Case/Vile

Filtre
Sortează
Filtre
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Persoane Incalzire: Gaz Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casă și teren intravilan
8
1

Casă și teren intravilan

Casă de vânzare și teren intravilan in suprafață de 1370 mp, în comuna Slobozia, Giurgiu, la o distanță de numai 3 minute cu mașina de la ieșirea din Giurgiu, în apropierea portului giurgiuvean, casa poate avea și destinatie de vacanță. Langă casă se află și stația de autobuz. Casa are 4 camere, ...

585 EUR/m2 | 82 m2

Slobozia, Giurgiu

Promovat
Vând casa oraș Ploiesti

Vând casa oraș Ploiesti

Vând casă în Ploiești,zona centrală, suprafață teren 610m.p,an construire 1923, demisol,parter,etaj, mansardă,9 camere,4 bucătării,2 bai,3 intrări,

2925 EUR/m2 | 159 m2

Ploiesti, Prahova

Promovat
Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren
5
5

Individuală Parta 4 camere 103mp utili 500mp teren

Proprietar, comision 0% Individuală aflată în Parta, la 15min de Shopping city, 5min de centura SUD, 5min de Sag. 103mp utili + terasa cu un teren generos de 529 mp la asfalt cu iluminat public, situată într-o zona foarte liniștită pe strada privată ferită de trafic Compartimentare: -3 dormitoare ...

1349 EUR/m2 | 103 m2

Sag, Timis

Promovat
Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila
10
2

Vand casa individuala cu curte si gradina in Petrila

Vând casă individuală, curte și grădină în suprafață totală de 522 de metri pătrați. Casa este compusă din hol intrare (cerdac), bucătărie, baie, o altă cameră mai mică și două camere mari. Casa este situata la intrare in Petrila pe strada Republicii, inainte de strada Minei. Este racordata la reteaua ...

707 EUR/m2 | 75 m2

Cimitir, strada Minei, Petrila, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex,serena 3,str flautului
3
16

Duplex,serena 3,str flautului

Proprietar vând duplex str flautului, serena 3, 350 teren, ,115 utili,3 dormitoare, 2 bai,living, bucătărie, terasa acoperita, utilități apa,gaz,curent, canalizare, asfalt si trotuare, Duplex despărțit prin camera tehnica

1818 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Duplex Mosnita Noua - direct de la proprietar, cu toate utilitatile
10
8

Duplex de vânzare în Moșnița Nouă - Înspre Urseni DIRECT DE LA DEZVOLTATOR| FARA COMISION| FARA TVA | Modern | Spațios | Proiect Nou cu Finalizare iunie 2026 Construcție în curs - Predare la cheie - Preț: 143.000 unitate - negociabil - Zonă în plină dezvoltare, ideal pentru familie sau investiție! - ...

1907 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Noua, Timis

Vând casă în Moresti Mureș 5 camere gaz curent apă canalizare 4.7 ari actele în regulă drum asfaltat
1
6

Vând casă în Moresti Mureș 5 camere gaz curent apă canalizare pot locui 2 familii are 2 întrări 4,7 ari grădină pomi fructiferi vită de vie actele în regulă la 6 km de Tg Mureș drum asfaltat Preț 89999euro negociabil

746 EUR/m2 | 115 m2

Mureseni, Mures

Casă de vânzare
5

Casă de vânzare

Detalii care contează: Casă individuală cu 2 camere,bucătărie,baie,cămară,1 living generos si curte ! Accesul cu mașina pana in fata porții! Intabulata! Finisată și mobilată complet gata să primească o nouă familie Prețul se discuta la telefon! Localizare: Centrul orașului Turda la ...

2697 EUR/m2 | 89 m2

Turda, Cluj

Vand casa in Slimnic
10
1

Vand casa in Slimnic

Vand casa in Slimnic, suprafața construita ca 500 mp, pe 3 nivele Demisol: Cameră, baie, pivniță, Cameră tehnica Parter: sufragerie, 4 camere, 2 bai, cămară Etaj ; Cameră mare , 2 balcoane Garaj ca 50 mp Teren 920 mp Preț 299 000 Euro Negociabil

664 EUR/m2 | 450 m2

Slimnic, Sibiu

Vând casă  sau schimb+diferența
9
9

Vând casă sau schimb+diferența

Casă de vânzare în Salonta, 4 camere, 2 bucătăriii,baie anexe, livadă, canalizare,gaz intodus recent,1000 m2, sau schimb

804 EUR/m2 | 143 m2

Salonta, Bihor

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara
10
10

DUPLEX NOU 2026, la doar 4 km de Timișoara

DUPLEX NOU 2026 - La doar 4 km de Timișoara! DIRECT DE LA PROPRIETAR Locație Perfectă - Sacalaz La 4 km de Timișoara - Acces rapid la oraș, dar departe de aglomerație! DE CE ACEASTĂ CASĂ? Preț Excelent: 157.000 EURO Preț final cu TVA inclus - fără costuri ascunse! Spațios și Funcțional 95 ...

1653 EUR/m2 | 95 m2

Sacalaz, Timis

Vand cass in Cazasu Nou Br
10

Vand cass in Cazasu Nou Br

Vand vila cu piscina in loc Cazasu Nou jud Braila str Ederei nr11(langa Vila Eros), an constr 2008,utilitati gaz,apa,curent electric 380 cu contoar prosumator,canalizare la poarta,proprietate protejata cu camere,curte pavata cu piatra naturala Cavala(Grecia) cu sistem iluminat automat ,gazon, piscina, ...

1168 EUR/m2 | 214 m2

Cazasu%2bNou, Cazasu, Braila

 Casa, Ploiesti, str Nicopole, Zona 0 , semicentral
9
1

Casa, Ploiesti, str Nicopole, Zona 0 , semicentral

DIRECT PROPIETAR, fara comision , fara agenții imobiliare . Vând casă, amplasata pe un teren de 225 m.p., suprafata utila cca 90 m.p.renovata în 2010, formata din Bucătărie, Sufragerie, Dormitor și Camera de zi, 2 băi, pivniță betonata cca 22m.p. cu intrare din casă ,geamuri termopan , centrala termica, ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Ploiesti, Prahova

Casa la rosu+teren ST:1800 mp*Pestisu Mare-Deva-Hunedoara+casa veche !
10

** proprietar vand : casa construită de la zero cu firma autorizată ** locatia : Pestisu Mare - oras Hunedoara, la 12 km de Deva ** un nivel + demisol ( care cuprinde un birou, un garaj, camera tehnica+o sala generoasa) in partea de est ** acoperis cu tigla Creaton și geamuri Velux ( se închid automat ...

624 EUR/m2 | 320 m2

Central, Pestisu Mare, Hunedoara

Vând casă individuală lângă Timișoara ( Nord )
10
32

Vând casă individuală lângă Timișoara ( Nord )

Casă de vânzare, lângă Timișoara ( 8 min ) zona Nord, în Becicherecu Mic Construită în 2021, într-o zonă liniștită, nepoluată și în plină dezvoltare. 124 mp construiți | 680 mp teren, 5 locuri de parcare. Structură solidă, izolație EPS 100 (10 cm) Geamuri Gealan cu rulouri. Electric cupru, panou A+, ...

1597 EUR/m2 | 124 m2

Becicherecu Mic, Timis

Vând casă în localitatea Șeica Mare Nr. 94, jud. Sibiu
8
4

Vând casă în localitatea Șeica Mare Nr. 94, jud. Sibiu

Locuința este formată din 3 camere, hol, bucătărie spațioasă, baie, pivniță şi cămară. De asemenea, există curte interioară cu grădină foarte mare pentru legume fructe. Locuința dispune de instalații de alimentare cu energie electrică şi gaze, cu posibilitate de racordare la instalația de apă curentă ...

613 EUR/m2 | 80 m2

Seica Mare, Sibiu

vind casă s-au schimb
9
1

vind casă s-au schimb

vind casă de cărămidă, trainica, în Bocșa-Română s-au schimb cu apartament în Timișoara .județul Caraș-Severin 7 camere, anexe,apă de la rețea, fântână în curte, gaz,centrala termica, gradina etc,suprafață 720 mp pret 115000euro.telefon

160 EUR/m2 | 719 m2

Bocsa, Caras-Severin

Casă de vânzare - Sf. Gheorghe, zona Simeria Veche - 260m
10

Casă de vânzare - Sf. Gheorghe, zona Simeria Veche - 260m

Construita in anul 2012 Complet mobilata si utilata Incalzire in pardoseala partiala Doua centrale pe gaz si una pe lemn (cu puffer) Independenta energetic (panouri fotovoltaice) 5 dormitoare 4 bai Living spatios Zona de bucatarie cu loc de dining spatioasa Camara, debara, beci incapator, mansarda Spatiu ...

1769 EUR/m2 | 260 m2

Simeria, Sfantu Gheorghe, Covasna

Vand vila individuala 8 camere (Dormitoare) + 2 livinguri ,Teren 600 mp

Proprietar vand vila individuala 8 camere, 300 metrii utili P+1, 4 grupuri sanitare, 2 livinguri, bucatarie, anexe (spălătorie, uscătorie : 80 metrii utili) ,birou, central (Soseaua Oltenitei) , intre Paraul Rece si Politia Popesti-Leordeni, teren 600 metrii, grădină. Cladirea mai dispune si de un ...

784 EUR/m2 | 700 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casă Ciocanai la doar 3 km de Cartier Trivale, complet mobilată, 207 mp
9
2

Proprietar, vând casă în Ciocanai-Mosoaia, la doar 3 km de Cartier Trivale. Regim de înălțime P+M, construită în anul 2014 din cărămidă Porotherm, izolată cu polistiren de 10 cm. Suprafața utilă este de 207 mp+terasă acoperită de 12 mp, amplasată pe un teren de 761 mp, având front stradal de 28 mp. ...

1063 EUR/m2 | 207 m2

Ciocanai, Arges

Casa de vanzare 5 camere
18
5

Casa de vanzare 5 camere

Persoana fizica vinde casa moderna individuala , 5 camere , 184 mp utili , teren 500 mp . Locatia : Sura Mare -Sibiu Compusa din : Demisol : garaj spatios , camera , camera centralei , pivnita , baie de serviciu . Parter : living , 3 dormitoare , hol , bucatarie , baie . Incalzirea casei se face pe ...

1385 EUR/m2 | 184 m2

Sura Mare, Sibiu

casa de vanzare
7
4

casa de vanzare

Vând casă în Moara Nica cu toate utilitățile ,la cheie, parter plus etaj de 150 mp construiți pe 4 ari teren !!La etaj sunt 3 dormitoare și o baie iar la parter o bucătărie ,baie,living cu terasă !! Ideală pentru o familie ce caută confort și funcționalitate!! Prețul este de 175 000 euro cu tva!! Pozele ...

1167 EUR/m2 | 150 m2

Suceava, Suceava

Vând casă și teren aferent 4500 mp
1
21

Vând casă și teren aferent 4500 mp

Vând casă cu teren aferent 4500 mp, în Ghirdoveni Dâmbovița, locuința are 45mp, construită din cărămidă, dispune de electricitate, gaze și apă, de asemenea de o fântână în curte. Terenul din spatele casei are vedere aproape de pădure, iar strada este asfaltata, la distanță de Moreni de 5km.Relații la ...

1222 EUR/m2 | 45 m2

Ghirdoveni, Dambovita

vand vila premium
10
7

vand vila premium

Vand vila premium,construita recent,situata într-o zona linistita din Ipotesti,ideala pentru cei care cauta confort,spatiu si finisaje de calitate,315m utili,mobilata,4 dormitoare,3 bai,camera de joaca,2 dresinguri,camara,laundry,terasa acoperita si inchisa cu termopan 25m,semineu pe lemne 24kW,AC,teren ...

1618 EUR/m2 | 340 m2

Suceava, Suceava

Salvează căutarea