Case/Vile

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Persoane Suprafata utila: 61-100 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila
8

Ofer spre vanzare casa cu teren in localitatea Braila

Ofer spre vanzare casa cu teren, in localitatea Braila, str. Rahova, in suprafata de 252 mp de teren, din care locuinte 79 mp, utilitati: gaz, curent electric, apa si canal. Pret 60.000 euro. Telefon:

759 EUR/m2 | 79 m2

Braila, Braila

Promovat
Vand duplex situat in Dumbravita
16
1

Vand duplex situat in Dumbravita

Vând casă P+M, Su - 96 mp, St-345 mp, FS- 13 m. Parter: living, bucătărie, baie, terasă Etaj: 3 dormitoare, 1 baie, hol Garajul este adiacent casei. Casa a fost edificată în 2019, beneficiind de încălzire prin pardoseală, centrală termică pe gaz, parchet, faianță, gresie, termopane, etc. Este situată ...

2604 EUR/m2 | 96 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare
10

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare

Casa P+1E, Corp A, Zona ELVILA, Palazu Mare Suprafata teren 200mp Compartimentare Parter: Living+Bucatarie, Birou, Grup sanitar, Etaj: 3 dormitoare, hol, Grup sanitar Imobil de tip duplex, compus din doua unitati locative, despartite printr-un perete dublu, cu vata minerala in interior pentru izolare ...

3030 EUR/m2 | 99 m2

Cumpana, Constanta

Promovat
1  2 Duplex , Giroc
8
11

1 2 Duplex , Giroc

De vânzare 1 2 Duplex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 163000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa noua de vanzare (gostavatu, olt)
10
10

casa noua de vanzare (gostavatu, olt)

casa noua de vanzare (gostavatu, olt) Casa com gostavatu jud olt la strada principala, dar si cu a doua iesire la strada secundara 2200 m2 teren casa are 2 camere de 4,10 3,30 m, 4,10 6,60 m sala 3,00 10,00 m beci 2,80 7,00 m, cu fantana in interior, energie electrica 220 si 380 v cu retea proprie. ...

671 EUR/m2 | 70 m2

Gostavatu, Olt

casa de vanzare
10
1

casa de vanzare

Casă de vânzare în Brăila Str. Ștefan cel Mare Proprietar vând casă situată pe Str. Ștefan cel Mare ,zonă bună și liniștită, aproape de centru. Suprafață casă: 70 mp Suprafață teren: 265 mp Construcție aproximativ 1980 Toate utilitățile: apă, gaz, curent, canalizare Curte proprie Casa este ...

1214 EUR/m2 | 70 m2

Braila, Braila

Snagov sat-Particular vand casa si teren 1

Snagov sat-Particular vand casa si teren

Particular vand casa din caramida in suprafata de 80 mp (construita in anul 2005) compusa din 2 camere, baie, bucatarie, camara si debara. Terasa cu iesire de la bucatarie. Exista toate utilitatile: apa curenta de la retea canalizare energie electrica cablu RCS si incalzire cu centrala pe gaze. Teren ...

2125 EUR/m2 | 80 m2

Snagov, Ilfov

 Case înșiruite de vânzare   Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc
10

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Giroc

Case înșiruite de vânzare Construcție nouă 2025 | Zonă excelentă, în spate la Penny Vă prezentăm un ansamblu de case înșiruite, ideale pentru familii care își doresc confort, intimitate și acces rapid la toate facilitățile urbane. Localizare: stradă nouă, zonă liniștită, în spate la Penny Giroc ...

1977 EUR/m2 | 86 m2

Giroc, Timis

Casa single 4 camere, 560mp teren in zona Penny Market
9
12

Casa single 4 camere, 560mp teren in zona Penny Market

Persoana fizica vand casa tip parter (an constructie 2015) complet mobilata si utilata in apropiere de PENNY MARKET, la 2 min de mers pe jos fata de mijloacele de transport in comun si magazine, pozitionata excelent. Dispune de 4 camere, 2 bai, beci de 12mp, magazie, 2 terase, solar si pomi fructiferi. ...

2299 EUR/m2 | 87 m2

Valea Lupului, Iasi

Casa Malul cu Flori , Dambovita
10
47

Casa Malul cu Flori , Dambovita

Casa la curte , suprafață curte 1080 m 2 , construcție casa 90 M 2 din BCA , anvelopata , construcție 2006 , 3 camere , baie , Bucătărie , magazie , gresie , faianța , termopan , parabolică , apa , canalizare , curent , str Malul cu Flori , in spatele centrului de echitație , zona cu cel mai bun strat ...

567 EUR/m2 | 90 m2

Malu cu Flori, Dambovita

Casa familiala Muscel
10
9

Casa familiala Muscel

Situata intr-un cartier rezidential calm si agreabil, pe Muscel, aceasta casa confortabila se remarca prin arhitectura deosebita ce imbina elemente in stil brancovenesc cu un interior revizitat modern, de un arhitect de interior. Cu o suprafata utila de 74 metri patrati, aceasta proprietate este ideala ...

2365 EUR/m2 | 74 m2

Muscel, Campina, Prahova

Mioveni, Vand Apartament 3 camere ,zona M-uri.
5
9

Mioveni, Vand Apartament 3 camere ,zona M-uri.

Mioveni, Vand Apartament 3 camere ,zona M-uri, Etaj-4, cu imbunatatiri: Ferestre Termopan, Centrala Termica proprie, vopsea lavabila, gresie, faianta, Balcon inchis in Termopan,. Se afla in apropierea Liceului Teoretic Iulia Zamfirescu . Pret=70.000 Euro.

1029 EUR/m2 | 68 m2

Mioveni, Arges

Vand casa in Tg. Ocna, teren 500 mp,  central, la 500 metri de Penny
10
12

Vand casa in Tg. Ocna, teren 500 mp, central, la 500 metri de Penny

Vand casa in Tg, Ocna, str. Galean, nr.4, la 500 metri de Penny. Este din lemn, 78 mp, 3 camere, terasa inchisa. Bucatarie. baie si camara 23 mp, in cladire separata, din chirpici. Beci din piatra de slanic sub casa cu acces din exterior Este racordata la gaze, apa si energie electrica. Are fosa dar ...

641 EUR/m2 | 78 m2

Targu Ocna, Bacau

Casa, curte si garaj in zona Centru
10
22

Casa, curte si garaj in zona Centru

!!! Pretul afisat (100.000 euro - pret fix) este solicitat doar pentru casa. In eventualitatea optiunii achizitiei casa + garaj, pretul este de 110.000 euro -pret fix. !!! Vanzare casa in Galati, str Domneasca, 2 camere cu dependinte, sup 81 mp, curte, garaj Localitate: Galati Zona: Centru Tip proprietate: ...

1235 EUR/m2 | 81 m2

Central, Galati, Galati

Vand Schimb Casa Zimandu nou cu apartament sau casa de vacanta
10

Casă renovată + teren 1.144 mp, + extindere + garaj pe drumul principal Dn79 în Zimandu Nou aproape de baltă Descriere: De vânzare casă la sol, complet renovată, situată în Zimandu Nou, pe drumul principal, aproape de baltă și într-o zonă liniștită, fără vecini în spatele curții. Date tehnice: Suprafață ...

986 EUR/m2 | 70 m2

Zimandu Nou, Arad

Pucioasa- ofer spre inchiriere spatiu comercial
3
58

Pucioasa- ofer spre inchiriere spatiu comercial

Pucioasa- inchiriere spatiu comercial 37 mp, grup sanitar, acces fata si spate, utilitati apa, gaz, energie electrica 380v, aer conditionat, zona centrala, pret 1750 lei luna

4 EUR/m2 | 75 m2

Pucioasa, Dambovita

Casa Platou Prundu
7
1

Casa Platou Prundu

Casă de vânzare zona Prundu Pitești. Casa dispune la intrare de hol urmat de un living,bucătărie, scara interioara. La etaj baie ,plus 2 dormitoare cu balcon . Suprafața totală casa +curte 380 mp. Încălzirea este asigurată de centrala pe gaze Wismann ,schimbată in anul 2020 . Apa,curent,gaze,cablu,internet. ...

2722 EUR/m2 | 90 m2

Pitesti, Arges

Casa si teren 1815 m
8
10

Casa si teren 1815 m

Vind casa 90 m și teren 1815m,parter și mansarda ,2 camere baie,bucătărie și un hol jos s-o 2 camere și o baie sus.Alei pietonale,put cu apa în curte cit cuprinde,încă o căsuța mica în curte,împrejmuit de jur împrejur,garaj la poarta

1106 EUR/m2 | 90 m2

Mosteni, Giurgiu

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii
10
17

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii

Vand 1525 mp teren si casa in sat Tarcau, comuna Tarcau- zona Gara. Potrivit pentru casa, cabana, casa de vacanta. Acces rapid la DN15. Distanta de 5 km fata de Bicaz, 23 km fata de Piatra Neamt. Utilitati -apa si curent. Casa este construita din caramida si este compusa din 2 camere, bucatarie , hol, ...

769 EUR/m2 | 65 m2

Tarcau, Neamt

Casa Micalaca
5
3

Casa Micalaca

Vand casa si anexa pentru renovat sau demolat In Micalaca, 2 camere, bucatarie, baie, hol, camara, 70 m2. Teren 355 m2, front stradal 13ml. Utilitati : curent electric, gaz, apa retea, canalizare. Incalzire teracote gaz. Loc linistit, retras de aglomeratie si trafic auto. Pentru mai multe detali contactati ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

Arad, Arad

Casa de vânzare în Predeal, Brașov, str. Plevnei
5
9

Casa de vânzare în Predeal, Brașov, str. Plevnei

Va propun spre vânzare o casă în Predeal, ideala atat pentru investiție cât și pentru locuit. Proprietatea dispune de o suprafață generoasa de 90 mp utili, teren de 400 mp. Imobilul necesita investiție, etajul fiind la rosu. Pret: 74000 euro Comision cumpărător 2% Persoana de contact: Blanka Stefanescu ...

822 EUR/m2 | 90 m2

Predeal, Brasov

 Casa de vânzare 23 August
10
9

Casa de vânzare 23 August

Particular văd casa cărămidă,teren 142m, Sector 3 București ,Cartier 23 August,4 cam, bucătărie, baie ,construita din cărămidă și bca, construita in 1958 și renovat in 2005 ,izolata cu tavane din rigips, pod înalt folosit pentru depozitare ca o magazie, tabla zincata cutata pe casa ,utilitățile apa canalizare, ...

1216 EUR/m2 | 74 m2

23 August, Sector 3, Bucuresti

Casă zonă centrală
3
13

Casă zonă centrală

Casă în zona centrală a orașului, situată pe str. 1 Decembrie 1918, aproape de liceu,scoala,parc, magazine, în curte comună și intabulata! Se compune din: 3 camere, din care 1 cameră , cu posibilitatea și de a 4-a cameră, 1 bucătărie, baie, 2 cămări, terasa de 17 m, pod, 2 boxe în curte. Datorita spatiilor ...

667 EUR/m2 | 75 m2

Simleu Silvaniei, Salaj

Casa de vanzare Gradiste Arad
1
12

Casa de vanzare Gradiste Arad

Vand casa cu gradina in Gradiste Arad zona foarte linistita. Casa este compusa din 2 camere, bucatarie si camara de alimente. Imobilul necesita renovare. Dispune de toate utilitatile necesare. Suprafata teren 520 mp. Pret 110000 EUR negociabil Informatii telefon : sau .

1100 EUR/m2 | 100 m2

Gradiste, Arad, Arad

Salvează căutarea