Promovat
Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri
20
9

Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri

COD: AFThe Heritage Hill - casă de vânzare S+P+M, OradeaVă propunem spre vânzare o casă S+P+M, independentă, aflată pe strada Ion Musceleanu, în zona Dealuri, Oradea. Numele acestei proprietăți este: The Heritage Hill.Casa are o suprafață ...

1284 EUR/m2 | 104 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Promovat
CASA 4 CAMERE I PLAN PARTER + SUBPANTA I CARTIER TINERETULUI
20

UP IMOBILIARE va prezinta o oferta deosebita: CASA INDIVIDUALA | SINGUR IN CURTE | LA CHEIE | READY TO MOVE | PLAN PARTER + MANSARDA (cu subpanta) | CARTIERUL TINERETULUI | ORADEA | Dublu front stradal cu acces auto facil. Intr-un cartier nou, in plina dezvoltare cu locuinte moderne , avand acces ...

1623 EUR/m2 | 151 m2

tokai, Oradea, Bihor

Promovat
Casa 3 camere lux Oradea Gheorghe Doja
20
1

Casa 3 camere lux Oradea Gheorghe Doja

Casa este situată pe Strada Gheorghe Doja, strada asfaltata, la 2 km de spitalul județean, 100 m de stația de autobuz si 5 minute cu mașina de centru. Casa este compusă din: 2 dormitoare, 2 bai, dressing, bucătărie cu living open space, terasa exterioară, loc pentru grătar, parcare pentru 2 mașini. ...

2397 EUR/m2 | 75 m2

Oradea, Bihor

Promovat
Casă cu 3 camere, 240 mp teren, Central, zona Horea ,Oradea.
19
6

Casă superbă de vânzare - De tip SINGUR în CURTE Zonă centrală, Horea aproape de Centrul Civic, Oradea Oportunitate rară! Vă propunem spre vânzare o casă solidă, complet renovată, situată în zona centrală a Oradiei, pe strada Horea la doar câteva minute de Centrul Civic. Detalii proprietate: ...

2289 EUR/m2 | 90 m2

Horea, Oradea, Bihor

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Oportunitate! Casa singur in curte, 119 mp, teren 243 mp, situata central
12
4

Blitz propune spre vanzare casa situata central (singur in curte). Terenul are o suprafata de 243mp, din care 119mp sunt construiti. Imobilul este construit din caramida, izolat interior-exterior. Este compus din 2 dormitoare, living, bucatarie, camara de alimente, baie. In curte se gaseste o magazie, ...

1848 EUR/m2 | 119 m2

Oradea, Bihor

Promovat
CASA CU ETAJ | TEREN 400 MP | ZONA DEALURI | STRADA MARIN PREDA
20
7

UP IMOBILIARE va prezinta in exclusivitate o oferta deosebita: Casa cu etaj, teren imprejmuit, garaj subteran, zona dealuri, strada Marin Preda nr 2A. Casa estea fost construita din caramida cu fundatie de beton in anul 1975. Casa este compusa din: 5 camere, 1 bucatarie, 2 bai cu geam, dresing, 2 terase, ...

692 EUR/m2 | 250 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Vand duplex in cartier grigorescu
10

Vand duplex in cartier grigorescu

Vand duplex in cartier Grigorescu, pe str. Nojoridului 71. Este o constructie noua, nelocuita, cu toate dotarile si comfortul de actualitate. Locuinta nr. 1 la 225 000 EURO, iar locuinta nr. 2 la 220 000 EURO. La aceste preturi se adauga TVA. Gasiti atasate si cartile funciare. LOCUINTA nr.1 cu birou ...

1009 EUR/m2 | 218 m2

Grigorescu, Oradea, Bihor

Vand casa in episcopia, oradea
8
1

Vand casa in episcopia, oradea

VAND casa pe str. Inului nr. 7, in zona Episcopia. Este casa noua, in suprafata de 221 mp., cu 4 dormitoare cu balcon fiecare, 1 living cu bucatarie, 3 bai. Are o curte de aprox. 445 mp, unde exista si loc de parcare. Incalzirea pe timp de iarna este pe gaz cu centrala proprie. Este o casa spatioasa, ...

905 EUR/m2 | 221 m2

Episcopia Bihorului, Oradea, Bihor

Casa si spatiu de productie in Iosia, teren 839 mp
20
9

Casa si spatiu de productie in Iosia, teren 839 mp

D`Art imob va ofera spre vanzare o casa cu teren 839 mp in cartierul Iosia, Oradea. Proprietatea se afla pe o strada linistita din cartier si dispune de acces auto in curte, cu un front stradal de 15 m. Pe teren se afla 3 constructii: casa pe plan parter cu suprafata de 68 mp, un fost atelier de tamplarie ...

509 EUR/m2 | 393 m2

Iosia, Oradea, Bihor

Promovat
Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri
20
9

Antony Estate | Vanzare The Heritage Hill - Zona Dealuri

1284 EUR/m2 | 104 m2

dealuri oradea, Oradea, Bihor

Promovat
Casǎ de vânzare plan Parter Zona dealuri Oradea
11
1

Casǎ de vânzare plan Parter Zona dealuri Oradea

VESTINVEST EXCLUSIVITATE: Casǎ semifinisatǎ plan Parter Zona Dealuri Oradea. Este compusǎ din antreu, 3 dormitoare, 2 bǎi, cǎmarǎ, living cu bucǎtǎrie open space și o terasǎ. Utilitǎțile sunt în fața proprietǎții. Suprafața teren: 476 mp Suprafața construitǎ: 124 mp Suprafața utilǎ : 99 mp Preț: ...