Promovat
Casa Giroc 170000 euro
5

Casa Giroc 170000 euro

ofer spre vânzare o bucată de triplex mobilată și utilată în Giroc 2 dormitoare , 3 băi , living bucătărie terasă la cheie , toate utilitățile suprafața 110 mp util teren 650 mp preț 170000 euro tel 0727516012

1545 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Pensiune 13 camere – oportunitate investiție cu randament – Mehala, TM
20
4

ARES Home Estate vă propune spre vânzare o pensiune funcțională, situată în zona Mehala – Timișoara, ideală pentru investitori care doresc să dezvolte sau să preia o activitate în domeniul ospitalității. Proprietatea este configurată pentru operare imediată în regim hotelier sau cazare muncitori, oferind ...

1315 EUR/m2 | 479 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Giroc 155000
5
4

Casa Giroc 155000

CASĂ INDIVIDUALĂ GIROC 155000 Casă Giroc 155000 euro Ofer spre vânzare casă Parter și mansardă La parter are 2 dormitoare living bucătărie , terasă sus la mansardă are baie , living și dormitor , Toate utilitatile Teren 250 mp giroc vatra satului preț 155000 euro tel 0727516012

1292 EUR/m2 | 120 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând casă 3 camere
3
7

Proprietar vând casă 3 camere

Proprietar vând casă 3 camere zona steaua Sau schimb cu apartament 2 camere plus diferență. Centrală pe gaz, anexe, curte și grădină. Baie cu vană Bucătărie plus bucătărie de vară. Chiuveta în curte, foișor cu acoperiș Stație de autobuz în fața casei, foarte aproape de Mall Calea Șagului. Prețul este ...

1227 EUR/m2 | 110 m2

Steaua, Timisoara, Timis

 De vânzare   Duplex modern în Dumbrăvița, Timiș
8

De vânzare Duplex modern în Dumbrăvița, Timiș

De vânzare Duplex modern în Dumbrăvița, Timiș Zona liniștită, strada asfaltată, aproape de facilități importante și cu acces rapid spre Timișoara. Detalii proprietate: Suprafață utilă: 119,16 mp Terase: 39,64 mp Carport: 15 mp 4 dormitoare spațioase 2 băi moderne 2 dressinguri ...

2101 EUR/m2 | 119 m2

Dumbravita, Timis

Vand Schimb casuta din lemn, transportabila,mosnita noua
7
110

Vand Schimb casuta din lemn, transportabila,mosnita noua

Vand schimb casuta draguta, din lemn cu pereti dubli, asezata pe schelet metalic, mobilata, are instalație curent, boiler electric, locuibila si pe timp de iarna datorita peretilor dubli, izolatiei bune. Are usa si geamuri din termopan. Vara este destul de racoros, iarna se incalzeste usor...Poate fii ...

234 EUR/m2 | 25 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de vacanta Lac Surduc
6
5

Casa de vacanta Lac Surduc

Vand casa de vacanta din caramida cu structura de rezistenta beton armat cu 4 camere si living, foarte aproape de lacul Surduc.Stare foarte buna.

630 EUR/m2 | 100 m2

Fardea, Timis

Casa de vacanta Surduc-Aproape de lac-3 camere-50 mp utili-400 mp teren-CF-43.000 euro.comision 0
7
1

Se vinde casa de vacanta la Surduc, la aproximativ 100 m de lac. Casa este construita pe structura de lemn si este compusa din 3 camere, bucatarie, baie cu dus si o terasa acoperita. Suprafata terenului este de 400 mp. Casa este intabulata in CF. Utilitati: apa, canalizare, curent electric, gaz in curs ...

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

Casa de vacanta Surduc- Langa lac- 3 camere- Teren 400 mp- CF- Utilitati- 43.000 euro, comision 0
6
4

860 EUR/m2 | 50 m2

Fardea, Timis

Comision 0% ! Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. Spatios, cu 3 dormitoare.
18

Comision 0% ! Duplex de vanzare in apropiere de benzinaria eso (intrarea Giroc), disponibil imediat, cu suprafata de 96 m.p. utili si teren de 270 m.p., termoizolatie exterioara de 15 cm, placa de beton peste etaj cu 2 straturi de polistiren, zid despartitor placat pe ambele parti cu rigips fonic pentru ...

2396 EUR/m2 | 96 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vând casa de vacanta 2

Vând casa de vacanta

Proprietar,vând casa mobilata 3 camere baie ,fântână arteziana (fosta septica),incalzire centrala pe lemne,garaj +anexe in sat Bodo comuna Balint jud Timis

343 EUR/m2 | 350 m2

Timisoara, Timis

Vânzare casa cu teren
2
3

Vânzare casa cu teren

Vând casa compusa din 2 camere, bucătărie, baie și anexa. Casă este din vaiuga, planseu de lemn, învelitoare țiglă. Necesita renovare majora. Încălzire centrala proprie pe gaz, și teracota pe lemne Suprafață cladire125mp, Suprafață teren 575mp, Timiș, Jimbolia, V Babes, nr 91. Telefon

384 EUR/m2 | 125 m2

Jimbolia, Timis

Casă de vânzare Gavojdia
10
1

Casă de vânzare Gavojdia

Vând casă cu 3 camere in Gavojdia , conectată la rețeaua de apă potabilă și canalizare, cu uși și geamuri de termopan. Suprafața terenului este de 2900 mp ,iar suprafața construcției de 100 mp. Prețul este 67000 . Informatii la telefon .

670 EUR/m2 | 100 m2

Gavojdia, Timis

casa de vacanta 60km de Timisoara
5
22

casa de vacanta 60km de Timisoara

casa de vacanță Teren în suprafață de 3200mp Livadă pomi fructiferi 7-10 ani Construcție aproape finalizată , curent trifazic tras până în locuință. acces cu orice tip de mașina , drum pietruit. Localitatea Șiștarovăț județul Arad

9 EUR/m2 | 3,200 m2

Timisoara, Timis

Vând casă la Murani
4
6

Vând casă la Murani

Vând casă la Murani, 2 camere, o baie, o bucătărie și un hol cu terasă exterioară la intrare. Se vinde cu mobila de bucătărie, calorifere noi, centrală nouă pe curent și parchet. Iar instalația electrică este nouă. Utilității : apă, curent, internet, cablu TV. Casa este parțial renovată, mai multe detalii ...

644 EUR/m2 | 90 m2

Murani, Timis

Vând casa cu teren
1

Vând casa cu teren

Vând casa veche cu teren la sacalaz 2000 de metri 80 de euro metru vatra veche toate utilitatile front stradal 20 de metri

80 EUR/m2 | 2,000 m2

Sacalaz, Timis

Vând casa
10

Vând casa

Casa de vânzare in localitatea Jena, comuna Gavojdia compusa din doua corpuri de clădire 4 camere holuri +anexe . Casa dispune de apa, curent si canalizare, ( canalizarea nu funcționează încă) Gradina casei este de 8600 mp si lângă casa avem un teren extravilan de 5700 mp. Casa este parțial mobilata ...

344 EUR/m2 | 170 m2

Jena, Timis

Vând Casă
5
32

Vând Casă

Casă sat Hodoș, com.Brestovat, satul este situat între dealuri și pădure, zonă liniștită, ideală pentru casă de vacanță, preț 28.000 euro, negociabil.

350 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Vanzare duplex
6

Vanzare duplex

Proprietar vand jumatate de duplex in Mosnita Noua pozitie buna in spate la MCity, (10 minute pe jos) suprafata 110 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, living si bucatarie inchisa, terasa acoperita, tamplarie Salamander. Finalizare sfarsitul lui August. Utilitati: curent, gaz, apa, canal, iluminat stradal. Teren ...

1800 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa de vanzare
5
2

Casa de vanzare

Vând casă în localitatea Nadrag cu următoarele dotării : 2 camere ,bucătărie ,hol ,baie ,centrală pe lemne ,terasă acoperită ,sopru de lemne ,toate condițiile pentru a locui ! Casa deține teren și încă o anexă Suprafață 300 m aproximativ se vinde până în pădure ,zona este de munte,foarte liniștită ...

153 EUR/m2 | 300 m2

Nadrag, Timis

Vând casa bătrânească comuna Liebling
5
6

Vând casa bătrânească comuna Liebling

Vând casă bătrânească cu grădină , situată într-o zonă liniștită și ușor accesibilă a comunei Liebling . Imobilul este racordat la toate utilitățile principale ( apa , curent electric ).

254 EUR/m2 | 130 m2

Liebling, Timis

Proprietar vand casa in Herneacova
10
17

Proprietar vand casa in Herneacova

Proprietar, vand casa si teren in Herneacova. Suprafata teren 742 mp si casa 90 mp. Casa este amenajata recent: instalatie electrica noua, constructie baie, canalizare, calorifere, boiler apa calda, centrala peleti, geamuri termopan, acoperis reconditionat.

522 EUR/m2 | 90 m2

Herneacova, Timis

Vand casa de vacanta in TES, jud. Timis
10

Vand casa de vacanta in TES, jud. Timis

Vand teren si casa in satul TES, la 40 Km de Timisoara pe autostrada A1 cu iesire directa spre sat sau 45 Km pe drumul European , zona de dealuri si paduri , teren 2697 mp din care 400 mp orizontal restul in panta usoara. Terenul este in centrul satului pe colt de strada 35x 77 m si are 3 intrari auto. ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Tes, Timis

Salvează căutarea