casa zona centrala
de vânzare casa in zona centrala Bistrița. necesita renovare generala.
750 EUR/m2 | 100 m2
Central, Bistrita, Bistrita-Nasaud
ieri 22:06
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
750 EUR/m2 | 100 m2
Central, Bistrita, Bistrita-Nasaud
ieri 22:06
Vand casa in Beclean strada Grigore Silasi nr, 27 cu teren 5.5 arii intabulat . Casa dispune de curent, gaz , canalizare la poarta . Pret 85000 euro NEGOCIABIL !
1214 EUR/m2 | 70 m2
Beclean, Bistrita-Nasaud
ieri 13:57
Proprietar(fara comision),vand casa cu piscina incalzita solar prin furtune si spatiu de relaxare,in Bistrita la intrare in Unirea situata pe 10 ari de teren. Suprafata locuibila 420 de metri patrati -demisol -parter -etaj 1 -mansarda Fantana proprie cu apa potabila certificată. Se vinde complet mobilata. Schimb ...
1440 EUR/m2 | 420 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
ieri 12:16
Oferim spre vanzare casă P+1+M, 350 mp, 6 camere, 4 bai, 2 garaje, beci, etc,semifinisata, încălzire pardoseala, cu utilități, apa, curent trifazic, teren aferent imprejmuit 70 arii, pozitie deosebita, și retrasa, in localitatea Livezile. Pret inf. 179.500 euro
485 EUR/m2 | 370 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
ieri 11:24
Vindem sau inchiriem casa pe 4 nivele(3 +mansarda)situata intr-o zona foarte buna aproape de centrul orasului (10 minute de mers pe jos) de spital(5 minute de mers pe jos)de malluri etc 3 nivele sunt cu intrare separata iar al patrulea se poate modifica pentru a avea intrare din exterior. Este o casa ...
1375 EUR/m2 | 400 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
18 mai
Vând casă la țară, în județul Bistrița Năsăud,21 de km de orașul Năsăud și 45 km de municipiul Bistrița. Este situată în zona liniștită,fără zgomotul mașinilor. Are aproximativ 100 mp,3 camere,antreu generos,cămară spațioasă,bucătărie de vara din bca,cu baie. Casa este construita din lemn și tencuita ...
563 EUR/m2 | 80 m2
Telciu, Bistrita-Nasaud
18 mai
Se vinde casa de locuit cu 29 de arii de teren, intabulata. Gradina, curte mare, bucatarie de vara, anexa cu camere+beci! Casa se afla in centrul localității Taure, la strada principală!
295 EUR/m2 | 200 m2
Bistrita, Bistrita-Nasaud
18 mai
Este situata in sat Beudiu , com. Nuseni , jud B-N, este la 200 m de centrul satului, Casa, curtea si gradina sunt intabulate, iar cine este interesat de aproximativ 1,3 ha teren de vanzare separat de casa si gradina , suprafata agricola si fanate este titlu de proprietate. Gazul si apa sunt usor de ...
269 EUR/m2 | 102 m2
Beudiu, Bistrita-Nasaud
18 mai
Casa este compusa din 3 camere,bucătărie,baie, 3 pivnite+pod.
900 EUR/m2 | 100 m2
Bistrita Bargaului, Bistrita-Nasaud
18 mai
Casa de vanzare cu 3 camere, baie, bucatarie, beci + anexe gospodaresti. Imobilul dispune de un teren de 1600 mp. Ultilitati: apa curenta, gaz, curent Optional, se poate achizitiona impreuna cu 4.7 ha teren extravilan. Pentru informatii sunati la nr de tel, nu scrieti SMS sau mesaj publi24.
389 EUR/m2 | 90 m2
Chiochis, Bistrita-Nasaud
18 mai
Se vinde teren aferent înscris in Cartea Funciară 949 mp (cerem doar pretul terenului) (primiti tot ce se vede:casa situat in intravilan doua camere plus bucătărie de vară in satul Orosfaia com Milas Jud Bistrița Năsăud. Casa 50 mp,Bucătărie de vara 10 mp,cotețe ptr păsări si porcine grajd 64 mp.)
21 EUR/m2 | 949 m2
Orosfaia, Bistrita-Nasaud
18 mai
Se vinde cabana de tip A in suprafata de 130 mp formata din parter ; dormitor,baie,sauna,living generos cu bucatarie openspace , o terasa de 16 mp si parcare amenajata , iar la etaj sunt doua dormitoare ,baie si terasa .Racordata la apa si curent incalzita cu centrala electrica si optional semineu !. ...
860 EUR/m2 | 100 m2
Colibita, Bistrita-Nasaud
18 mai
Vând casă în localitatea Milaș județul Bistrița Năsăud. Două camere, verandă și bucătărie de vară. Dispune de 28 ari ,curte și teren arabil, toată suprafața în aceeași parcelă în jurul casei. Utilități :curent electric, gaz, apă de la rețea până în fața casei, televiziune prin cablu. Gradina cu teren ...
257 EUR/m2 | 70 m2
Milas, Bistrita-Nasaud
17 mai
Casă de vinzare cu 915 mp, 145 la sol . Are 270 arabil cu pom, meri, peri, gutui și grădina de zarzavaturi. Are 4 camere, terasă de 22 mp, un balcon, un dresing , două băi și garaj la parter cu intrare directă în bucătărie. Încălzire cu fotovoltaice și contract de Prosumator sau cu gaz cu centrală ...
1931 EUR/m2 | 145 m2
Viisoara, Bistrita, Bistrita-Nasaud
17 mai
Casă cu 4 camere, baie,beci,garaj magazie, grajd, ideala pentru doritorii de grădinărit, 10 ari de teren, curte mare acoperita cu vie,pomi fructiferi... Poziția este la strada principala Curent trifazic pentru cei interesați.. Alte detalii în privat.
350 EUR/m2 | 200 m2
Sieu-Sfantu, Bistrita-Nasaud
17 mai
Casă în construcţie stadiu LA ROSU in sat Dumbrava, comuna Livezile, jud. Bistrița-Năsăud. Detalii casă: . Suprafață utilă- 160mp, parter Z Zidărie BCA + cărămidă, centuri planșeu beton turnat fara acoperiș - Se vinde la stadiul din poze Detalii teren: . 800 mp, întăbulat, deschidere generoasă . UTILITĂȚI ...
194 EUR/m2 | 160 m2
Livezile, Bistrita-Nasaud
17 mai
Vind casă nouă 2025 la cheie cu utilități la poartă toate Construită pe 3 ARI tern și este la 6km de Bistrița într-o zona rezidențială de case noi lingă drum DN 17 livezile compus din 3 camere mari terasa baie bucătărie curte pod 75000 euro O74o4556o2
915 EUR/m2 | 82 m2
Livezile, Bistrita-Nasaud
17 mai
Casa de vanzare Budacu de jos, la 6 km de centrul orașului Bistrița Proprietatea deține 3 camere, un hol spațios, baie, bucătărie si beci mare sub doua camere. Are grajd si lemnarie. Suprafața totală 2400 mp. ACOPERISUL A FOST SCHIMBAT RECENT!! Pret: 80000 euro negociabil Contact:
727 EUR/m2 | 110 m2
Budacu de Jos, Bistrita-Nasaud
17 mai
Descoperiți o proprietate într-o zonă liniștită, plină de verdeață și cu acces facil la orașele Beclean( 7km), Bistrița (17km) sau aeroport Cluj(80km). Deși beneficiați de faptul că este cu acces la drum european, proprietate fiind dispusă pe 10.000 de teren, vă oferă și o oază de liniște. Cele 2 case ...
623 EUR/m2 | 400 m2
Sintereag, Bistrita-Nasaud
17 mai
Pe un teren de 4.000 m2 situat in localitatea Dipsa la 20 min de Bistrita, casa principala de 240 m2: - salon de 38 m2 - bucatarie - 2 bai - 4 camere - garaj A doua constructie de circa 140m2 nu a fost niciodata locuita dar este finisata si poate devenii o casa. casa a fost izolata la exterior in 2023. ...
526 EUR/m2 | 380 m2
Dipsa, Bistrita-Nasaud
17 mai