Promovat
CASA INDIVIDUALA 3 CAMERE, 705 MP TEREN CURTE SI GRADINA ZONA MAIERI
7
2

Casă de vânzare – Zona Maieri | Teren generos 705 mp | Acces rapid spre centrul orașului prin PRIME IMOBILIARE O oportunitate rară în zona Maieri, la doar câteva minute de Cetatea Carolina și centrul istoric al orașului. Casă cu 3 camere, living, bucătărie Termoizolație exterioară, geamuri termopan, ...

1061 EUR/m2 | 131 m2

Alba Iulia, Alba

Promovat
 Casă modernă de vânzare | 3 camere | Sâncraiu de Mureș
10
2

Casă modernă de vânzare | 3 camere | Sâncraiu de Mureș

Casă modernă de vânzare | 3 camere | curte amenajată | garaj | Sâncraiu de Mureș Vă prezentăm o proprietate deosebită, construită în 2018, situată într-o zonă liniștită din Sâncraiu de Mureș, foarte aproape de primărie, școală, magazine și stația de transport în comun. Casa este ideală pentru cei care ...

2687 EUR/m2 | 80 m2

Sancraiu de Mures, Mures

Promovat
 Case Premium în Ansamblu Rezidențial–Zona Beclean | De la 59.900€/ COMISION 0
20

Case Premium în Ansamblu Rezidențial Privat – Zona Beclean | De la 59.900 € – Semifinisat Ven Imobiliare Bistrița vă propune spre vânzare un proiect rezidențial modern, format din 12 case individuale, amplasate într-o zonă liniștită, aerisită și verde, ideală pentru familii sau pentru cei care își ...

856 EUR/m2 | 70 m2

Sintereag, Bistrita-Nasaud

Promovat
COMISION 0% Apartament in duplex 3 camere si gradina
16
3

COMISION 0% Apartament in duplex 3 camere si gradina

FOCUS IMOBILIARE va propune spre vanzare un apartament in cladire duplex si teren in proprietate in zona Modern - Crisan COMISION 0% Locatie deosebita, zona linistita, casa apartamentata la cheie, situata la parter, spatios, luminos, semi-central in Timisoara, in apropiere de PROFI,Scoala Gradinita, ...

2126 EUR/m2 | 87 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare 5 camere 76 mpu 780 mp teren liber Comuna Mandra
6
4

Comision 0%! Doresti sa te muti intr-o zona mai linistita si retrasa? TABOO Imobiliare iti propune aceasta casa de vanzare cu 5 camere in satul Mandra. Casa de vanzare din Mandra este o casa de tip individuala, cu un regim de inaltime Parter +Pod. Casa este compartimentata astfel: ~ Parter: 5 camere hol, ...

855 EUR/m2 | 76 m2

Mandra, Brasov

Casa de vanzare in comuna Cut Judetul Alba
13
4

Casa de vanzare in comuna Cut Judetul Alba

Agentia imobiliara TABOO va ofera spre vanzare casa din caramida situata in Comuna Cut, Judetul Alba, la 5 km de autostrada Nadlac-Sibiu. Este compartimentata astfel: 5 camere, 2 bucatarii, un hol, o camera tehnica, sura, si pivnita cu bolta din caramida. Terenul este in suprafata de 1400 mp, cu deschidere ...

683 EUR/m2 | 120 m2

Cut, Alba

Promovat
Casa cu gradina de vanzare  , curte + pivnita zona Terezian Sibiu
14
5

Casa cu gradina de vanzare , curte + pivnita zona Terezian Sibiu

Iti doresti o casa intr-o zona exclusivista ce iti ofera confortul si utilitatile de care ai nevoie? Aceasta casa de vanzare cu 2 camere in zona Terezian, Sibiu este cea mai buna alegere. Casa a fost construita in anul 1950, renovata in 2015. Terenul casei are o suprafata totala de 150 mp, iar suprafata ...

1461 EUR/m2 | 90 m2

Terezian, Sibiu, Sibiu

Promovat
Casă individuală cu 4 camere și 900 mp teren în zona Calea Poplăcii
10

Casă 4 camere, teren 900 mp, deschidere 19 m, zona Calea Poplăcii, Sibiu Vă prezentăm o proprietate rară pe piața imobiliară din Sibiu, destinată celor care apreciază spațiul generos, intimitatea și confortul unei locuințe bine construite. Situată într-o zonă liniștită, cu acces facil, această ...

3862 EUR/m2 | 145 m2

Calea Poplacii, Sibiu, Sibiu

Promovat
Comision 0% Casa de vanzare 67mp pe strada Praga in Piata Cluj Sibiu
13

Comison 0, reprezentata in exclusivitate. Casa de vanzare de pe strada Praga din cartierul Piata Cluj din Sibiu, este o locuinta cu farmec aparte, ideala pentru cei care cauta un spatiu calduros si primitor. Construita in jurul anilor 1965, cu o suprafata utila de 67mp, de pe o structura solida ...

2164 EUR/m2 | 67 m2

Piata Cluj, Sibiu, Sibiu

Proprietar vând casă în Crizbav, jud. Brașov
7
80

Proprietar vând casă în Crizbav, jud. Brașov

PROPRIETAR vând casă din cărămidă în satul Crizbav, comuna Crizbav, jud. Brașov, la 20 km de municipiul Brașov. Casa este aproape de centrul comunei, are 3 camere, tip semidecomandat (NU vagon), baie modernă cu duș, gresie, faianță, bucătărie, anexe, pod, pivniță uscată, cuptor de pâine. Suprafața utilă ...

297 EUR/m2 | 202 m2

Crizbav, Brasov

Duplex cu 4 camere, Pozitie excelenta - Mosnita Noua
6
1

Duplex cu 4 camere, Pozitie excelenta - Mosnita Noua

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 72 mp si teren 314 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material zidarie ...

2153 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

Proprietate versatila cu garaj si teren in Someseni
16

Proprietate versatila cu garaj si teren in Someseni

Koncept Imobiliare va ofera spre vanzare o casa individuala situata in cartierul Someseni, intr-o zona accesibila, cu trafic mediu, pe strada asfaltata, avand acces facil catre punctele de interes din cartier. Proprietatea beneficiaza de orientare sud-est, oferind luminozitate naturala pe parcursul zilei, ...

1731 EUR/m2 | 165 m2

Someseni, Cluj-Napoca, Cluj

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in Rudna
20
7

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in Rudna

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Rudna, comuna Giulvaz. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime pe Parter, situata in Rudna, com Giulvaz, pe strada Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 113 mp si teren 1439 mp. Anul constructiei ...

398 EUR/m2 | 113 m2

Giulvaz, Timis

Vand casa ultracentral in Pecica
10
3

Vand casa ultracentral in Pecica

Casa de vanzare ultracentral in orasul Pecica, jud. Arad direct de la proprietar situata in centrul orasului la cateva minute de toate facilitatile: primarie, politie, policlinica, magazine, banci, biserica etc. De asemenea vad comercial foarte bun. distanta la 20 km de Arad 6 camere 1 baie 1 ...

1036 EUR/m2 | 140 m2

Ultracentral, Pecica, Arad

Casă de vânzare
9
1

Casă de vânzare

Casă de vânzare din cărămidă an construcție 2004,5 camere, suprafață 205mp ,teren 1000mp ,gaze la poartă

732 EUR/m2 | 205 m2

Postavari, Calarasi

Vand casa cu teren 2093 mp Murgesti Buzau
5
8

Vand casa cu teren 2093 mp Murgesti Buzau

Vand 2 case situate în comuna Murgesti , sat Murgesti, jud. Buzău cu teren aferent in suprafața totală de 2093 mp. 1. Casa de locuit cu mansarda, constructie 2015. Living spațios complet utilat (pat, dulap, tv, soba lemne). Baie complet utilata ( toaleta, cabina dus, boiler, masina de spalat). Mansarda ...

19 EUR/m2 | 2,093 m2

Murgesti, Buzau

Casa cu potential de investitie in Fagaras judetul Brasov
6
11

Casa cu potential de investitie in Fagaras judetul Brasov

Casa de vanzare in Fagaras zona Doamna Stanca judetul Brasov, foarte aproape de centrul orasului, formata din doua corpuri de cladire, terenul are o suprafata totala de 600 mp din care suprafata utila a casei este de 55 mp cu un regim de inaltime S+P. Proprietatea se afla intr-o curte comuna cu alte ...

1058 EUR/m2 | 55 m2

Fagaras, Brasov

Vând casă în sat Lacu, jud. Cluj
6
7

Vând casă în sat Lacu, jud. Cluj

Casa in sat Lacu, jud. Cluj, (45 km față de Cluj-Napoca) compusă din 2 camere, hol, baie dotata. Anexe: bucatarie de vară, sura, cămară. Teren 2800 mp. Este racordata la apa de la retea, canalizare, curent electric, cablu TV, internet, dispune de camere de supraveghere.

820 EUR/m2 | 50 m2

Lacu, Cluj

Promovat
Casa de vanzare in Tintea , Baicoi
10
16

Casa de vanzare in Tintea , Baicoi

Siena Imobiliare va prezinta la vanzare Casa P+M si teren situata in Orasul Baicoi , Judetul Prahova , in Cartier Tintea , str Independentei . Imobilul are o suprafata construita a sol de 116 mp iar suprafata utila este de 94 mp fiind amplasata pe un teren de 602 mp . Casa este construita in anul ...

500 EUR/m2 | 94 m2

Baicoi, Prahova

Casa individuala cu 4 camere si teren 925 mp in Sanandrei
11
1

Casa individuala cu 4 camere si teren 925 mp in Sanandrei

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Sanandrei, in zona Centrala a localitatii cu utilitate mixta (cabinet, birouri). FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Sanandrei, zona Central, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata ...

1720 EUR/m2 | 125 m2

Sanandrei, Timis

Duplex 3 camere, toate utilitatile + pod mansardabil - Bucovat
13
2

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Bucovat. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Pod mansardabil, situata in Bucovat (Remetea Mare), avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 70 mp si teren 236 mp. Anul constructiei este 2025, structura este ...

1857 EUR/m2 | 70 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Casa tip A cu teren de 586 mp 125 mp utili terasa 30 mp Daia Noua
10
1

Casa individuala de tip A-frame, de vanzare, cu priveliste panoramica peste dealurile din Daia Noua, la doar 5 km de intrarea in orasul Sibiu. Construita pe un teren intravilan, inscris in eTerra, cu suprafata totala de 586 mp, aceasta insumneaza o suprafata utila de 125 mp, distribuita pe ...

1064 EUR/m2 | 125 m2

Daia, Sibiu

Inel 1 Casa 4 camere- baie- bucatarie- beci-centrala pe gaz-169000 euro! Gata de mutat!
10
2

Casa constructie mixta,renovata integral cu simt de raspundere.Suprafata teren -150mp,deschidere 10ml.Suprafata construita 90 mp.Se vinde asa cum este in fotografii.

2414 EUR/m2 | 70 m2

Inel%252bI, Constanta, Constanta

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in Rudna
20
3

Casa individuala 5 camere, curte si gradina in Rudna

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Rudna, comuna Giulvaz . FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime pe Parter, situata in Rudna, com Giulvaz, pe strada Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 113 mp si teren 1439 mp. Anul constructiei ...

398 EUR/m2 | 113 m2

Rudna, Timis

Salvează căutarea