Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 2 camere decomandat
8
2

Vând apartament 2 camere decomandat

Vand apartament 2 camere in Barlad ,zona centrala ( in spate la penny market) 2 camere decomandate,50 mp,etaj 4, izolat ext si int, balcon inchis, geamuri si usi interioare termopan, centrala termica, aer conditionat, gresie(baie,hol,bucatarie,balcon), parchet laminat(living și dormitor).Pret 70.000 ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament Cina Husi
1

Apartament Cina Husi

Etajul 1 ,linga statia de autobuz spre centru,cu vedere in spate spre padure,insorit ,calduros iarna,necesita renovare,se poata locui si asa,cu gaz,dar fara centrala,termopan,usa metalica

1050 EUR/m2 | 60 m2

Husi, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand apartament 4 camere decomandat
8

Vand apartament 4 camere decomandat

Vand Apartament cu 4 camere ,Etaj 4 , 2 Bai , 2 Balcoane in suprafata de 117m2 + Boxa la subsol , 17 m2 Renovat complet , situat in Husi , zona Ultra centrala . Str G-ral Teleman . Relatii mai multe ,la tel intre orele 10:00 - 20:00

607 EUR/m2 | 117 m2

Husi, Vaslui

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

Apartament + Spatiu Comercial - Vanzare 80 mp util LANGA LiDL Cartier Vaslui
10

- Parter - vedere spre Est-Sud-Vest - Suprafata UTILA 80 mp - vedere directa SPRE DINSPRE Magazinul LiDL Cartier pe toata latimea blocului (SPATIU PT RECLAMA) Pe strada Bucovinei, la cativa pasi de magazinul LiDL Cartier Doua (2) băi complet echipate Termoizolatie, Centrala termica pe gaz NOUA, 5 ...

3100 EUR/m2 | 80 m2

Vaslui, Vaslui

De vanzare apartament 2 camere
4

De vanzare apartament 2 camere

Se vinde apartamentul cu 2 camere,la etajul 5 din 8,mobilat complet, zona Gradina. Aer conditionat si centrala de apartament.Pretul este 57000 Euro,usor negociabil.

110 EUR/m2 | 52 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
12

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina
11

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina

Va prezentam un apartament cu 2 camere, la etajul 2, pe bd Epureanu, bloc V3. Apartamentul a fost renovat, inclusiv instalatiile si se afla intr-o zona foarte linistita. Pret: 46.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 58 mp; Suprafata utila: 42 mp; Suprafata utila ...

989 EUR/m2 | 47 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, nedecomandat, etajul 1, Barlad, Zona IRB
11
3

Va prezentam un apartament cu 2 camere, format prin unirea a 2 camere de camin, la etajul 1, in bloc 3, str. Republicii, nr. 320, zona IRB. Se vinde mobilat, utilat si cu electrocasnice. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 48; Suprafata utila totala: ...

841 EUR/m2 | 41 m2

nord, Barlad, Vaslui

Vând  apartament  3 camere decomandat  ultracentral
1
5

Vând apartament 3 camere decomandat ultracentral

Proprietar vând apartament 3 camere decomandat, 85 m pătrați, an finalizare 1995,str.Petru Rareș, et.4 cu acoperiș, două băi,balcon închis și boxă la subsol . Preț 92000 euro negociabil. Tel.

1082 EUR/m2 | 85 m2

Vaslui, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, jud Vaslui

VZ TEREN agricol 2.5 HA , raza com. Malusteni, jud Vaslui

Vand teren extravilan 2,5 ha in com Malusteni jud vaslui, pret 4000 eur ha

Malusteni, Vaslui

Vind Apartament 2 camere
5
3

Vind Apartament 2 camere

Vind Apartament 2 camere decomandat, etaj 4, mobilat și utilat, 55 mp utili zona crucea Gării an construcție 1985, preț 82000 Euro.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Vaslui, Vaslui

Vand ap cu 2 camere

Vand ap cu 2 camere

Vand apartament 2 camere,decomandat, 50mp , izolat, termopan, centrala fara alte imbunatatiri. Pret usor negociabil 60 000 euro. Relatii la telefon su Apartamentul este construit in anul 1982, din placi de beton. Blocul este situat in zona stadion pentru cunoscatori sau in apropierea cladirii teatrului ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Vând Apart. cu 2 camere
8
2

Vând Apart. cu 2 camere

Apartament 2camere, et. 3, semidecomandat, multiple îmbunătățiri: Centrală termică, aer condiționat, izolație, acoperiș, uși interioare schimbate, parchet, gresie și faianță. Are o suprafață utilă de 46,23 m. p. balcon 4,44 m.p. Suprafața totală cu dependințe este de 61,92 m.p. Este situat în apropierea ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea