Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casa cu teren
1

Vând casa cu teren

Vând casa veche cu teren la sacalaz 2000 de metri 80 de euro metru vatra veche toate utilitatile front stradal 20 de metri

80 EUR/m2 | 2,000 m2

Sacalaz, Timis

Vând casa
10

Vând casa

Casa de vânzare in localitatea Jena, comuna Gavojdia compusa din doua corpuri de clădire 4 camere holuri +anexe . Casa dispune de apa, curent si canalizare, ( canalizarea nu funcționează încă) Gradina casei este de 8600 mp si lângă casa avem un teren extravilan de 5700 mp. Casa este parțial mobilata ...

344 EUR/m2 | 170 m2

Jena, Timis

Vând Casă
5
32

Vând Casă

Casă sat Hodoș, com.Brestovat, satul este situat între dealuri și pădure, zonă liniștită, ideală pentru casă de vacanță, preț 28.000 euro, negociabil.

350 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vanzare duplex
6

Vanzare duplex

Proprietar vand jumatate de duplex in Mosnita Noua pozitie buna in spate la MCity, (10 minute pe jos) suprafata 110 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, living si bucatarie inchisa, terasa acoperita, tamplarie Salamander. Finalizare sfarsitul lui August. Utilitati: curent, gaz, apa, canal, iluminat stradal. Teren ...

1800 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de vanzare
5
2

Casa de vanzare

Vând casă în localitatea Nadrag cu următoarele dotării : 2 camere ,bucătărie ,hol ,baie ,centrală pe lemne ,terasă acoperită ,sopru de lemne ,toate condițiile pentru a locui ! Casa deține teren și încă o anexă Suprafață 300 m aproximativ se vinde până în pădure ,zona este de munte,foarte liniștită ...

153 EUR/m2 | 300 m2

Nadrag, Timis

Vând casa bătrânească comuna Liebling
5
6

Vând casa bătrânească comuna Liebling

Vând casă bătrânească cu grădină , situată într-o zonă liniștită și ușor accesibilă a comunei Liebling . Imobilul este racordat la toate utilitățile principale ( apa , curent electric ).

254 EUR/m2 | 130 m2

Liebling, Timis

Proprietar vand casa in Herneacova
10
17

Proprietar vand casa in Herneacova

Proprietar, vand casa si teren in Herneacova. Suprafata teren 742 mp si casa 90 mp. Casa este amenajata recent: instalatie electrica noua, constructie baie, canalizare, calorifere, boiler apa calda, centrala peleti, geamuri termopan, acoperis reconditionat.

522 EUR/m2 | 90 m2

Herneacova, Timis

Schimb cu apartament
12
6

Schimb cu apartament

Vând sau schimb casă la sat in Localitatea Stamora -Germană județul Timiș cu apartament. Casa este compusă din 2 clădiri: prima clădire are 3 dormitoare,2 sufragerii si 1 baie,a 2-a clădire are o camera ,baie,bucătărie,cămară si terasă.Casa nu este finalizata in totalitate. Pentru mai multe detalii va ...

72 EUR/m2 | 900 m2

Timisoara, Timis

Vand casa de vacanta in TES, jud. Timis
10

Vand casa de vacanta in TES, jud. Timis

Vand teren si casa in satul TES, la 40 Km de Timisoara pe autostrada A1 cu iesire directa spre sat sau 45 Km pe drumul European , zona de dealuri si paduri , teren 2697 mp din care 400 mp orizontal restul in panta usoara. Terenul este in centrul satului pe colt de strada 35x 77 m si are 3 intrari auto. ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tes, Timis

Casa de vacanta  Vila
10
4

Casa de vacanta Vila

Vilă modernă cu 6 camere, în stațiunea Buziaș Timiș Descoperă frumusețea și liniștea unei proprietăți deosebite, amplasată în renumita stațiune Buziaș, loc ideal atât pentru rezidență permanentă, cât și pentru casă de vacanță sau investiție. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 203 mp + 27 mp terase Teren ...

887 EUR/m2 | 203 m2

Buzias, Timis

Vand casă în Recaș, zonă centrală 4

Vand casă în Recaș, zonă centrală

Vând casă în Recaș zonă centrală 4 camere, baie două bucătari+living, încălzire centrală pe gaz, apă rețea, fîntînă, canalizare, garaj, dependinte grădină mică, terasă, trei intrări, două contuare electrice ( tip duplex), două holuri mari , debara ,vie pe spalieri,pomi etc.

516 EUR/m2 | 130 m2

Recas, Timis

vand casa de vacantaloc.baraj surduc jud timis
5

vand casa de vacantaloc.baraj surduc jud timis

casa de cabana este compusa din 3camere 2bai 2balcoane living cu bucătărie terasa închisă 1foisor curte.casa este construita din cărămidă poroterm cu fierbeton placa beton fundație respectata ca în proiect prevazuta cu pahare de susținere din loc in loc.suprafata totala a terenului 550mp si parcare in ...

886 EUR/m2 | 175 m2

Lugoj, Timis

Casa cu gradina de vânzare 4

Casa cu gradina de vânzare

Vand casa cu autorizație de demolare și reabilitare cu gradina mare in zona pitoreasca. În spatele grădinii este pădure ,în fața casei trece un pârâu. Casa are curent și apă . Imobilul se află în localitatea Zolt comuna Fârdea, detalii la telefon 073199512 Loc ideal pt casa de vacanță și relaxare.

540 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Vind casa în comuna Valcani preț 18.000  tel.
1
11

Vind casa în comuna Valcani preț 18.000 tel.

Vind casa 125mp sup casa 3 cam bucătărie hol baie suprafață teren 2300mp actevla zi casa locuibila termopane geamuri,apa canalizare transport la oraș, magazine ,școală 1,8 clase,gradinita,farmacie menționez comuna valcani transport tren și autobuz

8 EUR/m2 | 2,300 m2

Timisoara, Timis

vand casa.
5
2

vand casa.

vand casa cu gradina 1500mp casa locuibila

112 EUR/m2 | 1,500 m2

Darova, Timis

Casa de vanzare in sat conacul iosif jud timis
5
5

Casa de vanzare in sat conacul iosif jud timis

SE VINDE CASA LA SAT IN CONACUL IOSIF JUD TIMISOARA INTRE LIEBLING SI JEBEL LA DOAR 22 km de Timisoara Casa are o suprafata de 160 mp locuibil plus teren intravilan constructibil de 5000mp Este in stare locuibila cu 3 cameri mari 6pe 5 finisate , hol lung, bucatarie, Salon etc .. Mai multe detalii ...

406 EUR/m2 | 160 m2

Iosif, Timis

Vând casa Cutina 2

Vând casa Cutina

De vânzare casa de caramida în satul Cutina com Bethausen cu suprafața de 1439 mp preț 39000 euro negociabil

195 EUR/m2 | 200 m2

Cutina, Timis

Vînd Casă în Sacoșu Mare, Com.Darova! Cu o suprafață de teren de 9500.m2.

Vînd Casă în Sacoșu Mare comuna Darova.cu teren în suprafață de 9500.m2. casa este deteriorată,dar are curent,tri-fazic și apă adusă la limita proprietății. Se află la drum asfaltat.mai multe detalii la Nr de telefon . Preț 47000. De euro negociabil.

115 EUR/m2 | 80 m2

Sacosu Mare, Timis

Vând casă cu Mansardă, Comuna Bethausen
6
1

Vând casă cu Mansardă, Comuna Bethausen

Casă de vânzare! suprafață construită aproximativ 125 mp.

682 EUR/m2 | 110 m2

Bethausen, Timis

Salvează căutarea