Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Casa de vacanta Giurgiu Suprafata utila: 61-100 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vond casa locoibila
2
6

vond casa locoibila

vind casa 4camere locuibile acoperita cu tabla, curent electric, cablu tv, anexe, pomii fructiferi, vita de vie , deschidere la strada asfaltata, 40ml suprafață totală 2000 mp,

565 EUR/m2 | 62 m2

Izvoarele, Giurgiu

vind casa locuibila
2
11

vind casa locuibila

particular vind casa 4 cam locuibile acoperite cu tabla, curent electric, fîntînă, și apă curentă la strada, pomii fructiferi, vita de vie, deschidere la strada 40 ml suprafață totală 2000 mp

565 EUR/m2 | 62 m2

Izvoarele, Giurgiu

casa  = curte

casa = curte

De vazare casa plus curte 1800 mp situata in centru drum principal si 5 ha de teren arabil

3125 EUR/m2 | 80 m2

singureni, Singureni, Giurgiu

Casa de vacanță
5
1

Casa de vacanță

Casă modernă de vânzare Gostinu, Giurgiu Dacă îți dorești liniște, confort și un spațiu potrivit pentru familie, această casă construită în 2020 poate fi alegerea ideală. Localizare: Gostinu, Giurgiu Suprafață utilă: 81 mp Suprafață totală teren: 520 mp Preț: 65.000 Compartimentare: 3 ...

802 EUR/m2 | 81 m2

Gostinu, Giurgiu

casa vacanza Iepuresti(Giurgiu)
9
8

casa vacanza Iepuresti(Giurgiu)

casa de vacanza cu 6 camere 3 bucatari 2 bai apa,gaz(butelie)suprafata 709 m patrati casa si teren(gradini)

700 EUR/m2 | 100 m2

Iepuresti, Giurgiu

Casa + curte 600 mp de vânzare
9
9

Casa + curte 600 mp de vânzare

Casă de vânzare în Giurgiu curte generoasă, multă verdeață Se vinde casă situată în orașul Giurgiu, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuit sau relaxare. Detalii proprietate: - 4 camere luminoase - Bucătărie + baie - Pivniță beton - Dependință cu 2 camere - Garaj cu rampă - Fosă septică - ...

722 EUR/m2 | 90 m2

Giurgiu, Giurgiu

Vând. casa in  jud Giurgiu ,oraș Giurgiu. 6

Vând. casa in jud Giurgiu ,oraș Giurgiu.

De vânzare casă în Giurgiu alcătuită din trei camere,baie, bucătărie,centrala pe gaz si magazie.casa este din BCA.pret 80000 euro.

889 EUR/m2 | 90 m2

Giurgiu, Giurgiu

Hincu Marian
4

Hincu Marian

Casă de vânzare cu 1000m2

714 EUR/m2 | 98 m2

Giurgiu, Giurgiu

Casa de vanzare 1

Casa de vanzare

Casa este locuibilă în interiorul este făcut la gata are curent tras puț făcut cu hidrofor electric apă curentă în interior și cam atât restul Mai a rămas de placat exteriorul

556 EUR/m2 | 90 m2

Gostinari, Giurgiu

Salvează căutarea