Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament Cina Husi
1

Apartament Cina Husi

Etajul 1 ,linga statia de autobuz spre centru,cu vedere in spate spre padure,insorit ,calduros iarna,necesita renovare,se poata locui si asa,cu gaz,dar fara centrala,termopan,usa metalica

1050 EUR/m2 | 60 m2

Husi, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vând apartament 2 camere decomandat
8
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere in Barlad ,zona centrala ( in spate la penny market) 2 camere decomandate,50 mp,etaj 4, izolat ext si int, balcon inchis, geamuri si usi interioare termopan, centrala termica, aer conditionat, gresie(baie,hol,bucatarie,balcon), parchet laminat(living și dormitor).Pret 70.000 ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Comision 0! De vanzare apartament renovat cu 2 camere
5

Comision 0! De vanzare apartament renovat cu 2 camere

COMISION O%. De vanzare apartament renovat cu 2 camere, etaj 2, zona Donici, lângă Aquavas, aproape de liceu, zona linistită, suprafata 49 mp, pret 67000, negociabil

1571 EUR/m2 | 49 m2

Donici, Vaslui, Vaslui

Vânzare apartament

Vânzare apartament

Vând apartament cu 3 camere, situat în Bârlad, str.Vasile Pârvan nr.17, et.2, suprafata 51 mp. Apartamentul deține centrală termică proprie nouă, balcon închis cu termopan, geamuri și uși termopan, izolație exterioară, baie cu geam. Preț 65000 euro negociabil

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de vânzare în piața centrală
5
22

Apartament de vânzare în piața centrală

Vând apartament cu 2 camere ultracentral în Huși (în piață), mobilat și utilat parțial, mutare imediată.

1050 EUR/m2 | 40 m2

Husi, Vaslui

Vând apartament 2 camere 2

Vând apartament 2 camere

Apartamentul este la parter și are și usa de acces din exterior putând fi folosit și ca spațiu comercial. Pot fi contactat și pe WhatsApp la nr.: (SUSNEA COSTICA)

1415 EUR/m2 | 41 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.
10

Apartament 3 camere, central, renovat si termoizolat.

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și verde in centrul Vasluiului, in proximitate fata de scoli si gradinite, avand costuri reduse de intretinere. Caracteristici principale: Suprafață: 45,50 mp utili. Poziționare: Etaj 4 4 (cu acoperiș și termoizolație, fără probleme ...

1444 EUR/m2 | 45 m2

Vaslui, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere , centru Barlad
10
3

Apartament cu 2 camere , centru Barlad

Se vinde apartament cu 2 camere, decomandat, suprafata de 58 mp, situat la parter, in Barlad, zona Centrala, in spate la Hotel Moldova. Apartamentul este modificat, ideal pentru locuit, birou, cabinet medical. Bucataria este mutata in balcon. Balconul are 9 mp, terenul de sub balcon este inchiriat de ...

1563 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Vanzate Apartament cozy 2 camere
5
4

Vanzate Apartament cozy 2 camere

Apartament renovat zona Mihai Viteazu ,situat la parter pretabil si spatiu comercial , dispune si de gradina , trecuta in acte. Mobilat, pregătit pentru locuire imediată (frigider, masina de spalat, uscator,toate in stare perfecta de functionare) ,mobila dormitor noua. Spațiu pretabil și pentru ...

1347 EUR/m2 | 49 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere   Mobilat   Centrală proprie   Călugăreni, Vaslui
4
4

Apartament 3 camere Mobilat Centrală proprie Călugăreni, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere, situat în zona Călugăreni, la etajul 2 din 4 etaj ideal. Suprafață: 60 mp Etaj 2 4 Centrală proprie Aer condiționat Se vinde mobilat Preț: 72.000 euro negociabil Se acceptă și credit bancar Pentru detalii și vizionare, mesaj privat.

1200 EUR/m2 | 60 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament cu 3 camere de vanzare
5

Apartament cu 3 camere de vanzare

Vand apartament 3 camere,baie si bucatarie,balcon, et. 1,decomandat, izolat exterior 10 cm, interior 5 cm, pardoseala 2 cm, termopane noi, geam la baie.Se vinde mobilat sau nemobilat. Este in zona gura leului, la 5 min de Penny, gara, piata, aproape de scoala 2, sc. 11, liceul pedagogic, spalatorii auto, ...

1322 EUR/m2 | 59 m2

Barlad, Vaslui

Gata de locuit.
6
1

Gata de locuit.

Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!

1599 EUR/m2 | 43 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Salvează căutarea