Promovat
Casa tip P+1+M
12
4

Casa tip P+1+M

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa P+1+M, situata pe strada Pacii, (Central)- Buzău, Construcție P+1, din caramida, iar mansarda constructie usoara, construita în 2018, acoperită cu Lindab, 79mp amprenta la sol, constructie desfasurata 230mp, teren 945mp, avand doua deschideri, ...

366 EUR/m2 | 1,175 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Casa 23 August
15
5

Casa 23 August

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa tip Parter, situata in zona 23 August (strada Prosperitatii)-Buzau, constructie din caramida, cu o amprenta de 100mp, situata pe un teren de 200mp. Imobilul dispune de 2 cai de acces, unul cu o deschidere de 11ml. iar celalalt cu o deschidere ...

1560 EUR/m2 | 100 m2

Buzau, Buzau

Promovat
Casa batraneasca Pogoanele
11
13

Casa batraneasca Pogoanele

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa batraneasca in orasul Pogoanele, jud Buzau, amplasata pe un teren de 1000 mp, cu o deschidere de 17ml, la drumul national DN2C, și este bransata la electricitate. Imobilul se vinde la pretul de 14900 euro usor negociabil. Pentru informatii ...

373 EUR/m2 | 40 m2

Pogoanele, Buzau

Promovat
Casa P+1 zona Centrala
20

Casa P+1 zona Centrala

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa P+1. Zona Centrală, situata pe strada Vulcani la intrare din Colonel Buzoianu- Buzău. Construcție P+1, din caramida, constructie din în 1960, 125mp amprenta la sol, constructie desfasurata 245mp, teren 400mp, cu o deschidere de 4 ml și ...

1696 EUR/m2 | 230 m2

Buzau, Buzau

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa tip parter Stancesti Vadu Pasii
11
1

Casa tip parter Stancesti Vadu Pasii

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa tip parter. Localitatea Stancesti-Vadu Pasii-Buzau, compusa din 2 corpuri, C1 si C2 constructii din 1960-2012. C1 constructie din caramida, cu o amprenta de 56mp care necesita renovare sau demolare. C2 cu o amprenta de 62mp, constructie ...

1190 EUR/m2 | 58 m2

Stancesti, Buzau

Casa tip parter Posta Calnau
15

Casa tip parter Posta Calnau

Agentia Imobiliara ALICE IMOB, va propune spre vânzare casa in Coconari-Posta Calnau-Buzău, fiind amplasata pe un teren de 2476 mp, având o deschidere de 25ml, locuința in suprafață construita de 80 mp, suprafață utila 67mp si o anexa in suprafață construita de 45mp, construcție din caramida renovata ...

575 EUR/m2 | 120 m2

Posta Calnau, Buzau

Casa tip P+M Râmnicu Sarat
20
1

Casa tip P+M Râmnicu Sarat

Agentia imobiliara Alice Imob va propune spre vanzare casa tip P+M si casa tip parter in RAMNICU SARAT- Buzău. Construcție P+M, din BCA, construita în 2021, acoperită cu Lindab, 105mp amprenta la sol, constructie desfasurata 160mp, teren 627mp, avand o deschidere de 13ml și este compusa din: P= living, ...

1125 EUR/m2 | 160 m2

Ramnicu Sarat, Buzau

Casa batraneasca  Cilibia
5
6

Casa batraneasca Cilibia

Agentia imobiliara Alice Imob vă propune spre vanzare casa batraneasca in sat Manzu, comuna Cilibia in suprafata construita 95mp, situat pe un teren de 6097 mp, cu doua deschideri, cea principala de 45ml, iar cea din spate de 60ml, ca utilități avem: sursa de apa potabila, fantana foranta cu 33m adancime, ...

226 EUR/m2 | 95 m2

Cilibia, Buzau

Vănd casă 440m zona centrală (Contactoare)
3
6

Vănd casă 440m zona centrală (Contactoare)

Vănd casă 440m deschidere 15m din cărămidă invelită lindab termopane toate utilitățile zonă centrală ( Contactoare) 5 camere beci garaj anexe acte la zi.Se acceptă și schimb plus diferență.

1922 EUR/m2 | 90 m2

Central, Buzau, Buzau

Vand casa in Sasenii Noi
6
1

Vand casa in Sasenii Noi

Casa are 110 mp utili compusa din living 1 dormitor 1 bucătărie 1 baie 1 hol 1 terasa Living 7.30x4 m Dormitor 5.20 X4. Bucătărie 4x3. Hol 7x2. Baie 4x2. Terasa închisă 6x 3 căsuță mică care are 8 m cu 2.5 m și are o baie 1x 2 un dormitor ...

727 EUR/m2 | 110 m2

Sasenii Noi, Buzau

Vânzare imobil str Unirii, nr 23 A
4

Vânzare imobil str Unirii, nr 23 A

ANUNȚ LICITAȚIE PUBLICĂ S.C. ACVATERM S.A. anunță vânzarea prin licitație publică deschisă cu strigare a bunului imobil situat în Râmnicu Sărat, str. Unirii nr. 23A, bun clasificat ca monument istoric ,,Casa , cod LMI BZ-11-m-B-02466, conform Legii 422 2001. Licitația va avea loc în data de ...

Central, Ramnicu Sarat, Buzau

Buzau Casa langa liceul Hasdeu, langa pe str. Plevnei
15
2

Buzau Casa langa liceul Hasdeu, langa pe str. Plevnei

Va prezentam o casa situata langa liceul Hasdeu cu 7 camere, dispusa pe 2 nivele, structura de caramida, 3 bai, 2 centrale pe gaz. Front stradal considerabil, pretabila ca locuinta pentru 2 familii sau cabinete medicale. Garaj incapator. Pret negociabil.

882 EUR/m2 | 170 m2

Buzau, Buzau

Se vinde imobil Unirii Nord , amenajat recent , cu incalzire in pardoseala
5
2

Casa de vanzare -zona Unirii Nord Se ofera spre vanzare locuinta , construita si amenajata cu materiale de calitate superioara, amplasata intr-o zona foarte buna -Unirii Nord , aproape de centre comerciale , mazazine, scoli si alte facilitati importante. Casa este construita pe parter , fiind ideala ...

2450 EUR/m2 | 100 m2

unirii nord, Buzau, Buzau

Se vinde casa , libera in com . Mobila Banului
19
2

Se vinde casa , libera in com . Mobila Banului

Se vinde imobil liber , in com. Movila Banului , in suprafata de 1439 mp , cu o deschidere la doua strazi . Casa este compusa din 3 camere , bucatarie si baie plus anexe si fantana in curte .

390 EUR/m2 | 100 m2

Movila Banului, Buzau

Se vinde imobil liber, ultracentral ,pret 105 000 euro
8
2

Se vinde imobil liber, ultracentral ,pret 105 000 euro

Se vinde imobil ultracentral , liber , in suprafata de 80 mp , teren total 107 mp , situata intr-o zona centrala , avand 3 camere , baie , bucatarie ,beci , cu o deschidere stradala de 13 m , la pretul de 105 000 euro . Imobilul este pretabil pentru birouri , activivati medicale , locuinta . Relatii ...

1313 EUR/m2 | 80 m2

central, Buzau, Buzau

Se vinde teren 403 mp , cu imobil din 1960 , str. Patriei , Centru.
4
10

Se vinde teren 403 mp , cu imobil in suprafata de 80 mp , construit in anul 1960 , dubla deschidere (12 m X 32m), zona Patriei , cu toate utilitatile . Imobilul se afa la intersectia a doua strazi , cu o expunere stradata generoasa , pretabil pentru activittati comerciala, medicale si locative. Relatii ...

1167 EUR/m2 | 120 m2

unirii sud, Buzau, Buzau

casa zona C. Buzoianu
6
23

casa zona C. Buzoianu

Casa in zona C. Buzoianu , 60 mp , 2 camere , bucatarie , baie , centrala termica telefon 0722530389

873 EUR/m2 | 56 m2

sud, Buzau, Buzau

Se vinde casa si teren in zona Capatanesti
17
5

Se vinde casa si teren in zona Capatanesti

Se vinde imobil p+M , in com . Capatanesti , constructie 2024 ,excutat cu materiale de calitate superioara , cu o suprafata de 90 mp amprenta la sol , iar suprafata utila desfasurata de 130 mp , teren total 300 mp , la pretul de 169000 euro . Parterul este compus din living , dormitor , bucatarie ...

1656 EUR/m2 | 90 m2

Capatanesti, Buzau

Se vinde casa si teren in zona Dorobanti
11
3

Se vinde casa si teren in zona Dorobanti

Se vinde casa cu teren 500 mp in zona Dorobanti , libera , in suprafata de 60 mp, imobil edificat in anul 2000 , la pretul de 57000 euro . telefon 0722530389 Pentru vizionare , cheia se afla la sediul agentiei imobiliare Consentino .

950 EUR/m2 | 60 m2

dorobanti 2, Buzau, Buzau

Se vinde imobil la 15 km de oras , in sat Bentu
9
2

Se vinde imobil la 15 km de oras , in sat Bentu

Casa noua de vanzare in Bentu, Buzau ndash; 15 km de oras | 2000 mp teren | Gaze la poarta | Pret: 90.000euro; ?? Locatie: Sat Bentu, comuna Galbinasi, judetul Buzau ndash; situata la doar 15 km de oras, pe o strada secundara asfaltata, linistita si accesibila. ??? Constructie noua (2024) ndash; casa ...

563 EUR/m2 | 160 m2

Bentu, Buzau

Salvează căutarea