Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Caras-Severin Resita Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
49

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

Vând urgent Casă zona Centrală Compusă din : 4 camere locuibile 2 bai 2 holuri 1 pivniță Garaj Curte + gradina mică Casă locuibila întreținută Ocupabila imediat Pentru alte detalii suplimentare sunati Preț 85000 Euro negociabil.

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa 6 camere Lunca - zona casute
10
1

Casa 6 camere Lunca - zona casute

Agentia Marcos Imobiliare va pune la dispozitie o oferta de vânzare a unei case individuale situate în Reșița, Lunca, Piata Mică, zona casute. Strada linistita * Casa este situata in zona super căutată, civilizata, străzi si trotuare reabilitate. Este construita pe un singur nivel, parter inalt si ...

1607 EUR/m2 | 224 m2

Lunca, Resita, Caras-Severin

Promovat
Casa P+E+M 220 mp Muncitoresc negociabil
14
19

Casa P+E+M 220 mp Muncitoresc negociabil

Casă Reșița zona buna in Muncitoresc ,P+1+M, 220 m locuibili, living, bucătărie , mansarda superba cu Velux, 4 dormitoare, baie pe fiecare nivel, garaj de cca 30 mp cu poartă automata , terasa si curte aferenta proprietatii de 200 m2, iesire la mansardă spre gradina, care este in deal. Uși din lemn masiv ...

408 EUR/m2 | 220 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
Reșița, casă 211 mp cu teren 347 mp. și garaj, zona Centrala
19
3

 Agenția imobiliară Valteos Interimob din Reșița, vă propune spre vânzare un imobil compus din casă, curte, terasă și anexe,  amplasate pe un teren de cca 347 mp.  Proprietatea se remarcă prin amplasament fiind situată la 500 mp de centrul orașului. Dispunerea spațiilor cu intrări separate este astfel ...

758 EUR/m2 | 211 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Resita Casa Cartier Muncitoresc
16
9

Resita Casa Cartier Muncitoresc

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul cu ajutorul nostru. - Suntem agentia cu cel mai mare numar de consultanti imobiliari, 12 agenti autorizati lucreaza ...

632 EUR/m2 | 110 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Resita Casa Noua cu Teren 993 Mp C Caransebesului Km 2 Comision ZERO Cumparator
20

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: Comision ZERO Cumparator!!! CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; Proprietatea intruneste toate nevoile referitoare la spatiu, zone de relaxare, locuri de depozitare a bunurilor, cu finisaje de calitate premium, contruita in anul 2023 dar supusa permanent la ...

1310 EUR/m2 | 210 m2

Resita, Caras-Severin

Resita Vila Central 3 Nivele Comision ZERO Cumparator
10
2

Resita Vila Central 3 Nivele Comision ZERO Cumparator

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI:Casa REDUSA de la 160 000 Euro, la 140 000 Euro. - Comision ZERO Cumparator!!! CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit ...

576 EUR/m2 | 217 m2

ultracentral, Resita, Caras-Severin

Resita Casa la Pret de Apartament,Parter, Etj 1 si Pod, Zona Muncitoresc
16
14

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI: Vanzatorul accepta schimb cu apartament 2 - 3 camere si diferenta, doar etaje intermediare. ACEASTA CASA SE POATE CUMPARARA SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de ...

323 EUR/m2 | 130 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

RESITA CASA NOUA S+P+ET+MS CALNIC.Comision ZERO Cumparator
20
2

RESITA CASA NOUA S+P+ET+MS CALNIC.Comision ZERO Cumparator

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI: Comision ZERO Cumparator!!!CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul cu ajutorul nostru. - Suntem agentia cu ...

933 EUR/m2 | 134 m2

sud-vest, Resita, Caras-Severin

Resita Vila si Pensiune P+2+Mansd.827 Mp.Comision ZERO Cumparator
20
1

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI:Oferta redusa cu 27 000 Euro, de la 270 000 Euro la 243 000 Euro, Negociabil! Comision ZERO Cumparator!!!CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii ...

334 EUR/m2 | 727 m2

lendt, Resita, Caras-Severin

Resita Casa Zona Catedrala Muncitoresc
8
6

Resita Casa Zona Catedrala Muncitoresc

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE;Se poate cumpara si prin CREDIT IMOBILIAR. Proprietatea arata mai bine in realitate decat in fotografii, ideala pentru o familie care doreste casa aproape de toate novoile; Biroul Imobiliar Activ Imob Resita va prezinta pentru cumparare o proprietate aflata ...

519 EUR/m2 | 160 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Resita Casa Zona Triaj.Comision ZERO Cumparator
20
4

Resita Casa Zona Triaj.Comision ZERO Cumparator

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI:Redusa de la 107 000 Euro la 92 000 Euro - Comision ZERO Cumparator!!! CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul ...

511 EUR/m2 | 180 m2

triaj, Resita, Caras-Severin

Resita, Casa Zona Retrasa
20
24

Resita, Casa Zona Retrasa

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE;Proprietatea arata mai bine in realitate decat in fotografii,ideala pentru o familie care doreste casa la cheie;Vizioneaza 22 fotografii pe site-ul propriu al agentiei resita.activimob.ro Broker Imobiliar Daniel Serban Biroul Imobiliar Activ Imob Resita ...

642 EUR/m2 | 120 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Resita Proprietate Multipla 400 MP.Comision ZERO Cumparator
20

Resita Proprietate Multipla 400 MP.Comision ZERO Cumparator

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI: - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul cu ajutorul nostru. - Suntem agentia cu cel mai mare numar de consultanti imobiliari, 12 agenti autorizati ...

472 EUR/m2 | 360 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Resita Casa P+1+M la CHEIE Comision ZERO Cump.
20
1

Resita Casa P+1+M la CHEIE Comision ZERO Cump.

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI: Comision ZERO Cumparator!!!CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul cu ajutorul nostru. - Suntem agentia ...

813 EUR/m2 | 160 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Resita Casa 7 Incaperi Parter,Etaj, Zero investitii
17
26

Resita Casa 7 Incaperi Parter,Etaj, Zero investitii

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; Ideala pentru o familie care doreste casa la cheie,lucrarile de amenajari interioare,finisajele,mobilata si utilata in decursul anului 2021-2023;Vizioneaza 20 fotografii pe site-ul propriu al agentiei Broker Imobiliar ...

635 EUR/m2 | 115 m2

muncitoresc, Resita, Caras-Severin

Farliug Casa sau Afacere 125 000 euro.Comision ZERO Cumparator
11

RECOMANDARI PENTRU CUMPARATORI: Comision ZERO Cumparator!!! CUMPARARE SI PRIN CREDIT IPOTECAR; - Cumparatorii ne aleg pentru ca beneficiaza de siguranta experientei celor 10 ani in vanzari imobile, in care sute de familii multumite, si-au gasit caminul cu ajutorul nostru. - Suntem agentia cu ...

240 EUR/m2 | 520 m2

vest, Resita, Caras-Severin

Resita Casa mare Dealul Mare pentru 2 Familii
20
8

Resita Casa mare Dealul Mare pentru 2 Familii

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: Ideala pentru o FAMILIE EXTINSA; Vizioneaza 29 fotografii pe site-ul propriu al agentiei resita.activimob.ro Biroul Imobiliar Activ Imob Resita va prezinta o proprietate ingrijita, ultimele constructii inca sunt in curs de finisare in Resita, Zona Dealul ...

639 EUR/m2 | 180 m2

dealu mare, Resita, Caras-Severin

Promovat
OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat
9
49

OCAZIE ! Vând Casă zona Centrală ocupabila imediat

708 EUR/m2 | 120 m2

Resita, Caras-Severin

Apartamente noi cu 2 camere
10
12

Apartamente noi cu 2 camere

Apartamente noi cu 2 camere Reșița | Calea Caransebeșului Dezvoltator imobiliar ofer spre vânzare apartamente moderne cu 2 camere, ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare: Calea Caransebeșului Caracteristici: - Suprafață utilă: 53 mp + balcon - Încălzire în pardoseală - ...

1321 EUR/m2 | 53 m2

Resita, Caras-Severin

Promovat
19
3

758 EUR/m2 | 211 m2

Central, Resita, Caras-Severin

Vand casa Brebu
17
15

Vand casa Brebu

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare o casa in Brebu compusa din 4 camere, baie, bucătărie, debara, camera tehnica , terasa . Casa este situat în Sat Brebu, Judetul Caras - Severin. Suprafață teren 1036 mp cu tot cu costructie casa. - Usa intrare metal - ...

370 EUR/m2 | 100 m2

Resita, Caras-Severin

Vand Casa zona Muncitoresc
12
14

Vand Casa zona Muncitoresc

Agenția Imobiliară Alfa House din Reșița vă pune la dispoziție spre cumpărare o Casă compusa din 2 Camere, bucătărie, baie, hol , fara curte. Casa este situata in zona Muncitoresc, Suprafață 72 mp. * Acoperis tigla * Izolat interior, exterior * Usă de metal * Geamuri termopan cu rulouri * Incalzire ...