Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 2, pe str G-ral V. Milea, bloc D1. Apartamentul este spatios, la un etaj foarte bun, pe o scara linistita, intr-un bloc construit in 1978. Pret: 68.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 4, zona biserica Sf Mina
12

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 4, pe strada Episcop Iacob Antonovici, bloc L2, in zona bisericii Sf. Mina. Apartamentul necesita renovare. Pret: 58.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 89 mp; Suprafata utila: 65 mp; Suprafata utila ...

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

Va prezentam un apartament cu 3 camere, decomandat, la etajul 3, pe bd Primaverii, in zona Gura Leului, in blocul G7. Apartamentul a fost renovat in ultimii ani, in mare proportie, fiind necesare doar unele finisari. Pret: 73.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: ...

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

Situat in una din cele mai frumoase zone ale orasului Barlad - zona stadion, la blocul turn de langa gradinita cu program prelungit, acest apartament este alegerea perfecta pentru cei care isi doresc confort , liiniste si acces rapid la toate facilitatile urbane. Pozitionat la etajul 4 din 8, apartamentul ...

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 3 camere
7

Vand apartament cu 3 camere

Apartament cu 3 camere,decomandat,suprafata utila 64m ,cu geamuri termopan si centrala pe gaz. Imobilul este situat pe strada Ep Iacob Antonovici 30 la J3, intre Dorna si Liceul Ioan Popescu. Necesita renovare.Pretul este de 68000 negociabil. Pentru relatii sunati la

1063 EUR/m2 | 64 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 3 cam 118 mp - Centru
5
2

Apartament 3 cam 118 mp - Centru

Apartament 3 camere(118 mp construiti 98 utili), zona 0, centru Piața Sf. Ilie, complet mobilat și utilat, centrala gaz + 2 aere condiționate Vivax și Samsung controlabile de pe telefon, 2 balcoane, cablu TV + Internet de mare viteza Router dual band 2,4 GHz și 5 G. Acces facil la toate punctele de ...

1531 EUR/m2 | 98 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere Confectii
5
6

Apartament 2 camere Confectii

Vand apartament 2 camere decomandat Confectii , zona Lidl, bloc 1986,etaj 1, supraf. utila 54 mp, centrala termica, parchet clasic, termopan partial,fara imbunatatiri, liber, 58.000 EU.

1074 EUR/m2 | 54 m2

Sud, Barlad, Vaslui

Vând apartament cu 3 camere
4

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament 3 camere 80 mp Bd. Epureanu, bloc D3, sc. A (blocul cu Casigaz), etaj 4 Este un apartament spațios, îngrijit și modernizat serios, într-o zonă foarte bună, cu parcare mare chiar în fața blocului, acesta e genul de loc în care te muți fără stres și fără investiții urgente. Detalii ...

850 EUR/m2 | 80 m2

Barlad, Vaslui

vind apartament.
1
10

vind apartament.

apartament 2 camere cu 2 baloane geam baie. centrala scara curata

764 EUR/m2 | 55 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere   Grădina, Bârlad   Preț negociabil
10

Apartament 2 camere Grădina, Bârlad Preț negociabil

Vând apartament 2 camere, decomandat, etaj 4 8, situat în zona Grădina,lângă Mopan, Bârlad. Zonă liniștită, aproape de magazine, școli și transport în comun. Apartamentul este luminos și bine întreținut, dispune de: centrală proprie, geamuri termopan, balcon, ușă metalică. Se vinde mobilat. Ideal pentru ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Barlad, Vaslui

Apartament cu 2 camere, Birlad, Str.Epureanu, 60m2, 62,000 Euro
10
6

Birlad, Str.Epureanu (Centrul oras), nr.35, bloc V10, sc.B, et.3, ap 32 Apartament cu 2 camere + dependinte. Suprafata construita: 59.97 m2 Fisa cadastrala facuta Nu are centrala instalata Nu are mobila Bloc construit din caramida

1033 EUR/m2 | 60 m2

Central, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest
5
4

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Sud-Vest

Apartament cu 2 camere, generos, recent finisat, care îmbină confortul cu eleganța. Bucătărie spațioasă, care creează un spațiu aerisit și primitor, perfect pentru momente de relaxare și socializare. Apartamentul are o suprafață mare, o compartimentare practică și funcțională, finisaje noi, de calitate. ...

1132 EUR/m2 | 53 m2

Sud-Vest, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central
5

Apartament cu 2 camere de vânzare în zona Central

1293 EUR/m2 | 41 m2

Central, Barlad, Vaslui

Vand apartament 2 camere semidecomandat central
10
1

Vand apartament 2 camere semidecomandat central

Daca iti doresti un apartament situat central, dar putin retras de agitatia bulevardului Republicii pentru a te bucura de liniste la tine acasa, ai ocazia sa vizionezi, si poate, de ce nu, sa si achizitionezi acest apartament de 2 camere semidacomandat, situat in bulevardul Epureanu, nr 20, langa Gradinita ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Central, Barlad, Vaslui

De vanzare apartament 2 camere
4

De vanzare apartament 2 camere

Se vinde apartamentul cu 2 camere,la etajul 5 din 8,mobilat complet, zona Gradina. Aer conditionat si centrala de apartament.Pretul este 57000 Euro,usor negociabil.

110 EUR/m2 | 52 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
12

813 EUR/m2 | 72 m2

est, Barlad, Vaslui

Apartament 3 camere Barlad 1

Apartament 3 camere Barlad

De vanzare 2 apartamente situate in Barlad visavis de Barlad Value Center in complexul rezidential Dya. Ambele au 3 camere la etajul 3 din 4 blocul avand lift. Un apartament are 150m si unul 180m. Pret fix 1.000 euro m

1000 EUR/m2 | 150 m2

Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina
11

Apartament 2 camere, etajul 2, zona Gradina

Va prezentam un apartament cu 2 camere, la etajul 2, pe bd Epureanu, bloc V3. Apartamentul a fost renovat, inclusiv instalatiile si se afla intr-o zona foarte linistita. Pret: 46.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 58 mp; Suprafata utila: 42 mp; Suprafata utila ...

989 EUR/m2 | 47 m2

Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara
12

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 2, cartier Gara

1054 EUR/m2 | 65 m2

sud-est, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului
11
7

Apartament 3 camere, decomandat, etajul 3, Zona Gura Leului

1035 EUR/m2 | 71 m2

sud, Barlad, Vaslui

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral
10
2

Apartament 2 camere, decomandat, etajul 4, Ultracentral

Va prezentam un apartament cu 2 camere, decomandat, la etajul 4, pe str Comuna din Paris, nr 2, in zona cinema Victoria. Apartamentul este in curs de renovare. Pret: 44.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 57 mp; Suprafata utila totala: 52 mp. Acoperisul refacut, ...

856 EUR/m2 | 52 m2

central, Barlad, Vaslui

Apartament 2 camere, nedecomandat, etajul 1, Barlad, Zona IRB
11
3

Va prezentam un apartament cu 2 camere, format prin unirea a 2 camere de camin, la etajul 1, in bloc 3, str. Republicii, nr. 320, zona IRB. Se vinde mobilat, utilat si cu electrocasnice. Pret: 34.500 euro Comision 0% de la cumparator. Caracteristici: Suprafata construita: 48; Suprafata utila totala: ...

841 EUR/m2 | 41 m2

nord, Barlad, Vaslui

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.
5
1

Apartament 3camere semidecomandat, Barlad.

Se vinde apartament 3cam ,62mp , semidecomandat, la parter in bloc din anul 2001, zona Confectii, cu vedere la Bd. Republicii. Apartamentul este renovat si dispune de boxa la subsol, curat. Pret 79000 negociabil Tel

1274 EUR/m2 | 62 m2

Barlad, Vaslui

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat
1
9

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat

ZONA CENTRALĂ A ORAȘULUI-Apartament 2 camere decomandat | 56,26 mp | Proprietar vă prezint spre vânzare un apartament de 2 camere, decomandat, situat la etajul 1din 4, strada Colonel Simionescu Sava, dată construcție: 1992, fără risc seismic. Apartamentul are suprafață de 56, 26 mp și este compus din: ...

1214 EUR/m2 | 56 m2

Central, Barlad, Vaslui

Salvează căutarea