Case/Vile Nadlac Arad

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Arad Nadlac Companii Numar camere: 3 camere Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa pentru renovare  in Nadlac cu teren 1472mp
18
2

Casa pentru renovare in Nadlac cu teren 1472mp

NOU pe PIATA! FARA COMISION DE LA CUMPARATOR! PRET NEGOCIABIL! De vanzare casa pentru renovare cu 1472 mp teren în Nădlac, situată pe strada Ioan Slavici nr.106, la pretul de 31,500 euro negociabil! Informatii la 0723080776 Rucsandra Lucea Imobiliare Nădlac. Imobilul are 3 camere, hol, baie, camara, ...

174 EUR/m2 | 181 m2

Nadlac, Arad

Casa mare 3 camere și teren 3600mp în Nădlac la 475m de centura spre autostradă
20
2

NOU PE PIAȚĂ – Casă mare cu 3.600 mp teren în Nădlac Județul Arad la doar 475m de centura spre autostradă! 65.000 euro NEGOCIABIL ✅ FĂRĂ COMISION de la CUMPĂRĂTOR! Strada Nicolae Bălcescu nr. 11 – Nădlac Județul Arad La doar 475 m de centura care face legătura cu autostrada! – acces rapid și poziție ...

337 EUR/m2 | 193 m2

Nadlac, Arad

Casa 3 camere in Nadlac renovata recent
20
5

Casa 3 camere in Nadlac renovata recent

De vânzare! Casă renovată recent în Nădlac Judetul Arad Str. George Enescu Nr.114 Preț: 85.000€ negociabil PREȚ NEGOCIABIL! FĂRĂ COMISION PENTRU CUMPĂRĂTOR! Suprafață teren: 852 mp Casă + anexe: 282 mp Curți și grădină: 572 mp ✅ 3 camere, bucătărie, baie, holuri, 2 cămări, bucătărie de vară, ...

521 EUR/m2 | 163 m2

Nadlac, Arad

Casa pe colt langa Politia Nadlac,  M. Eminescu colt cu V. Lucaciu
11

Casa pe colt langa Politia Nadlac, M. Eminescu colt cu V. Lucaciu

DE VÂNZARE sau SCHIMB cu SPAȚIU COMERCIAL! Casă pe colț, poziție excepțională! Ultracentral in Nădlac Judetul Arad. În vecinătatea Poliției, Primăriei și Grădiniței, cu intrare din două străzi: Str. Mihai Eminescu nr. 100-102 si Str. Vasile Lucaciu Preț: 60.000 EURO ‼️ FĂRĂ COMISION pentru CUMPĂRĂTOR ...

361 EUR/m2 | 166 m2

Nadlac, Arad

Casa din caramida pentru renovat  3 camere in Nadlac
20
4

Casa din caramida pentru renovat 3 camere in Nadlac

Casă cu farmec boem, perfectă pentru renovare după gustul tău! Nădlac, Str. Vasile Lucaciu nr. 3. Preț: 45.000 € (negociabil) Fără comision pentru cumpărător! Detalii: 0723 080 776 Rucsandra Lucea Te invităm să descoperi o casă cu suflet, cu structură solidă din cărămidă și aer boem, situată într-o ...

421 EUR/m2 | 107 m2

Nadlac, Arad

Categorii

Județe

Arad

Localități

Nadlac
Salvează căutarea