu 3 camere ,2 balcoane,2 băi,etaj 1 4 cu loc de parcare,zona Morilor,Bloc construcție 2009,din cărămidă ,orientare est-nord,superb, cu o suprafață de 84 m utilă fără balcoane și totală 100m, parțial mondial ,preț 125000 euro.Tel Nina imobil ...

1453 EUR/m2 | 86 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament Central
10
14

Apartament Central

Apartament cu 4 camere, etaj 10, situat în centrul orașului Rm. Vâlcea în imediata apropiere de Mall, piața, etc. Apartamentul este decomandat cu o suprafață de aproximativ 91 mp, 2 băi, 3 balcoane închise cu termopan, renovat în totalitate decembrie 2024, panoramă deosebita, locatari pe scară foarte ...

1264 EUR/m2 | 91 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Proprietar,vând Apartament Nou ,str Ostroveni paralela cu B-dul Dem Radulescuu
10
2

Proprietar vând Ap NOU cu doua camere ,total decomandat ,așa cum se vede din imagini ,cu toate utilitățile funcționale ,încălzirea prin pardosea ,centrala pe gaz,aer conditionat,doua balcoane Sufrageria comunica prin uși pdf ,cu geam ,cu un balcon .Bucătăria și Dormitorul cu alt balcon cu o lungime de ...

2049 EUR/m2 | 61 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere, etaj 1, Cartier Ostroveni, zona Hermes, Rm Valcea
10
6

Se oferă spre vânzare apartament situat în cartierul Ostroveni, pe Bulevardul Tineretului, la etajul 1 al unui bloc cu 10 etaje (tip B), poziționat într-o zonă foarte căutată din orasul Râmnicu Vâlcea zona Hermes. Apartamentul beneficiaza de o pozitie excelenta, în apropierea centrelor comerciale, ...

1471 EUR/m2 | 70 m2

Ostroveni, Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere zona Traian , supafata 65 mp
15
9

3 camere zona Traian , supafata 65 mp

De vânzare apartament cu 3 camere zona Traian la et 4 din 4 . Apartamentul are o sulafata de 65 mp, necesita imbunatatiri Pret 65000 euro Tel

1000 EUR/m2 | 65 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

2 camere et 1 zona Nord
7
36

2 camere et 1 zona Nord

Pret 45900 euro De vânzare apartament cu 2 camere et 1 din 4 ,in suprafata de 37mp. Apartamentul are gigacalorimetru la usa. Termopane , gelt - lavabil, usi interior termopan , calorifere noi , geamuri.la baie. Mutarea se poate face imediat

1241 EUR/m2 | 37 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa
10
28

3 camere bloc nou pe Dem Radulescu cu terasa

Vă propun spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat în zona Ostroveni, într-un bloc nou, finalizat în anul 2024, la etajul 3 dintr-un imobil Suprafață utilă: 72 mp Terasă: 25mp ideală pentru relaxare, cu o priveliște deosebită Compartimentare și dotări: Centrală proprie pe gaz Aer condiționat Parchet ...

1421 EUR/m2 | 95 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere - Blvd Dem Radulescu - Tei Residence - Bloc NOU - Finalizat
5
2

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în complexul Tei Residence, într-o zonă liniștită și bine cotată din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. - suprafață totală: 69 mp - Compartimentare modernă: living cu bucătărie open space, dormitor, baie, hol - mobila bucatarie, dulap dormitor si mobilier ...

2188 EUR/m2 | 69 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 3 camere de vanzare
6

Apartament 3 camere de vanzare

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios, ideal pentru o familie cu copii sau pentru închiriere, situat la etajul 4, bloc cu 2 lifturi. Apartamentul are un living generos open space 31.45 metrii și două dormitoare. Apartamentul are un balcon de 11.57 metrii, este inchis si dispune de debara pentru ...

1394 EUR/m2 | 71 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Promovat
OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament  în Râmnicu Vâlcea
10
5

OCAZIE !SUPER PRET! Vând Apartament în Râmnicu Vâlcea

1522 EUR/m2 | 46 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4
6
5

Apartament cu 2 camere in zona centrala, et 3 4

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, hol generos, balcon spatios, foarte bine impartit, 55mp, zona centrala, in spatele statiei de pe Ana Ipatescu, et 3 4. Pret 77000 eur usor negociabil

1400 EUR/m2 | 55 m2

Central, Ramnicu Valcea, Valcea

Vand apartament 2 camere in Cartier Traian, zona Spitalului Vechi 1

Vand apartament 2 camere in Cartier Traian, zona Spitalului Vechi

Vand apartament 2 camere. Apartamentul are o suptafata totala de 51 mp, este situat intr-o zona foarte linistita si detine sistem individual de incalzire, asigurand conditii bune la costuri rezonabile de intretiinere. Imobilul se vinde mobilat.

1394 EUR/m2 | 51 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Garsoniera de vânzare
10
14

Garsoniera de vânzare

Garsoniera, zona Dovali, str. Grigore Procopiu, 26 mp, etaj 3, mobilată și utilată, blocul urmează a fi anvelopat, cheltuieli întreținere mici. Preț 42000 euro, telefon

1615 EUR/m2 | 26 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament - spatiu comercial
9

Apartament - spatiu comercial

Vand spatiu comercial - apartament spatios, decomandat, in Rm. Valcea, zona Traian, Aleea Cocorilor, bl. 21, parter, cu 2 camere, baie cu fereastra, hol mare deschis cu bucataria, balcon inchis cu acces de afara, centrala termica proprie, bloc izolat termic, suprafata utila de 46,16 mp si balcon cu suprafata ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

Bloc START3, ap 3 cam, et 3, nou , lift, parcare, curte 2200 m2, str Ostroveni, langa Zoo Valcea.
11
6

Bloc START3 Rezident, constructie UNICA in Rm Valcea - Vând apartament 3 camere finisat "la cheie" open space cu suprafața de 93 + loc parcare. Apartamentul este la etajul 3 in blocul START 3 cu et.4R si lift, finalizat in noi 2024, vizavi de Zoo Valcea pe str Ostroveni Dem Radulescu, Zona Rezidentiala. La ...

1500 EUR/m2 | 93 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Apt. 3 camere  Episcopiei Hanul Haiducilor Ramnicu Valcea
5
3

Apt. 3 camere Episcopiei Hanul Haiducilor Ramnicu Valcea

Particular, vand apartament 3 camere, 2 bai,2 balcoane inchise cu spatii de depozitare la uscatorie pod boxa + terasa complet izolata cu vedere spre Episcopie Dealul Capela. Aflat la et.4 cu suprafata utila de 68mp si 2 balcoane de 9mp intr-un bloc din 1982 cu ...

2044 EUR/m2 | 68 m2

Episcopiei%25253a, Ramnicu Valcea, Valcea

Apartament 2 camere ultracentral Rm.Valcea