Promovat
Proprietate cu potențial investițional   casă + teren generos 2.700 mp
6
2

Proprietate cu potențial investițional casă + teren generos 2.700 mp

Casă de vânzare cu teren generos - Șerbănești, jud. Suceava. Se oferă spre vânzare casă în stare bună, cu toate utilitățile necesare, ideală atât pentru locuire permanentă, cât și ca reședință de vacanță, într-o zonă liniștită, perfectă pentru relaxare alături de cei dragi. Suprafață casă: ...

467 EUR/m2 | 75 m2

Serbanesti, Suceava

Promovat
Casa de Vanzare, Darza-Crevedia
5
3

Casa de Vanzare, Darza-Crevedia

Vilă P+1 modernă 177,50 mp Casa se vinde: 1. la gri pret 138.000 EUR 2. la cheie pret 163.000 EUR Preturile sunt negociabile Designul interior poate fi personalizat de către client Dârza, Dâmbovița, aproximativ 2km distanță de Buftea, Jud. Ilfov Direct proprietar 0 Comisioane 163.000 negociabil ...

986 EUR/m2 | 140 m2

Darza, Dambovita

Promovat
Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5
10
3

Casa de vânzare Giroc str.Mercur 5

Proprietar vând Casa Giroc str.Mercur 5 ,Două fronturi stradale,teren 645 mp,255 mp utili . Casa e compusa din parter Garaj,Living spațios,Dormitor,Baie cu Jacuzzi, bucătărie,cameră tehnica,terasă. Etaj Dormitor Matrimonial cu baie proprie vana Jacuzzi, 4 dormitoare si doua bai. Utilități Electricitate,Gaz,Apa ...

1412 EUR/m2 | 255 m2

Giroc, Timis

Promovat
 1.  Casă + teren 2.044 mp la DN67   Călnic, Gorj   construcție la gri
7

1. Casă + teren 2.044 mp la DN67 Călnic, Gorj construcție la gri

Casă de vânzare în comuna Călnic, jud. Gorj teren 2.044 mp, construcție la gri.Oportunitate ideală pentru cei care caută liniște, natură și acces facil! Vând casă situată în comuna Călnic, județul Gorj, într-o zonă liniștită și verde, lângă pădure, cu acces direct din DN67 ideală ca locuință permanentă ...

685 EUR/m2 | 84 m2

Calnic, Gorj

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar.Casa com.Valea Dragului(jud.Giurgiu)
10
6

Proprietar.Casa com.Valea Dragului(jud.Giurgiu)

PROPRIETAR.Vand casa in com. Valea Dragului (jud.Giurgiu),la 40km de București.Casa este izolată cu polistiren de 5,are termopane,An construcție 1998,are 2 camere,baie(fosă), bucătărie apă rece și calda(instant cu butelie), puț cu hidrofor in curte.Casa are o suprafață de 65mp.Terenul cu tot cu casa ...

723 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Valea Dragului, Giurgiu

Promovat
Vând casa oraș Ploiesti

Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

vand casa
5
1

vand casa

casa de vânzare zona liniștită potrivita pt o viata confortabila.Dispune de 3 dormitoare 2 bai 2 holuri 1 sufragerie 1 bucatarie și beci cu întrare prin casa ,curte foarte spatioasa cu șpați verzi și garaj magazie și spațiu pt gratar

1036 EUR/m2 | 140 m2

Leordeni, Arges

Proprietar, vând teren 532 mp cu casă, zonă centrală Rm. Vâlcea (zona A)
8

NU SUNT INTERESAT SĂ COLABOREZ CU AGENȚII IMOBILIARE! Descriere: Vând teren în suprafață de 532 mp cu casă din cărămidă de 115 mp, situat aproape de centrul orașului Rm. Vâlcea, într-o zonă liniștită, de case. Țin să menționez de la început că locuința necesită o renovare completă. O vând în starea ...

2522 EUR/m2 | 115 m2

Traian, Ramnicu Valcea, Valcea

 Oportunitate unică de investiție: Casă de locuit cu spațiu comercial atașat    CENAD șosea vamă
8
33

Oportunitate unică de investiție: Casă de locuit cu spațiu comercial atașat CENAD șosea vamă

Proprietar vind schimb casă pe șosea vamă în Cenad. Casa are beneficii atractive pentru potentiali cumpărători. Iată cateva dintre acestea: Suprafață generoasă: Dispune de o suprafață utilă totală cu curți 1250 mp, amprentă la sol 500 mp cu 2 corpuri de clădiri separate ambele locuibile. Potențial ...

178 EUR/m2 | 500 m2

Cenad, Timis

vand casa constructie noua
10

vand casa constructie noua

Descriere Vând casă în com galbenu județ Brăila Orașe apropiate Buzău 40km Râmnicu sărată 20 km Construcție nouă de la fundație până la acoperiș Fundația are 120in pamant și 50 in afara placa de 30cm stâlpi. centură..zid din BCA Tabla LINDA. Casa este alcătuită din 3 camere 2 4 4 Și una 4 5 bucătărie ...

125 EUR/m2 | 400 m2

Buzau, Buzau

Vând casă construcție nouă Sau schimb cu apartament în buzau
5
10

Vând casă în com galbenu județ Brăila Orașe apropiate Buzău 40km Râmnicu sărată 20 km Construcție nouă de la fundație până la acoperiș Fundația are 120in pamant și 50 in afara placa de 30cm stâlpi. centură..zid din BCA Tabla LINDA. Casa este alcătuită din 3 camere 2 4 4 Și una 4 5 bucătărie de 5 ...

63 EUR/m2 | 800 m2

Buzau, Buzau

vanzare schei ,schimb
5
7

vanzare schei ,schimb

Centrul istoric Brașov 10min mers pe jos până,n Piata unirii centru istoric, langa liceul Teologic Ortodox ,30m statia RATB,schimb cu imobil ,teren in jurul Brașovului și extins Sibiu ,Parter 3camere ,baie bucătărie,mansarda 3camere baie ,total teren 220 m și pivnita,Singur in curte

889 EUR/m2 | 135 m2

Prund-Schei, Brasov, Brasov

Oferta proprietar vind   schimb casa
6
39

Oferta proprietar vind schimb casa

URGENT in DUDESTII VECHI vind schimb casa construita noua in 1991 in totalitate din boltari de ciment cu fundatie izolata de 2 straturi de carton grudonat de smoala , usi si ferestre termopan , 4 cam.decomandate cu teracote ,parchetate cu parchet din lemn masiv de stejar , 2 holuri si cu 2 bucatarii ...

54 EUR/m2 | 1,400 m2

Dudestii Vechi, Timis

Casa - Vila Dumbrava Rosie
8
1

Casa - Vila Dumbrava Rosie

Vand vila in comuna Dumbrava Rosie pe DN. 15, compusa din p +1, 6 camere + dependinte (2 bucatari, 4 bai), cu posibilitatea de extindere încă un etaj. Structura de beton si caramida, fundatie beton 1.7m, 2 placi beton, scara interioara, sobe teracota, beci, gradina 700m2, casa 240m2, curte, vita de ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vila tip duplex bragadiru leroy merlin
10
1

Vila tip duplex bragadiru leroy merlin

Vand vila in Bragadiru - cartier Independentei: P+1+mansarda, formata din: Parter: living+dinning, bucatarie inchisa, debara, baie utilata, hol, spatiu depozitare, terasa amenajata, gradina; Etaj:3 dormitoare si 2 bai hol, balcon; Mansarda(finisata, geamuri velux tripan) cu scara metal cu treapta de ...

1147 EUR/m2 | 170 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa Botoșani Dorohoi Padureni
4
1

Casa Botoșani Dorohoi Padureni

Casă de vânzare + 1550 mp teren Pădureni (Șendriceni), 6 km de Dorohoi Se vinde proprietate la țară, situată într-o zonă liniștită, cu acces direct la drum asfaltat. Casa: * 4 camere locuibile * 2 sobe de teracotă funcționale * Construcție bine întreținută Teren: * 1550 mp * Pomi fructiferi ...

193 EUR/m2 | 150 m2

Sendriceni, Botosani

Casă de vânzare
5

Casă de vânzare

Vând casă compusă din trei camere, bucătărie, baie,hol 110 m2 locuibilă și 2700 m2 grădina toate utilitățile loc. Cisteiul de Mureș la 3 km.de băile sărate Ocna Mureș județ Alba

425 EUR/m2 | 110 m2

Ocna Mures, Alba

2 Vile Breaza-PH, 1595mpc=245.000Euro
9
7

2 Vile Breaza-PH, 1595mpc=245.000Euro

Ofer spre vanzare imobil in Orasul Statiunea Breaza - Prahova, compus din 2 (doua) vile in suprafata totala construita de 1595 mp, ambele vile fiind amplasate pe un teren in suprafata de 3659 mp, având deschidere la doua strazi si o panorama superba asupra orasului Breaza, datorita pozitiei imobilului ...

154 EUR/m2 | 1,595 m2

Breaza de Sus, Prahova

Casa tip duplex in Giroc
10
10

Casa tip duplex in Giroc

Vand casa tip duplex in comuna Giroc cu o suprafata utila de 110m P+1 Compartimentare parter: -living cu iesire pe terasa -bucatarie inchisa cu iesire pe terasa -baie -dormitor birou Compartimentare etaj: -dormitor+dresing -dormitor -baie cu cada Casa dispune de o terasa acoperita spatioasa de 17m ...

1427 EUR/m2 | 110 m2

Giroc, Timis

Pipera Voluntari-Proprietar Vand Casa Vila Locuinta  Comision 0%
7
1

Pipera Voluntari-Proprietar Vand Casa Vila Locuinta Comision 0%

Daca ai deschis acest anunt. Daca ai citit acest anunt. Cu siguranta cunosti acest trend si oportunitatile lui. Sti despre ce este vorba si ai nevoie de asa ceva. Si daca ai intrebari sunt la un telefon distanta. Proprietar vand vila Pipera. Suprafata construita 840 mp. P+ET+M. Suprafete generoase Teren ...

3214 EUR/m2 | 840 m2

Voluntari, Ilfov

Casa zona ultracentral
2
15

Casa zona ultracentral

Vand casa din cărămidă locuibila, singur în curte, zona ultracentrala (Gradina Mare). Casa are 3 camere, bucătărie, toaleta, magazie ,garaj, deschidere 10ml, suprafața construita 100mp iar terenul este de 176mp. Casa are toate utilitatile, tamplarie termopan, centrala termica.

129 EUR/m2 | 700 m2

Centru, Braila, Braila

Proprietar oferă casa de vanzare și spațiu comercial
10
30

Proprietar oferă casa de vanzare și spațiu comercial

Proprietar, casa de vanzare și spațiu comercial ,CF cu toate detaliile privitoare la suprafață eficienta energetica clasa A+, 2 terase acoperite și terasa exterioara pavată cu dale,suprafață casa 180 mp,2 terenuri in suprafață totală teren 1748mp, toată proprietatea are gard,facilități, apa curenta ...

339 EUR/m2 | 180 m2

Checea, Timis

Vand Duplex (2 case in oglinda) Rezidential sau Comercial,6 camere 130 mp const+400 mp teren,P.Neamt
3

Investitie sigura!Se Vand impreuna cu 92000 euro sau cine doreste doar una pret 52000 euro 2 case in oglinda(duplex) separate pe Cadastru!! 65 mp(3 camere) fiecare(130mp total) Teren 400 mp total utilitati separate gaz apa curent Locatie super Zona 1 mai,Cartier Gara Veche,bvd Marasesti nr 27 Zona linistita,Pe ...

230 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casă de vînzare
10
2

Casă de vînzare

imobilul este situat în Tg-Jiu, str Tudor Vladimirescu , nr 103 ,suprafață teren 1471 mp . Persoanele interesate ne pot contacta la nr telefon : .prețul se va negocia la fața locului !

3604 EUR/m2 | 111 m2

Targu Jiu, Gorj

Salvează căutarea