Casa Urziceni de vanzare
10
1

Casa Urziceni de vanzare

De vânzare in Urziceni: teren intravilan 1837mp (aproximativ 27x70m) cu casă pe structura din lemn parter si pod cu suprafața construita de 59 mp (2 camere, hol, baie echipata cu obiecte sanitare si bucătărie mobilata), foișor 16mp si grup sanitar exterior in spatele curții echipat cu dus, lavoar si ...

2034 EUR/m2 | 59 m2

Cartier+Peste+Linie, Urziceni, Ialomita

Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Vand casa cu 5 camere in Braila 1

Vand casa cu 5 camere in Braila

Vand casa din caramida cu 5 camere .

875 EUR/m2 | 120 m2

Braila, Braila

Promovat
Cabana de vanzare
9
6

Cabana de vanzare

De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Santejude-Vale, Cluj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând Casa în Diosti, jud Olt cu teren 2500m2
8

Vând Casa în Diosti, jud Olt cu teren 2500m2

Casa in Diosti, cu 2600 m2 curte, din caramida, 3 camere + 2 dependințe, acte totul în regula , își așteaptă noii propietari, libera de orice sarcini . Tel Dan, București

583 EUR/m2 | 103 m2

Diosti, Dolj

Casa de vânzare Mizil
10
15

Casa de vânzare Mizil

De vânzare casa Mizil zona gării teren de 225 mp casa construita pe 62 mp cu o anexa lângă de 22 mp Casa este dotata cu mobila dispune de centrala pe gaze apa curenta și electricitate Casa este formata din 3 camere 1 sufragerie bucătărie baie Detalii la tel

536 EUR/m2 | 84 m2

Mizil, Prahova

Vând Pensiune și vila de locuit Busteni
10
3

Vând Pensiune și vila de locuit Busteni

Vând pensiune turistică 297 mp utili,acreditata,9 camere,bai individuale,sala de mese și anexe,curte cu spațiu relaxare,atelier și vila de locuit cu 5camere complet renovată,167mp utili. Ambele facilitați au încălziri centrale noi pe gaz,consum redus,termosistem și loc de parcare.Cadastru efectuat.

1033 EUR/m2 | 300 m2

Zamora, Busteni, Prahova

Vând cabana Muntele Baisorii
6
6

Vând cabana Muntele Baisorii

Cabana de vânzare în Muntele Baisorii: - mobilata, - utilitati : apa ,curent,canalizare, - suprafata utila : 60 m.p., - compartimentare : Parter - living cu bucătărie, baie. Etaj - două dormitoare, hol. - teren 300 m.p., - acces facil din drumul principal - 20 m. - construcție 2010 Acte in regula atât ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

Muntele Baisorii, Cluj

vand  schimb casa de vacanta in zona Coada Lacului Lesu (Remeti)
5
36

vand schimb casa de vacanta in zona Coada Lacului Lesu (Remeti)

Proprietar vand sau schimb casa in zona Coada Lacului Lesu (Remeti- Bihor) cu acces direct din DJ 108j. Casa face parte dintr- un duplex,este compusa din parter, pod locuibil, terasa închisa,camara si filigorie. Terenul de 742 mp este la asfalt, cu un front stradal generos de 27 ml, imprejmuit, intrare ...

1375 EUR/m2 | 40 m2

Remeti, Bihor

Casa comuna Independenta 16 km de calarasi ocazie
10
3

Casa comuna Independenta 16 km de calarasi ocazie

Casa comuna independenta nou , amprenta casei 108 metri 3 camere , 2dormitoare f mari , living Bucătărie foarte mare baie f mare nu comparați cu chirpici din ani 50 plină de apa in chirpici , teren 700 metri nu deranjați cu aberați , rog și ofer seriozitate

377 EUR/m2 | 108 m2

Calarasi, Calarasi

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)
7
6

De vanzare CASA (2 corpuri) si teren (curte)

Se vinde casa - 2 corpuri distincte si teren in suprafata totala de 651 mp. Constructiile si terenul aferent acestora sunt intabulate

795 EUR/m2 | 44 m2

Baisoara, Cluj

Casa de vinzare în com Ulmu jud Călărași str cimitirului nr 12
5
7

Vind casă în com Ulmu jud Călărași str cimitirului nr 12 1500mp 4 camere, baie cu dus, put, apa curentă, sobe teracota in fiecare cameră, anexe magazie, beci, porumbar, in centrul comunei, comuna este pe malul lacului Mostistea

200 EUR/m2 | 100 m2

Ulmu, Calarasi

Casă de vânzare 95000 euro
10
1

Casă de vânzare 95000 euro

Casa se gaseste la adresa Stefan cel Mare nr 17.Casă se vinde fără mobilier.Toate taxele sunt la zi.Terenul de sub casă este intabulat.

905 EUR/m2 | 105 m2

Ocna Mures, Alba

Cabana Breaza
9
5

Cabana Breaza

PROPIETAR! CABANA DE VÂNZARE !!! BREAZA & NISTOREȘTI CABANA perfecta pentru o oaza de liniște și relaxare,cu prietenii familia sau de ce nu PENTRU INCHIRIAT !!! Prevede doua dormitoare ,living open-space cu bucătărie complet utilată(plita,frigider,cuptor-microunde) MOBILIER NOU !!! Tv+internet! Curent! ATENȚIE: PANOURI ...

261 EUR/m2 | 480 m2

Nistoresti, Prahova

Casa de vacanta
8

Casa de vacanta

Casa de vacanta la baza vârfului Păpușa din stațiunea montana Ranca. Preț 66.000 euro negociabil. Drum asfaltat, zona izolata.

264 EUR/m2 | 250 m2

Ranca, Gorj

vand cabană
10
25

vand cabană

vand cabană la munte în apropiere de Vatra Dornei , pe Valea Bistriței. Este compusa din 6 cam, living, 4bai, bucătărie, centrala pe lemne, beci, magazie. Apa prin cădere de pe munte și fosa. parter din bca și etaj și mansarda din lemn. Anul construcției 1999. Poate fi utilizata pentru turism.

500 EUR/m2 | 220 m2

Chiril, Suceava

Proprietar vand casa de vacanta in Muntii Poiana Ruscai
10
17

Proprietar vand casa de vacanta in Muntii Poiana Ruscai

Proprietar vand casa de vacanta in Muntii Poiana Ruscai. Terenul este amplasat la 90 km de centura Timisoarei, cca. 50 minute cu masina . Accesul este foarte bun, asfaltul fiind la doar 250 m de parcela . Terenul este scos din circuitul agricol (procedura ce a durat peste 1 an), este ingradit, avand ...

393 EUR/m2 | 150 m2

Zolt, Timis

Vând casa la Bogata jud Calarasi
2
3

Vând casa la Bogata jud Calarasi

Vând casa la Bogata 3 camere,baie, mai trebuie renovata,curtea 900m ,aproape de strada principala,preț 26.000 euro,ușor negociabil,rog seriozitate!

325 EUR/m2 | 80 m2

Bogata, Calarasi

casa de vanzare
9
6

casa de vanzare

CASĂ BĂTRÂNESCA NE LOCUITĂ NECESITĂ RENOVARE. SUP CASĂ ȘI GRĂDINĂ 5000MP COM VALENI JUDEȚUL OLT POSIBIL O AFACERE CU PANOURI SOLARE

5 EUR/m2 | 4,683 m2

Valeni, Olt

Casa de vacanta de vanzare
11
135

Casa de vacanta de vanzare

Vand cabana de vacanta ,situata pe valea Raul Mare Retezat(la 25 km de oras Hateg),cu o suprafata de 120 mp ,avand toate utilitatile si un teren de 400mp.Cabana dispune de mobilier cat si alte facilitati(filigorie,fantana ,antena satelit,gratar,teren de minifotbal etc), Incalzire: Lemn, Stadiul constructiei: ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Hateg, Hunedoara

Cabana de vanzare sau afacere
8

Cabana de vanzare sau afacere

Casa este construita din bolțari roșii anul construcției 1988 , demisol si etajul 1. La demisol este sala de mese de 16 locuri bucătărie open space ,beci,baie camera tehnica cu centrala pe lemne ,magazie lemne,,ciubar de 12 persoana ,apa incalzita prin centrala, iar partea de sus este compusa din ...

2096 EUR/m2 | 167 m2

Limitrofa+p%c4%83durii+si+crisului+repede+%2co+zona+unde+pasarelele+te+trezesc+cu+trilurile+lor+dimineata, Bucea, Cluj

casa cabana mihaieni acas
10
37

casa cabana mihaieni acas

living baie bucatarie 2 dormitoare terasa gril magaie util 67mp teren 500mp la 100m de strandul bai termle mihieni apa curent de la retea 130km de cluj,50 de zalau,30 de satu mare

50 EUR/m2 | 1,000 m2

Aghires, Salaj

casă de vânzare
4

casă de vânzare

casă de vânzare 4 camere baie bucătărie centrala foișor fintina făcută recent anexe curte betonata acte la zi preț 40.000 euro preț negociabil mai multe detalii la tel