Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vaslui 4 camere
9
5

Vaslui 4 camere

Zona centrală, toate utilitățile, parcare, centrală proprie, termopane. Trebuie renovat.

988 EUR/m2 | 81 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament!
10

Vând apartament!

Vând apartament:suprafață 89m ,etaj 4. Apartamentul are 3 camere,2 bai,bucătărie,hol si balcon cu vedere spre Bulervard parc Cinema. Geamuri termopan,centrala termica noua,fațada renovata,acoperiș nou. Pentru mai multe detalii sau vizualizare apartament ma puteți contacta la numarul:

933 EUR/m2 | 89 m2

Husi, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții

Vand apartament 2 comete, decomandat, etajul 2, zona confecții. Apartamentul are multiple îmbunătățiri: Geamurile și ușile interioare sunt de termopan, culoare uși maro , balcon închis termopan, gled, faianță gresie, parchet, izolat exterior cu polistiren de 10, centrala proprie, aier condiționat. ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Confectii, Barlad, Vaslui

Apartament + Spatiu Comercial - Vanzare 80 mp util LANGA LiDL Cartier Vaslui
10

- Parter - vedere spre Est-Sud-Vest - Suprafata UTILA 80 mp - vedere directa SPRE DINSPRE Magazinul LiDL Cartier pe toata latimea blocului (SPATIU PT RECLAMA) Pe strada Bucovinei, la cativa pasi de magazinul LiDL Cartier Doua (2) băi complet echipate Termoizolatie, Centrala termica pe gaz NOUA, 5 ...

3100 EUR/m2 | 80 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 57.000 EU.

1056 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament Imobiliare
10

Apartament Imobiliare

Vand apartament cu 4 camere, decomandat et. 4 4, doua bai, doua balcoane, suprafata utila 98 mp. Complet renovat, mobilat, utilat, izolatie hidro si termica. Apartamentul este la 200 m de Carrefour Traian.

Vaslui, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
6

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Spatios,luminos,aproape de biserica,magazine,gradinita,scoala,gara cfr
5

3CD, spațios,CT, et2 4, balcon închis cu termopan, ușa metalică la intrare, in interior uși din lemn, faianta,gresie baie, hol și bucătărie, parchet in camere,var lavabil. Se accepta schimb cu garsoniera decomandata si cu balcon situata in zona garii ,et1 sau2 4,plus o diferenta de 80000euro in orasul ...

1930 EUR/m2 | 57 m2

Vaslui, Vaslui

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion
10
8

Vand ap. 3 cam. in Vaslui, Ana Ipatescu, langa stadion

Vând apartament 3 camere, decomandat, posibilități diverse de compartimentare și amenajare interioară. Raspund mai repede la mesaje pe WhatsApp. Zonă linistită în Vaslui, cartierul Ana Ipătescu, cu vedere către stadion. Se vinde mobilat si utilat cu frigider, aragaz, centrala termica, masina de ...

1082 EUR/m2 | 72 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament de vânzare în piața centrală
5
22

Apartament de vânzare în piața centrală

Vând apartament cu 2 camere ultracentral în Huși (în piață), mobilat și utilat parțial, mutare imediată.

1050 EUR/m2 | 40 m2

Husi, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand apartament 4 camere in Vaslui
10
4

Vand apartament 4 camere in Vaslui

Vand apartament 4 camere + boxa etaj 3 Suprafata 100 mp 2 balcoane 2 bai Access la uscator pe etaj Boxa la subsol de 10 mp Apartamentul este in imediata apropiere a pietei Traian An constructie 1997

1200 EUR/m2 | 100 m2

Traian, Vaslui, Vaslui

Vând apartament cu două camere+ boxă la subsol.