Apartamente de vanzare Barlad Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad
7
2

Apartament mobilat 2 camere de vânzare Barlad

Vand apartament semidecomandat in Barlad, Bulevardul Epureanu, Bl. 9, Etaj 1. Imbunatatiri: geamuri termopan, usi interioare design modern, parchet laminat, instalatie - incalzire din cupru, izolatie exterior. Apartamentul se vinde mobilat. Pret 57.000 euro

1267 EUR/m2 | 45 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.
1
9

Vind ap. 4 camere decomandate,2 bai, contorizat.

Vind ap. 4 camere decomandate, 2 bai, bucatarie mare, termopan, usi lemn, usa metal la intrare, gresie si faianta, parchet laminat. Centrala termica de apartament. Et. 4 din 4. Bd. Primaverii. Barlad. Jud. Vaslui. 85mii euro.

1063 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere
4
6

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere, zona gara, Str g-ral Vasile Milea, nr.2, et.3, 71 mp utili, apartamentul este renovat, se vinde mobilat, utilat, la cheie, practic este ideal pentru cineva care nu dorește să aibă bătaie de cap, având tot confortul necesar. Apartamentul este poziționat pe spate, fiind foarte ...

1113 EUR/m2 | 71 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere decomandat, etajul 2, zona confecții

Vand apartament 2 comete, decomandat, etajul 2, zona confecții. Apartamentul are multiple îmbunătățiri: Geamurile și ușile interioare sunt de termopan, culoare uși maro , balcon închis termopan, gled, faianță gresie, parchet, izolat exterior cu polistiren de 10, centrala proprie, aier condiționat. ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Confectii, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 57.000 EU.

1056 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere, zona Stadion 2

Vând apartament 3 camere, zona Stadion

Vând apartament 3 camere, semidecomandat, situat la et.2 din 4, str.Vasile Pârvan nr.17, aproape de creșă și grădinița de copii. Apartamentl are suprafața de 51 m2 și este compus din cameră de zi, 2 dormitoare, bucătărie, 2 debarale, 2 holuri, baie și balcon închis cu termopan. Apartamentul deține centrală ...

1275 EUR/m2 | 51 m2

Sud-Est, Barlad, Vaslui

Gata de locuit.
6
1

Gata de locuit.

Vând apartament două camere, parter zona stadion recent renovat!

1599 EUR/m2 | 43 m2

Crolux, Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere semidecomandat central
10
3

Vand apartament 2 camere semidecomandat central

Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

De vanzare apartament 2 camere