casă de vânzare
10
3

casă de vânzare

Casă de vânzare Reșița cartier Câlnic 81.000 euro ( lângă bariera CFR calea Timișorii zonă liniștită și fără inundații, merită văzută) (pret negociabil ) Total teren 343 mp. din care construit 213 mp. având 4 camere, plus spatiu mare de primiri ( sufragerie), bucătărie interioară cu toate dotările ...

352 EUR/m2 | 230 m2

Calnic, Caras-Severin

Promovat
Casa Resita Calnic (Caras-Severin)
10
9

Casa Resita Calnic (Caras-Severin)

Vând casă modernă, eficientă energetic, cu grădină și parcare generoasă în Reșița (Câlnic), Str. Bistra nr.46. Descoperă o locuință spațioasă, perfectă pentru familie, într-o zonă liniștită cu verdeață! Caracteristici principale: Suprafață locuibilă are 161mp (parter și etaj). Casa a fost construită ...

798 EUR/m2 | 250 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casă modernă complet utilată si mobilată!!!anexe și teren ! 3885m2
20
38

Această proprietate construită în 2023 combină perfect confortul modern cu funcționalitatea practică și oportunitățile de extindere. Ideală atât pentru locuit permanent, cât și ca reședință de vacanță, proprietatea oferă un spațiu generos de 3885 mp, cu locuință principală complet renovată, multiple ...

568 EUR/m2 | 155 m2

Izgar, Caras-Severin

Promovat
 Vand urgent ,Casa cu vedere la Dunare , zona turistica 3 km moldova noua jud caras Severin
10
4

De vanzare casa cu vedere panoramica la dunare ( zona turistica, noi am vrut sa facem pensiune) Vindem casa deoarece ne-am mutat inapoi in belgia , casa 200 mp amprenta la sol ce contine 5 camere ,living 60 mp ,hol plus bucatarie 60 mp,beci ,2 bai , mansarda ne terminata plus teresa, panouri solare off- ...

240 EUR/m2 | 300 m2

Moldova Veche, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Case de vanzare in Resita proprietar
9
37

2 Case de vanzare in Resita proprietar

___ Descriere generala Casele se afla la aceeasi adresa, in zona Muncitoresc, aproape de Gradina Zoologica, Scoala de Beton, statie autobuz. In apopiere se afla diverse magazine. Zona linistita. Terenul este compus din: Doua case Hol cu acces la pod (se vede in poza) Curte cu 4 spatii de depozitare acoperite ...

650 EUR/m2 | 200 m2

Muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Proprietar, vand vila 11 camere, in zona cu potential turistic, la cheie
5

Proprietar, vand vila 11 camere, plus demisol, la cheie, in zona cu potential turistic deosebit, in apropiere de Cheile Nerei, comuna Sasca Montana, jud. Caras-Severin. Vila poate fi utilizata, atat ca si pensiunecat si ca sediu firma, locuinta. Este mobilata si dotata cu aparatura electrocasnica. Contact ...

2500 EUR/m2 | 200 m2

Bogodint, Caras-Severin

Casa de vanzare cu peste un hectar de teren
9
10

Casa de vanzare cu peste un hectar de teren

Vând casă in localitatea Secu casa cu numarul 1 , compusă din 3 apartamente locuibile și restaurant cu sală de mese de 80 mp . Proprietatea are teren peste un hectar , 3 fântâni și hidrofor instalat( apă caldă rece) cu posibilitate de a te racorda la apă curentă și canalizare . Pentru detalii ...

11 EUR/m2 | 10,000 m2

Resita, Caras-Severin

Casă de vânzare   5 încăperi, 150 m  utili, garaj, demisol
5
8

Casă de vânzare 5 încăperi, 150 m utili, garaj, demisol

Proprietatea este situată în centrul comunei Cărbunari, jud. Caraș-Severin, altitudine de 562 m, la 10 km de zona turistică Cheile Nerei. Casa are parter (150 m ) și demisol (57 m ). Suprafața totală a terenului este 648 m . Clădirea este solidă, cu fundație din piatră brută și pereți din zidărie mixtă ...

280 EUR/m2 | 150 m2

Carbunari, Caras-Severin

Proprietar, vand casa + teren in Anina
7
8

Proprietar, vand casa + teren in Anina

De vanzare casa, (parter + etaj ), suprafata = 90 m2, 4 camere, 2 bai, 1 bucatarie, 1 garaj, gradina.

333 EUR/m2 | 90 m2

Anina, Caras-Severin

Proprietate pe malul Cernei, în cel mai spectaculos parc national
9
20

Proprietate pe malul Cernei! În cel mai spectaculos Parc Național ! Proprietatea, cu o suprafață generoasă de aproape 1700 mp, terenul fiind integral intravilan, aflat în programul de dezvoltare durabilă al Parcul Național Domogled Valea Cernei, cu acces auto propriu și drum asfaltat, este o raritate. ...

65 EUR/m2 | 1,700 m2

Baile Herculane, Caras-Severin

Casa 3 camere, anexe, Ilidia jud. Caras Severin
10
5

Casa 3 camere, anexe, Ilidia jud. Caras Severin

Posibilitate de a se face spatiu verde. Se afla in centrul satului, langa biserica ortodoxa iar pana in Oravita sunt 8km, 15km de Ochiul Beiului, Cheile Nerei. Are 3 camere, o baie, cealalta trebuie amenajata, 2 beciuri, o anexa in care se afla 2 camere neamenajate si unul din beciuri Pentru mai multe ...

255 EUR/m2 | 110 m2

Ilidia, Caras-Severin

Vand casa in Belobresca
6
3

Vand casa in Belobresca

Casa la rosu,fosa septica,fântână,gard împrejmuitor de piatra,livada Suprafața terenului 2500mp Negociabil

200 EUR/m2 | 150 m2

Belobresca, Caras-Severin

Vând casă și teren intravilan în comuna Târnova, jud.Caraș-Severin, suprafata utilă de 1032 mp.
8
7

Ofer spre vânzare casă și teren intravilan în Comuna Târnova, județul Caraș-Severin. Casa este dotată cu 2 camere, iar suprafața utilă a imobilului împreună cu terenul este de 1032 mp. Preț 30.000 EURO. Pt mail multe detalii contactați-mă la nr:

252 EUR/m2 | 119 m2

Tarnova, Caras-Severin

Casa de vanzare
5
5

Casa de vanzare

Vand casa compusa din doua corpuri de cladiri.Una cu 3 dormitoare, bucatarie ,baie,garaj si corpul 2 e compus din camera,un hol mare si baie,gradina 800 mp Casele sunt in jud Caras in com Toplet la 7 minute de statiunea Baile Herculane si 8 minute de Orsova .pret 45000 euro,negociabil.Direct de la proprietar.Tel ...

563 EUR/m2 | 80 m2

Toplet, Caras-Severin

Vand casa in Scaius
1
4

Vand casa in Scaius

Vand casain Scaius, judetul Caras Severin 1450 m2

180 EUR/m2 | 200 m2

Scaius, Caras-Severin

Casa de vanzare in Plugova
10
8

Casa de vanzare in Plugova

Vand casa in localitatea Plugova compusa din 5 camere, baie, bucatarie, 2 coridoare mari, camara alimente, pivnita mare, curte mare cu poarta pentru acces auto, gradina, fantana pentru alimentare cu apa, dependinte pentru animale construite in spatele casei (cocina porci, cotete pentru gaini, etc). Casa ...

224 EUR/m2 | 250 m2

Plugova, Caras-Severin

Vând Casă în Dalboset
9
5

Vând Casă în Dalboset

Vând casă în comuna Dalboșeț, Caraș-Severin, în proximitatea primăriei, bisericii și căminului cultural, suprafață totală ( construcție + grădină ) 1245 m.p. Construcția cuprinde 4 dormitoare, 1 living, 1 bucătărie, 1 baie, 1 spațiu de depozitare tip debara, curte interioară și curte în spatele construcției ...

40 EUR/m2 | 1,245 m2

Dalboset, Caras-Severin

Promovat
casă de vânzare
10
3

casă de vânzare

352 EUR/m2 | 230 m2

Calnic, Caras-Severin

Casă de vânzare în Resita
9
9

Casă de vânzare în Resita

Se vinde apartament la casă cu două camere 1 dormitor și sufragerie open space cu bucătăria și 1 baie dotată cu duș.Acest apartament dispune de 60 m utili și 540m teren.Confortul termic este asigurat cu șemineu pe lemne dar este și gazul tras până la poarta.Se vinde complet mobilată și utilată mai puțin ...

583 EUR/m2 | 60 m2

Stavila, Resita, Caras-Severin

Vand casa in Varadia, Caraș-Severin!
5
1

Vand casa in Varadia, Caraș-Severin!

Se vinde casă în comuna Varadia jud Caraș Severin, casa este compusă din 7 camere + anexe pentru animale ! Nu este locuită de aproximativ 15 ani, necesită amenajare ! Prețul de vânzare: 20.000 euro. (Negociabil) Fântâna in curte + apa curenta în fața casei. Casa este poziționată pe colt, nu ...

33 EUR/m2 | 600 m2

Varadia, Caras-Severin

Vand Casă
1

Vand Casă

Vând Casă cu etaj Loc Oravița Str.Avram Iancu Nr.7 Casa are o suprafață de 2500mp, pentru mai multe detalii sunați la numărul de telefon din anunț

40 EUR/m2 | 2,500 m2

Oravita, Caras-Severin

Ocazie! Vand Casa sau Schimb
1
4

Ocazie! Vand Casa sau Schimb

Proprietar vând casa în loc. Garbovăț, județ CS. Este compusă din structură cărămidă, 4 camere, beci, pod, curte, grădină, etc. Necesită renovare. Preț 19.500 euro negociabil. Sau schimb cu imobil Timișoara, Reșița.

9750 EUR/m2 | 2 m2

Garbovat, Caras-Severin

Casa Oravita 4 Camere
12
16

Casa Oravita 4 Camere

Vand casa in Oravita , recent renovata si utilata 4 camere, baie, bucatarie, 2 holuri + anexe . Casa este partial mobilata. Centala termica noua, pe lemne , boilerul functioneaza si pe centrala si vara pe curent. Terenul1259 mp, casa 130 mp. Detalii pe WhatsApp la 0*0*4*3*6*6*0*4*5*6*9*9*8*2

361 EUR/m2 | 130 m2

Central, Oravita, Caras-Severin

Casă de vânzare în Bocșa Română
5
3

Casă de vânzare în Bocșa Română

Casă de vânzare în Bocșa Română, zonă bună, cu teren în suprafață de 1300 m2. Tel.

860 EUR/m2 | 50 m2

Bocsa, Caras-Severin

Salvează căutarea