Promovat
Casă la preț excepțional - investiție inteligentă: casă 80mp + teren 400mp la doar 31.000   - Breaza
8
25

Casă la preț excepțional - investiție inteligentă: casă 80mp + teren 400mp la doar 31.000 - Breaza

Cumpără ieftin, valorifică inteligent - Proprietate cu randament excelent la revânzare sau închiriere ! Cauți o proprietate cu potențial mare, într-o zonă liniștită de munte? Aceasta este șansa perfectă de investiție sau de a-ți crea refugiul ideal! Preț special: doar 31.000 mai putin de 1 3 din ...

388 EUR/m2 | 80 m2

Breaza de Jos, Prahova

Promovat
954 mp în Iosefin, Timișoara - 2 case independente, str. Gelu 220.000 EUR | Direct de la proprietar
8
11

Vând proprietate de 954 mp pe strada Gelu, în zona Iosefin Gara, una dintre cele mai liniștite și frumoase zone vechi ale Timișoarei. La doar 2 minute pe jos de Pasarela Gelu, malul Begăi și pistele de biciclete recent modernizate. Despre teren Suprafața totală: 954 mp, front stradal 12.5 metri, împărțit ...

1183 EUR/m2 | 186 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa si teren intravilan Buturugeni, GR
8
1

Casa si teren intravilan Buturugeni, GR

Casa la tara, aproape Bucuresti. Casa batraneasca, garaj si teren intravilan, - 6000 mp - deschidere mare la strada, foarte bine pozitionat, in spatele strazii principale, zona linistitia, fara zgomot. Casa este solida insa necesita renovare. Pe teren de afla si un garaj, de asemenea un grajd mare ...

1000 EUR/m2 | 60 m2

Buturugeni, Giurgiu

Promovat
Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M  Vad Comercial format Parcare    299000 Euro
10
3

Investitie DN28 Iasi -Spatiu Comercialsi Casa P E M Vad Comercial format Parcare 299000 Euro

Razboieni-Ion Neculce- Iasi-Deschidere directa DN 28 Proprietate ideala pentru investitie sigura sau afacere de familie Se vinde cladire mixta Comercial si Rezidential P E M, locatie cunoscuta in zona sub numele "La Rusu"cu vad comercial stabil format de peste 30 de ani. Vizibilitate excelenta ...

838 EUR/m2 | 357 m2

Razboieni, Iasi

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa 4 camere Proprietar
10
3

Casa 4 camere Proprietar

PROPRIETAR Casa exclusiv pe parter, la asfalt, cu doua fronturi stradale, Tel HALCHIU -10 KM DE BRASOV avand o amprenta de 182 mp si beneficiaza de 4 camere, din care 3 sunt dormitoare , 2 bai, dormitorul matrimonial are baie proprie , camara, camera tehnica cu spalatorie , Living open space ...

1483 EUR/m2 | 182 m2

Halchiu, Brasov

Casa + teren
10
134

Casa + teren

Casa cu curte, in localitatea Calinesti - sat Glodu, judetul Arges, la 20 km de Pitesti si 100 km de Bucuresti compusa din 2 camere, hol, baie, bucatarie+camera, pod, magazie, terasa, pivnita, mobilata si dotata, 125 mp, curte de 1.900 mp, cu put si pompa, livada de pomi fructiferi, impreuna cu teren ...

360 EUR/m2 | 125 m2

Gorganu, Arges

Vila deosebită P+M Platou Gavana
9
1

Vila deosebită P+M Platou Gavana

Agenție imobiliară vinde proprietate deosebită, situată în cea mai exclusivistă și căutată zonă din Pitești, Platou Gavana, lângă pădure, într-un cadru natural liniștit, cu aer curat și acces rapid către oraș. DETALII PROPRIETATE: Suprafață teren: 300 mp Suprafață locuibilă: 160 mp Regim de ...

1688 EUR/m2 | 160 m2

Pitesti, Arges

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană
6
8

Casă și curte de vânzare Bocșa Montană

Vând casă (130mp)+curte(130mp) în Bocșa Montană, str.Stefan cel Mare. Casa are centrală termică pe gaz, este racordată la canalizare și la instalația de apă. Este compusă din două camere la stradă+bucătărie+baie+cămară+două holuri+coridor intrare. Preț 38.000 euro negociabil. Persoană de contact pentru ...

292 EUR/m2 | 130 m2

Bocsa, Caras-Severin

Vila de vanzare in Tractoru
10
19

Vila de vanzare in Tractoru

Persoana fizica proprietari vand vila noua in Brasov Tractoru cartier de vile noi, teren 600mp, parter, etaj, pod cu scara continua de la etaj. Etaj 3 dormitoare fiecare cu baie proprie. Parter bucatarie, sufragerie, loc de luat masa, baie, camera de zi sau dormitor, camara, camera centrala, hol. Curte ...

2260 EUR/m2 | 150 m2

Tractorul, Brasov, Brasov

Duplex de vanzare Dumbravita despartit prin garaj ,zona Lidl
8
2

Duplex de vânzare Dumbrăvița ,zona Lidl ,despărțit prin garaj,poziție foarte buna ,disponibile ambele ,unul la cheie celălalt de pe colt la roșu în interior .Casa dispune de 5 camere,3 bai,dresing,cămară ,spălătorie,2 terase. La parter are living mare,,bucătărie,cămară, baie cu dus , spalatorie,birou,terasa,garaj,La ...

1772 EUR/m2 | 180 m2

Dumbravita, Timis

Casa de vanzare p+1+m
3
4

Casa de vanzare p+1+m

Casa de vanzare p+1+m, 240 metri, loc in concesiune telefon. 3297277886 claudiu

333 EUR/m2 | 240 m2

Mihail Kogalniceanu, Constanta

Ocazie! Vand Casa sau Schimb
1
4

Ocazie! Vand Casa sau Schimb

Proprietar vând casa în loc. Garbovăț, județ CS. Este compusă din structură cărămidă, 4 camere, beci, pod, curte, grădină, etc. Necesită renovare. Preț 19.500 euro negociabil. Sau schimb cu imobil Timișoara, Reșița.

9750 EUR/m2 | 2 m2

Garbovat, Caras-Severin

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii,   eur 130 000, negociabil
5
15

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii, eur 130 000, negociabil

Casă de locuit(corp 1), construită la sol 108 mp, compusă din 2 camere, debara, cămară de alimente, hol, bucătărie, baie, terasă acoperită. Bucătărie de vară(corp 2) construită la sol 38 mp. Suprafața totala a terenului 5580 mp. Suprafața propusă pentru vânzare 1 542mp. Dețin Certificat de urbanism ...

1204 EUR/m2 | 108 m2

Gilau, Cluj

Promovat
casa tip duplex apartamentata de vanzare in breazu
9
9

casa tip duplex apartamentata de vanzare in breazu

Se vinde casa tip duplex apartmentat in apropierea piscinei Apolo. cu suprafata de 102 metri patrati care include 1 salon, 2 dormitoare, 1 bucatarie, 1 baie, 1 Spalatorie, beci de 23,metri patrati,2 balcoane. suprafata terenului este de 250 metri patrati. Toate utilitatile.mai multe detalii la telefon.total ...

1324 EUR/m2 | 102 m2

Centru, Iasi, Iasi

Vilă de vânzare
10
12

Vilă de vânzare

Proprietar, vând vilă turistica, situata in Bușteni, zona Zamora, cu o suprafață utilă de 429 mp ( 99 mp spatiu proiectat conf standard, pentru restaurant și vilă cu 12 unități de cazare, în suprafață de 330 mp, 110 mp amprenta la sol ). Suprafață teren de 409 mp. Vila, P+2+ M, este construita din BCA ...

653 EUR/m2 | 429 m2

Zamora, Busteni, Prahova

Proprietar  vând vilă.
11
1

Proprietar vând vilă.

Vila D+P+E 110mp amprenta la sol, garaj, magazie și cameră tehnică la demisol; living, dimineața, bucătărie, baie, dormitor cu două intrări și scară interioară; trei dormitoare, terasă și baie la etaj.Cinci terase și balcoane.Acte la zi.

1808 EUR/m2 | 260 m2

Ramnicu Valcea, Valcea

Vand sau schimb casa in jud. Brasov 5

Vand sau schimb casa in jud. Brasov

Vand sau schimb casa saseasca in stadiul de renovare, langa Brasov. Stadiul de renovare al proprieratii - schimbat acoperis, poarta, termopane tripan, instalatie incalzire gaz etc.

1563 EUR/m2 | 80 m2