Cabana de vanzare
9
5

Cabana de vanzare

De vanzare cabana de 48mp, 2 dormitoare, living, bucatarie, baie, pivnita, magazie de lemne. Mai multe detalii in privat.

1229 EUR/m2 | 48 m2

Santejude-Vale, Cluj

Promovat
Complex turistic în Munții Apuseni  3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp
8
2

Complex turistic în Munții Apuseni 3 clădiri (cabane), 10 camere, teren 3740 mp

O oportunitate rară în inima Munții Apuseni, la doar 6 km de Câmpeni și 35 km de Arieșeni. Proprietate compusă din 2 cabane complet mobilate + 1 sală spațioasă, ideală atât pentru locuință de familie, cât și pentru închiriere turistică. Se poate locui imediat sau folosi direct ca afacere în turism. ________________________________________ ...

1417 EUR/m2 | 300 m2

Botesti (Campeni), Alba

Promovat
Casă cu suflet în inima podgoriei Dealul Mare   Sat Perșunari, Com. Gura Vadului, Jud. Prahova
11

Casă cu suflet în inima podgoriei Dealul Mare Sat Perșunari, Com. Gura Vadului, Jud. Prahova

Casă cu suflet în inima podgoriei Dealul Mare Sat Perșunari, Com. Gura Vadului, Jud. Prahova Preț: 52.800 Negociabil Conform curs BNR Vă propun spre vânzare o casă solidă, renovată și primitoare, așezată în satul Perșunari, în zona de deal a versantului sudic al Dealurilor Istriței, în inima ...

493 EUR/m2 | 107 m2

Persunari (Gura Vadului), Prahova

Promovat
Vand casa
8
3

Vand casa

Vând casă la sat lângă șosea,apă la rețea și fântână în curte baie cu canalizare cămară bucătărie de vară garaj curte mare cu boltă de vie grădină mare 4 camere și posibilitate de mansardare la un și camere fiind turnată placa de beton podele și sobe de teracotă în camere anexe pentru animale

183 EUR/m2 | 180 m2

Panc-Saliste, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand cabana casa de vacanta
10
82

Vand cabana casa de vacanta

Vând cabană casa de vacanță în sat Dobra(Sugag) la limita dintre județul Alba și Sibiu . Cabană de lemn este construită pe două nivele având 48 mp și teren de 1500 mp . Pentru mai multe detalii nu ezitați să mă contactați !

625 EUR/m2 | 48 m2

Dobra, Alba

Vând casă+ teren Breaza
10
14

Vând casă+ teren Breaza

Vând casă la munte încadrată într-un decor pitoresc cu 2 camere, living, baie, bucătărie, inclusiv magazie. Construcția este din anul 2012, recent modernizată. Curtea este generoasă, include și fântână. Utilități: apă și curent, canalizarea este finalizată și, în curând, funcțională. Există și proiect ...

950 EUR/m2 | 100 m2

Breaza, Prahova

Vand casa de vacanta zona Horezu
2
21

Vand casa de vacanta zona Horezu

Particular vand casa de vacanta mobilata si utilata in jud Valcea sat Marita com Vaideeni: 48 mp, 2 camere, baie, bucatarie, camara, hol, veranda, beci, magazie. Teren 2200 mp din care aprox 600 mp gradina iar 1000 mp livada. Apa de la retea, curent electric, fosa septica. Zona de vis, linistita. Detalii ...

1000 EUR/m2 | 48 m2

Marita, Valcea

casa de vanzare groșii Țibleșului
5
2

casa de vanzare groșii Țibleșului

Perfectă pentru cei care doresc să aibă o priveliște către munte ,aer curat ,liniște casă în comuna Groșii Țibleșului situată în centrul comunei ,apa proprie fântână curent teren 20 de ari ,curte de 15 ari în spate pentru încă o construcție,gradina in curte propriertar în acte la zii. casa formată ...

625 EUR/m2 | 80 m2

Grosii Tiblesului, Maramures

vand casa in centrul satului Stoisesti, com. Banca, jud. Vaslui
5

Vând casă în centrul satului Stoisesti, com Banca, jud. Vaslui. Casa este construita în anii 2000 din bolțari, fundatie de beton, cu materiale de foarte buna calitate. Terenul este de aproximativ 4800 mp are și vie pe rod. Deschiderea la drumul județean e de aproximativ 22 mp. Fiind în centrul satului, ...

520 EUR/m2 | 100 m2

Stoisesti, Vaslui

Casă bătrânească de vânzare
10

Casă bătrânească de vânzare

Casă bătrânească cu 3 camere locuibile - 130 mp + 2000 mp curtea + grădină cu sistem de picurare, casa are bucătărie, baie cu fosă septică si panou solar pt apa caldă, beci (termopane, parchet și gresie) si anexe. În continuare casei se găseşte o parcelă de vie si livadă de pruni. Împreună cu casa ...

446 EUR/m2 | 130 m2

Magheresti, Gorj

Casa de vacanta...la vinzare
4
11

Casa de vacanta...la vinzare

Casa de vacanta . Este o casa cu potential de reamenajare .situata la 6km de bacau centru. Comuna Sarata. Drum asfaltat .livada total teren 1500 m.

83 EUR/m2 | 1,500 m2

Bacau, Bacau

De vânzare casă +teren
5
1

De vânzare casă +teren

casă 98 mp teren 778 mp

188 EUR/m2 | 778 m2

Finisel, Cluj

Casă de vânzare
4
7

Casă de vânzare

Casă de vânzare Sat Bistreț Nou, Comuna Bistreț , judetul Dolj . Casa este construită din cărămidă la sol : 60 mp, în anul 1956 ,casa are 3 camere un hol și o verandă teren 1034 mp In Bistreț este Profi Market și CEC BANK inclusiv Benzinaria RO, farmacie etc Este la strada principală drum ...

333 EUR/m2 | 60 m2

Craiova, Dolj

Vand casa la tara
1
5

Vand casa la tara

Vand casa la tara în localitatea Copăceni,jud Vâlcea Are gradina și vita de vie,apa în curte și curent electric Acte în regula

75 EUR/m2 | 80 m2

Copaceni, Valcea

Casă de vânzare
5
7

Casă de vânzare

De vânzare casă bâtrânească din vaioagă în comuna Ginta 45 km de Oradea lângă Crișul Negru.Casa are fântânâ in curte.

213 EUR/m2 | 80 m2

Ginta, Bihor

30min de Mangalia,60 min de Constanta casa din piatră,peisaj vacanță,zonă vânătoare.
5
2

Proprietatea se deosebește f.mult de o casă,banală,la țară. Peisaj de vacanță,tei,nuci,brazi,iederă,arbuști ornamentali,fântână arteziană,casa din piatră din 1930 cu parchet,baie,apă caldă,pivniță din piatră din holul casei,zonă podiș,anexe piatră... Proprietar.Acte la zi.

415 EUR/m2 | 65 m2

Cerchezu, Constanta

Vând casa de vacanta, Valea  Ierii
10
1

Vând casa de vacanta, Valea Ierii

PF , vand casa de vacanța , situată in Frasinet , Valea Ierii , zona foarte frumoasa și liniștita la 40 km de Cluj Napoca .

1494 EUR/m2 | 80 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă , livada și pădure Bătrâna jud Hunedoara ținutul pădurenilor.
8
9

Vând casă , livada și pădure , in ținutul pădurenilor sat Piatra com Bătrâna jud Hunedoara ,15.000 mp ,10.000 mp casă și livada ,5000 mp pădure ,tot la un loc , intabulat extras CF proprietar , pomi fructiferi ,meri ,peri ,cireș ,pruni 3 soiuri , vită de vie ,un loc retras, liniște privește superbă ...

783 EUR/m2 | 60 m2

Batrana, Hunedoara

De vanzare casa de vacanta in Praid catre Bucin.
5
4

De vanzare casa de vacanta in Praid catre Bucin.

De vanzare casa de vacanta in loc Praid catre Bucin. 2 camere 2 bai living bucatarie pivnita terasa teren 5.5 arie. Construit in anul 2016 complect mobilat. Toate acte la zi. Pret 90.000 euro. Neg. Tel. .

1636 EUR/m2 | 55 m2

Sovata, Mures

Casa Pădureni de vânzare
13
1

Casa Pădureni de vânzare

Vând casa de cărămidă în Pădureni ,renovată parțial,teren total 1800 mp front 16 m acces auto ,apa,canalizare ,curent ,baie ,bucătărie și 3 camere ,Preț ,87000euro.Tel.0742143679.

870 EUR/m2 | 100 m2

Padureni, Timis

Pensiune Muntele Semenic -Crivaia de vânzare
19
17

Pensiune Muntele Semenic -Crivaia de vânzare

Vând pensiune - casa de vacanta in zona Muntele Semenic -Crivaia, construcție solidă P+E+M,curent și apă definitiv, amenajata parțial ,190 mp utili locuibili și teren curte 100 mp ,poziționată la 5 minute de pârtia de ski și 5 minute de lacul Văliug ,la parter este living mare , bucătărie și baie, etajul ...

526 EUR/m2 | 190 m2

Valiug, Caras-Severin

Vand cabană, poalele Ignișului, MM
5
4

Vand cabană, poalele Ignișului, MM

Vând cabană la munte, la poalele Ignișului, 15km de Baia Mare, în Groapele Chiuzbăii. Cabana este într-o zonă liniștită, înconjurată de verdele pădurii și murmurul apei curgătoare, lângă care se află. Dispune de 3 dormitoare la etaj, un living generos + bucătărie + baie + o camera mica și o terasă ...

992 EUR/m2 | 126 m2

Chiuzbaia, Maramures

Cabana de vanzare
5
5

Cabana de vanzare

Suprafața cabana 100m2,parter +mansarda . La parter: * doua camere mobilate, izolate, parchet + lambriuri * soba pe lemne funcțională. Mansarda neterminată având: * Termopane * Parțial izolata cu vata bazalticazolata și lambriuri. *

300 EUR/m2 | 100 m2

Buru, Cluj

Vând casă la curte
9