Case/Vile Sector 1 Bucuresti

Promovat
DE VÂNZARE   Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București
9
2

DE VÂNZARE Ansamblu Imobiliar | Zona Dorobanți, Sector 1, București

Ansamblu Imobiliar Excepțional | Zona Dorobanți, Sector 1, București Suprafață teren: 239,70 mp | Suprafață construită: 235 mp | Regim înălțime: P+1 Propietari, vă prezentăm o oportunitate rară pe piața imobiliară din una dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Dorobanți, Sector 1. Ansamblul ...

3830 EUR/m2 | 235 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare imobil
5
7

Vanzare imobil

Apartament în vila parter P+2,etaj 2 , singur pe palier,zona între Piața Romană și Piața Victoriei. Cartier liniștit - Select . -Suprafața utilă 158 Metri pătrați,compus din 4 dormitoare toate decomandate + carderoba ,bucătărie ,salon sufragerie mare dispusă în linie cu terasă și unu din dormitoare ...

1582 EUR/m2 | 158 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
8

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare Bucurestii Noi-Damaroaia
9
4

Casa de vanzare Bucurestii Noi-Damaroaia

Bucurestii Noi-Damaroaia,casa renovata recent.Cartier linistit,vecinatati decente.3 camere,pivnita,centrala.Acces usor spre centru cu metroul,autobuzul 331 si tramvai.In apropiere de parcul Bazilescu.Magazin cu de toate peste drum,in apropiere Mega Image.2 scoli si liceu in zona.De preferat clienti persoane ...

1576 EUR/m2 | 92 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand subsol 41 m2 5

Vand subsol 41 m2

DE VANZARE SUBSOL LOCUIBL PROASPAT ZUGRAVIT ZONA CENTRALA BD DACIA CU SOS GRIVITEI O CAMERA +WC CU LAVOAR DUS SI BOILER ELECTRIC

1098 EUR/m2 | 41 m2

Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

Cișmigiu, Vila interbelica eleganta D+P+1, curte
10
16

Cișmigiu, Vila interbelica eleganta D+P+1, curte

Calea Victoriei,propietar, vila eleganta D+ P+1, renovata 2018 cu doua apartamente separate. Parter, apartament 150 mp.utili,5 camere, mari, înalte, bai, bucătărie, terasa, 2 intrari. Etaj, apartament(penthouse) 160mp.,constructie 2018,cu scara exterioara, 3 camere, living 80mp.(h=4.8m),terasa 44mp.Demisol,2 ...

3328 EUR/m2 | 360 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Vile tip duplex de vânzare   Bucureștii Noi (2 Cocoși   Străulești)
4

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești)

Vile tip duplex de vânzare Bucureștii Noi (2 Cocoși Străulești) Două vile tip duplex situate într-o zonă liniștită, rezidențială, cu acces rapid către nordul Bucureștiului. Imobilele sunt semifinisate, ceea ce înseamnă că poți alege finisajele și personaliza casa după preferințe. Finalizarea ...

1556 EUR/m2 | 225 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Super afacere ! vand dreptul litigios
3
61

Super afacere ! vand dreptul litigios

Vand dreptul de sechestru aupra unui imobil situat in Bucuresti,sect.1,Bucurestii Noi. Casa P+1 constructie 2009, 320 mp construiti,teren 390 mp, zona linistita. Valoarea de piata a imobilului este de peste 350.000 euro. Pretul cerut de mine pentru a vinde dreptul de sechestru este 25.000 euro ,adica ...

78 EUR/m2 | 320 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

constructii anexe
5
12

constructii anexe

construcții anexe garajuri magazii căsuțe lemn diferite modeluri și materiale pt execuție . manopera montaj + materiale .

40 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi   2 Cocosi  Străulești
9
3

Duplex Bucureștii Noi 2 Cocosi Străulești

Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3- 6 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa canal, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand casa curte zona Bucurestii Noi.
10
15

Vand casa curte zona Bucurestii Noi.

Vând casă la curte in spatele parcului Bazilescu parter etaj și mansardă.2 garaje.3 locuri de parcare stradală in dreptul porților.In curte se afla un alt corp de clădire(birou) format din camera principala.hol și bae.cu posibilitate anexare casa pentru 2 familii.bolta vie de la intrare in curte până ...

2773 EUR/m2 | 110 m2

Bucureștii Noi, Sector 1, Bucuresti

Vând vilă, Băneasa, Vatra Nouă, Sisești, sector 1
10
7

Vând vilă, Băneasa, Vatra Nouă, Sisești, sector 1

Vilă de vânzare, Băneasa, str. Drumul Plaiu Cornului (din Bdul Sisesti), sector 1 București, aproape de lac și pădure, Kaufland la 5 min., Lidl la 10 min., P+1, 200 mp, 5 camere, 2 băi, 1 bucătărie, 1 balcon, terasă, 500 mp teren, deschidere 15 m, an construcție 2003, gaze, curent, hidrofor, fosă, centrală ...

2833 EUR/m2 | 180 m2

Sector 1, Bucuresti

Casa-vila cocheta in Baneasa str. D. Gherea cu parcare in curte -comision 0-
10
1

Casă simpatică de vânzare în Băneasa pe str. D. Gherea sec.1. Are 4 camere si curte proprie cu loc de parcare si un spatiu suficient pentru gradina cu loc pentru gratar, masa si scaune pentru relaxare cu iluminat ambiental seara. In curte are si o mica magazie pentru uneltele de gradinarit. La pater: ...

3327 EUR/m2 | 110 m2

Sector 1, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Casă nouă 2025 Săbăreni | 4 camere | 102 mp utili | Teren 500 mp | Materiale premium
5
1

Proprietar vând casă nouă construită în 2025, situată în Săbăreni, într-un cartier nou deja locuit, într-o zonă liniștită și în dezvoltare. * Suprafață utilă: 102 mp * Suprafață construită: 120 mp * Teren: 500 mp Compartimentare: - 3 dormitoare - living spațios - bucătărie - 2 băi - cameră tehnică - ...

1275 EUR/m2 | 102 m2

Sector 1, Bucuresti

vanzare duplex sector 1
5
3

vanzare duplex sector 1

Vila in suprafata utila de 241 MP amplasata pe un teren de 482 MP cu regim de inaltime P+1+M situata in Soseaua Gheorghe Ionescu Sisesti. Parterul, unde regasim un living foarte generos, o bucatarie open space cu zona de dinning, un grup sanitar, o camara, un vestibul si o terasa acoperita cu zona de ...

2178 EUR/m2 | 241 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Vanzare vila individuala Bucuresti s1-super oferta,urgent 8

Vanzare vila individuala Bucuresti s1-super oferta,urgent

Vila superba, individuala,utilitati si anexe deosebite. Parter, etaj, mansarda, constructie 2007, teren 652mp. Parter:hol mare, living, birou-sala studio,bucatarie, terasa, spatii depozitare,grup sanitar, garaj duo, scari interioare, camere tehnice Etaj: 3 dormitoare, +dormitor matrimonial, dresing ...

2381 EUR/m2 | 420 m2

Sector 1, Bucuresti

Cladiri de vanzare zona centrala
5
1

Cladiri de vanzare zona centrala