Promovat
Apartament 4 camere , etaj 1 central
10
1

Apartament 4 camere , etaj 1 central

Vă propunem spre vanzare un apartament deosebit, situat într-una dintre cele mai apreciate și bine cotate zone ale orașului 2 Stejari Alexandru Vlahuță, o locație ultracentrală, elegantă și extrem de convenabilă pentru un stil de viață modern. Amplasat la etajul 1 al unui bloc bine întreținut, ...

1266 EUR/m2 | 90 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament cu 3 camere zona accesibila
10

Apartament cu 3 camere zona accesibila

Apartament 3 camere decomandat | 82 mp | Etaj 2 | Zona Paco Gară Focșani Dacă îți dorești un apartament spațios, luminos și bine poziționat, această proprietate poate fi alegerea ideală pentru tine și familia ta. Situat în zona Paco Gară, una dintre cele mai apreciate și accesibile zone din Focșani, ...

1170 EUR/m2 | 82 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament Parter Gata de mutare
10
1

Apartament Parter Gata de mutare

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, construit în anul 1986, în zona Longinescu Războieni. Apartamentul a fost inițial configurat ca locuință cu 2 camere, fiind ulterior extins cu o suprafață de 17 mp. Extinderea este realizată legal, terenul ...

1154 EUR/m2 | 68 m2

Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament 3 Camere decomandat conf. I ultracentral Focsani
10
2

Apartament 3 Camere decomandat conf. I ultracentral Focsani

Apartament 3 camere, Ultracentral - Str. Cotesti (piata Unirii), etaj 1 din 3, orientare spre SUD, 1981 liber - Baie plus WC serviciu - suprafata totala 74.14 mp, utili - 70.74 mp - reabilitat termic - bloc anvelopat, balcon + logie inchisa in termopan, geamuri termopan + plase tantari - calduros iarna, ...

1168 EUR/m2 | 71 m2

Ultracentral, Focsani, Vrancea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare , etaj 3   3 zona Penny Obor
18
1

Apartament 2 camere de vanzare , etaj 3 3 zona Penny Obor

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,open space, situat in cartierul Obor, zona Penny Market - Kaufland -, intr-un imobil construit in anul 2007, disponibil la etajul 3 din 3 , cu o suprafata utila de 52mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, ...

1375 EUR/m2 | 52 m2

obor, Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere, etaj 1, 52mp, zona CEC
10

Apartament 2 camere, etaj 1, 52mp, zona CEC

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Est, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 52 mp. ID intern: 3209.

1285 EUR/m2 | 52 m2

est, Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere – Zona Obor, Bd-ul  Independen #539;ei
12

Apartament 2 camere – Zona Obor, Bd-ul Independen #539;ei

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3, intr-o zona apreciata ndash; Obor, Bulevardul Independentei, cu acces facil catre magazine, mijloace de transport si alte puncte de interes. Apartamentul este renovat, mobilat si utilat. Dispune ...

1225 EUR/m2 | 60 m2

obor, Focsani, Vrancea

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Quattro.
14
3

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Quattro.

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, zona Quattro, situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, construit in anul 1985. Imobilul are o suprafata utila de 72 mp si este compartimentat eficient, fiind compus din living, doua dormitoare, bucatarie, baie ...

1181 EUR/m2 | 72 m2

brailei, Focsani, Vrancea

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Piata Moldovei
13

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Piata Moldovei

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, spatios si bine compartimentat, situat intr-o zona excelenta ndash; in apropierea Pietei, pe strada Mare a Unirii. Locuinta are o suprafata de 70 mp si este pozitionata la etajul 3 din 3, beneficiind de acoperis si izolatie ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

central, Focsani, Vrancea

Apartament cu 3 camere, zona Piata Unirii
16
1

Apartament cu 3 camere, zona Piata Unirii

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere decomandat, zona ultracentrala, Piata Unirii. Imobilul are o suprafata utila de 62 mp si o suprafata totala de 64 mp, incluzand logia, fiind compartimentat eficient pentru a oferi confort si functionalitate. Apartamentul ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

ultracentral, Focsani, Vrancea

Apartament 3 camere, 72 mp, renovat complet de la A la Z
19

Apartament 3 camere, 72 mp, renovat complet de la A la Z

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Gara, zona Longinescu - Primarie - Politie, intr-un imobil construit in anul 1988 , disponibil la etajul 3 din 3, cu o suprafata de 72 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie ...

1181 EUR/m2 | 72 m2

gara, Focsani, Vrancea

Apartament 3 camere, etaj 2, 75mp, zona Centrala , mobilat si utilat
18

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in zona Centrala - Big - Pompieri - Gradinita 18 - Unirea Principatelor, intr-un imobil construit in anul 1980, disponibil la etajul 2 din 4, cu o suprafata de mp 75 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie ...

1127 EUR/m2 | 75 m2

central, Focsani, Vrancea

Apartament 4 camere, etaj 4, ultracentral, 1 loc de parcare
15
1

Apartament 4 camere, etaj 4, ultracentral, 1 loc de parcare

Agentia Imobiliara First Home va propune spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie, 2 balcoane si o logie, decomandat, confort 1, situat in zona magazinului Milcov, intr-un imobil construit in anul 1979 , disponibil la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 84 mp. Imobilul este situat in apropiere ...

952 EUR/m2 | 84 m2

ultracentral, Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere de vanzare, etaj 1, zona centrala Jandarmerie
9
4

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, zona str Plevnei, langa jandarmerie. Imobilul este situat la etajul 1 din 3, intr-un bloc cu acoperis, construit in anul 1977, are o suprafata utila de 45mp. Apartamentul beneficiaza de tamplarie PVC si centrala ...

1200 EUR/m2 | 45 m2

central, Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere tip Penthouse, Lidl fost Autogara - mobilat
20
3

Agentia Imobiliara First Home va propune spre achizitie un apartament 2 camere in suprafata de 47mp etaj 4 + mansarda de 13mp avand total 60mp (living, doua dormitoare, bucatarie, doua bai), bloc nou, Piata Victoriei - Lidl- Fosta Autogara. Imobilul se vinde mobilat si utilat conform pozelor , mobilier ...

1192 EUR/m2 | 60 m2

central, Focsani, Vrancea

Ap 2 cam, 60 mp utili, et 2 3, hol patrat logie si balcon,renovat !
13
2

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Brailei, zona Kauflad,B-dul Brailei, intr-un imobil construit in anul 1986 , disponibil la etajul 2 din 3, cu o suprafata de 60 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, scoala, supermarket -complet ...

1200 EUR/m2 | 60 m2

brailei, Focsani, Vrancea

Apartament 2 camere , parter, 58 mp , renovat complet si mobilat 2024
16

Agentia imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Gara Vest, str Razboieni , intr-un imobil construit in anul 1989 , disponibil la parter din 3, cu o suprafata de 58 mp utili. Apartamentul a fost renovat complet in ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

gara, Focsani, Vrancea

Apartament 3 camere , zona centrala, parter
12
3

Apartament 3 camere , zona centrala, parter

Agentia Imobiliara First Home va propune spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Central, zona negociabil, intr-un imobil construit in anul 1977 , disponibil la etajul parter din 10, cu o suprafata de 48 mp. Imobilul este situat in apropiere de statie de autobuz, ...

1031 EUR/m2 | 48 m2

central, Focsani, Vrancea

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sud
8
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sud

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 4 din 4, cu acoperis, intr-o zona linistita din Sud. Locuinta dispune de logie si beneficiaza de posibilitate de depozitare in pod. Apartamentul este renovat complet, avand izolatie exterioara, tamplarie PVC, instalatie electrica ...

1175 EUR/m2 | 40 m2

sud, Focsani, Vrancea

Apartament  3 camere + extindere zona Independentei
18

Apartament 3 camere + extindere zona Independentei

Agentia Imobiliara First Home va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere + extindere (stradala), decomandat, confort 1, situat in cartierul Central, zona Finante - Benzinaria Mol - Scoala 2 -Piata Moldovei, intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul parter din 3, cu o suprafata ...

1012 EUR/m2 | 84 m2

central, Focsani, Vrancea

Vând apartament 2 camere Focsani 4

Vând apartament 2 camere Focsani

Vând apartament 2 camere, etaj 1 din 3, 50 mp, cu centrala, fără îmbunătățiri, str. Plevnei, zona Jandarmerie Focsani.

1040 EUR/m2 | 50 m2

Focsani, Vrancea

Apartament Focsani blocul suedez de vanzare
7
2

Apartament Focsani blocul suedez de vanzare

Apartament 4 camere de vânzare Focșani, zona Gara - blocul suedez De vânzare apartament spațios, situat într-o zonă liniștită și bine conectată Gara, Focșani. Imobilul are 4 camere, 2 băi, 2 balcoane și o suprafață utilă de aprox. 80 mp, fiind ideal pentru o familie sau pentru cei care apreciază ...

988 EUR/m2 | 80 m2

Gara, Focsani, Vrancea

Promovat
Apartament 4 camere , etaj 1 central
10
1

Apartament 4 camere , etaj 1 central

1266 EUR/m2 | 90 m2

Focsani, Vrancea

Apartament 3 camere Focsani
10
1

Apartament 3 camere Focsani

Vând apartament 3 camere în Focșani, str. Lupeni, decomandat, etaj 1 din 4, 2 băi, balcon+logie+cămară, mobilat și utilat, parchet lemn masiv, centrală termică, spațios (vezi releveu), vedere parcare (nu stradal), preț 70.000 EURO, tel

986 EUR/m2 | 71 m2

Bahne, Focsani, Vrancea

Salvează căutarea