Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vânzare apartament 2

De vânzare apartament

Apartament 2 camere,suprafața 61,30 mp

1142 EUR/m2 | 61 m2

Centru, Barlad, Vaslui

Vand apartament, et.2,PE RASARIT  zona CONFECTII 5

Vand apartament, et.2,PE RASARIT zona CONFECTII

Vand apartament zona CAPSA, CONFECTII, ET. 2, CU IMBUNATATIRI.

63 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, etajul 1, poziționat pe sud, suprafață construită 59 mp, situat în Bârlad, bld Epureanu 40, bl D4, preț 52.000 euro

963 EUR/m2 | 54 m2

Barlad, Vaslui

Apartament de 2 camere de vânzare
8

Apartament de 2 camere de vânzare

Se vinde un apartament într-una din cele mai frumoase zone ale oraşului Bârlad zona Gradină. Acest apartament poate fi alegerea perfectă pentru cei care îşi doresc linişte şi acces rapid la toate facilităţile urbane: unităţi de învăţământ, transport public şi hypermarketuri (Berlin, Penny Market, Kaufland, ...

1104 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Apartament super spatios, zona Capsa Iris
10
8

Apartament super spatios, zona Capsa Iris

Vând apartament cu două camere, decomandat, confort 1, bloc Iris-Capsa. Este foarte spațios, balcon pe toată suprafața apartamentului, 65 m.p.,etaj 5 din 6, bucătăria și baia recent renovate. Instalație electrică și termică schimbată, bloc construit in 1994. Se vinde mobilat și utilat complet. Preț 65000 ...

1121 EUR/m2 | 58 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera confort I, parter

Garsoniera confort I, parter

Vând garsoniera situata in Barlad, confort I, parter, Bd.Republicii, nr.300, bl.Z5, blocul turn de langa Grădiniță nr.9, buna si pentru privatizare. Preț vânzare 39000 euro, negociabil. Mai multe detalii la telefon .

1560 EUR/m2 | 25 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere semidecomandat central
10
2

Vand apartament 2 camere semidecomandat central

Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Apartament decomandat la parter cu trei camere.
9
3

Apartament decomandat la parter cu trei camere.

De vânzare apartament decomnadat cu trei camere situat la parter,apartamentul a fost complet renovat,se vinde complet utilat exact cum se vede un poze!Este situat pe strada Vasile Pârvan nr 17,la strada principala .Imobilul se poate transforma în spațiu comercial, cabinet,etc...

1033 EUR/m2 | 60 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 2

Vând apartament

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, zona stadion, Etaj 3, str. N Tonitza nr.3, cu următoarele caracteristici: -este intabulat(cu toate actele la zi) spațios, luminos, calduros, ferit de zgomot și praf. Apartamentul este renovat cu materiale de calitate, instalația sanitară, electrică și termică ...

1333 EUR/m2 | 48 m2

Barlad, Vaslui

Garsoniera Zona grădină 3

Garsoniera Zona grădină

Se oferă spre vânzare garsonieră situată în zona Grădină, într-un bloc liniștit, cu acces facil către puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 22 mp și este rezultată din unificarea a două garsoniere mai mici, oferind astfel un spațiu mai bine organizat și practic. Garsoniera este complet ...

1182 EUR/m2 | 22 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, 43 mp, parter   zona Stadion
8

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion

Apartament 2 camere, 43 mp, parter zona Stadion Preț: 47.000 EUR (fix) Vând apartament 2 camere, situat la parter, în zona Stadion. Renovare începută de la 0: uși și parchet scoase urmează gresia unde este cazul apartamentul este varuit în alb Din acest stadiu, este ideal ca renovarea să fie continuată ...

1093 EUR/m2 | 43 m2

Barlad, Vaslui

vand apartament
5

vand apartament

vând apartament cu 2 camere etaj 4 zona stadion aproape de laborator analize medicale Dorimed se vinde mobilat utilat preț 60000 euro

1071 EUR/m2 | 56 m2

Barlad, Vaslui

Vând apartament 3 camere 3

Vând apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere în municipiul Bârlad județul Vaslui, zona gradina, preț 60.000 euro ușor negociabil , telefon .

750 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

Salvează căutarea