Case/Vile

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Persoane Incalzire: Convector Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand casa in statiunea turistica Murighiol
3
1

Vand casa in statiunea turistica Murighiol

Vând casa de vacanta in stațiunea turistica Murighiol, jud.Tulcea, cu iesire la lac, suprafata teren 2360 mp , suprafata utila 170 mp, P+1

1059 EUR/m2 | 170 m2

Tulcea, Tulcea

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă de vânzare Batania
5
1

Casă de vânzare Batania

Casă de vanzare Batania Ungaria 25km de la arad 3 dormitor 1living bucatarie baie camar construit în 1982 din caramid are Gaz + Apa de retea +canalizare + clima nu necistita investitie plus sí Anexe (bucatarie de vară) mai mult detalii la nr de tel 06301967397

138 EUR/m2 | 800 m2

Arad, Arad

Proprietar oferă casa de vanzare și spațiu comercial
10
30

Proprietar oferă casa de vanzare și spațiu comercial

Proprietar, casa de vanzare și spațiu comercial ,CF cu toate detaliile privitoare la suprafață eficienta energetica clasa A+, 2 terase acoperite și terasa exterioara pavată cu dale,suprafață casa 180 mp,2 terenuri in suprafață totală teren 1748mp, toată proprietatea are gard,facilități, apa curenta ...

339 EUR/m2 | 180 m2

Checea, Timis

vand casa hala spatiu comercial afacere
5
3

vand casa hala spatiu comercial afacere

La momentul acesta figurează ca si casa parter structura metalica, suprafață construita 90mp, suprafata teren 500mp, situata in clinceni la strada principala Drumul Mare (primul teren de la asfalt), 2 grupuri sanitare. Branșata la rețeaua de curent si apa canal ilfov Se vinde complet mobilata si utilata ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Clinceni, Ilfov

Casa cu teren Valcelele, Calarasi.
8
14

Casa cu teren Valcelele, Calarasi.

Suprafata totala teren cu tot cu casa : 943 m . maps.app.goo.gl Vw1hvNVm4G1jgRHj9

206 EUR/m2 | 80 m2

Valcelele, Calarasi

Casa de vanzare Marghita
10

Casa de vanzare Marghita

De vanzare casa situata pe str Trandafirilor nr75,este compusa din 2 cladiri,prima cladire este compusa din 3 camere,camara,hol,a doua cladire este compusa din bucatarie,baie,sus la mansarda 1 camera si un hol, cu curte,garaj si gradina,suprafata totala 671mp,sau schimb cu apartament 3 camere.

817 EUR/m2 | 82 m2

Marghita, Bihor

Casa de vânzare semicentral Turda
5
11

Casa de vânzare semicentral Turda

Casa de vânzare, zona semicentral Turda, o camera, bucătărie, baie, cămară, pivnita, pod, suprafață 40 mp, curte 100 mp, utilitati gaz, apa, curent alectric, canalizare. Preț 65000 euro neg.

1625 EUR/m2 | 40 m2

Turda, Cluj

Vând casă în Berghia
7
5

Vând casă în Berghia

Vând casă în Berghia construcție 2010,de 70 M2,2 camere,living, bucătărie,baie, instalație electrică și sanitară noi, suprafață teren de 5 ari,gaz la poartă...preț 59000 de euro negociabil.

843 EUR/m2 | 70 m2

Berghia, Mures

P+2 Crisan cu spatiu comercial la parter
6
13

P+2 Crisan cu spatiu comercial la parter

Casă de vânzare - Ideală pentru locuit și afaceri! Vă prezentăm o oportunitate unică de a achiziționa o proprietate deosebită, situată pe strada Crișan, în centrul orașului Drobeta-Turnu Severin, una dintre cele mai populate și circulate artere ale orașului. Descrierea proprietății: Tip: Casă P+2 ...

1579 EUR/m2 | 190 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

imobiliare
16
2

imobiliare

PF vând casă la curte comună 1 cam buc 36 m + beci11 m teren 47 m + pod. Ideal pt birou sau spațiu comercial sau locuit cu vedere la cameră pe str Paris. preț 115000 euro negociabil

3194 EUR/m2 | 36 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Casa 3 camere, bucatarie, baie, beci si teren 4600 mp, panouri solare, Mastacani
8
3

Casa din BCA si caramida cu suprarata construita de 90 mp cu teren curte de 4600 mp, renovata recent, 12 panouri solare cu invertor hibrid de 6kV, izolatie polistiren 20 cm, tamplarie PVC si rulouri aluminiu, acoperis tip Lindab, pod vizitabil izolat cu vata, instalatie electrica noua, cablul de curent ...

617 EUR/m2 | 90 m2

Mastacani, Galati

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro
4
7

Vând casă ultracentral,preț 36000 euro

Vând apartament 2 camere, et. 1 ,situat într-o casa, 47,27 mp cu cota parte din suprafața comuna și teren, apă, gaze, canalizare, wc, termopan, situat in centrul vechi al orașului. Preț 36000euro.

750 EUR/m2 | 48 m2

Central, Braila, Braila

Vand casă în Turda, aproape de zona centru
7
5

Vand casă în Turda, aproape de zona centru

Vând casă în Turda, compusă din 2 camere, hol, baie, bucătărie, cămară, garaj și bucătărie de vara, curte cu acces auto, suprafață totală 281m pătrați. Casa este intabulata și are actele la zi.

1082 EUR/m2 | 91 m2

Turda, Cluj

Vand casa sat Rediu comuna Aiton
6
1

Vand casa sat Rediu comuna Aiton

Vand casa in sat Rediu comuna Aiton, teren 1300 m2, format din casa cu 2 camere si veranda, bucatarie si baie ( cea de-a 2 cladire). Gradina cu livada si pamant arabil. Este tras gaz, apa la poarta. Anexa din sura si poiata, plus un cuptor de paine langa bucatarie. Pentru mai multe informatii sunati ...

92 EUR/m2 | 1,300 m2

Rediu, Cluj

Casa de vanzare in Traian,Teleormam
5
7

Casa de vanzare in Traian,Teleormam

Propietar vand casa locuibila,mobilata ,compusa din 3 camere ,2 bucatarii,1 baie,1 terasa inchisa cu folie de cristal ,1 terasa deschisa,1 debara ,1camera pt depozitat diverse.Casa este in com. Traian ,jud Teleorman la 10 km de Turnu Magurele ,40 km de Alexandria si 130 km de Bucuresti.Suprafata torala ...

238 EUR/m2 | 105 m2

Traian, Teleorman

Vand casa in Ungaria
12
29

Vand casa in Ungaria

Vand casa in Ungaria. Localitatea Gadoros. Baile termale Orosháza 10km. Arad 75km Vama 50km. Casa are 3camere,bucatarie,living,baie. In toata casa este parchet laminat,toate usile si geamurile noi. Utilitatile.apa,canalizare,curent,gaz. Casa este in stare ff buna. Casa 90mp. Teren 1500mp.