Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Proprietar vand apartament 3 camere ,zona ultracentrala,mobilat,cum se vede in foto are open space.
9
3

Vand apartament 3 camere semidecomandat,zona ultracentrala,mobilat.bucatarie open space.,centrala,termopane,balocon ,Pret 63000 euro.negociabil.Apartamentul este liber.

1167 EUR/m2 | 54 m2

Ultracentral, Vaslui, Vaslui

Vaslui 4 camere
9
5

Vaslui 4 camere

Zona centrală, toate utilitățile, parcare, centrală proprie, termopane. Trebuie renovat.

988 EUR/m2 | 81 m2

Vaslui, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

vand garsoniera 24mp - complet renovata
10
1

vand garsoniera 24mp - complet renovata

vand garsoniera 24 mp Cartier- str filaturii

1500 EUR/m2 | 24 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, jud Vaslui

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, jud Vaslui

Vand teren extravilan 2,5 ha in com Malusteni jud vaslui, pret 4000 eur ha

Malusteni, Vaslui

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament + Spatiu Comercial - Vanzare 80 mp util LANGA LiDL Cartier Vaslui
10

- Parter - vedere spre Est-Sud-Vest - Suprafata UTILA 80 mp - vedere directa SPRE DINSPRE Magazinul LiDL Cartier pe toata latimea blocului (SPATIU PT RECLAMA) Pe strada Bucovinei, la cativa pasi de magazinul LiDL Cartier Doua (2) băi complet echipate Termoizolatie, Centrala termica pe gaz NOUA, 5 ...

3100 EUR/m2 | 80 m2

Vaslui, Vaslui

apartament 1 camerea mp decomandat  47.16mp construit
1
6

apartament 1 camerea mp decomandat 47.16mp construit

Vând apartament 1 camera 40.02mp suprafața utila, decomandat intr un bloc pe cadre beton armat, din 2000,etaj 1,cu expunere sud, zona Lidle nou Cartier preț 64990 euro usor negociabil.

1624 EUR/m2 | 40 m2

Vaslui, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 3 camere Huși 1

Apartament 3 camere Huși

Apartament 3 camere decomandat in Huși, jud. Vaslui, central, str. ALEXANDRU GIUGARU, 66 mp, 2 balcoane, debara, dressing.

1061 EUR/m2 | 66 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apt de vanzare urgent.Negociabil.
2
3

Apt de vanzare urgent.Negociabil.

Apt format din 2cam de camin o singura întrare. In Husi strada Stanilesti etaj 1.( unde era fabrica de pantofi - la strada)semi mobilat, primul bloc de camin familisti comfort.Pret neg. 33.000 euro.Rog seriozitate. Contact nr .

1031 EUR/m2 | 32 m2

Husi, Vaslui

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

Locuinț  la etajul 1, în centru Huși
2

Locuinț la etajul 1, în centru Huși

O locuință tip apartament, dar cu intimitatea și farmecul unei curți proprii, unde te poți bucura în liniște de cafeaua de dimineață sau de un grătar relaxant în weekend, după o săptămână de lucru.

809 EUR/m2 | 68 m2

Husi, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea