Case/Vile Cluj

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Cluj Persoane Incalzire: Lemn Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare
2
1

Casa de vanzare

DESCRIERE Casa, cu o suprafață utilă de 55 mp, este compusă din două camere spațioase, un hol central, un hol la intrare, o baie, o bucătărie practică, o pivniță mare ideală pentru depozitare și o cămară care poate fi folosită ca spațiu suplimentar de stocare. Imobilul necesită renovare, oferindu-vă ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Aghiresu, Cluj

Se vinde casa cu gradina in loc.Dăbâca  ( Catun )  nr 27.
10
1

Se vinde casa cu gradina in loc.Dăbâca ( Catun ) nr 27.

Se vinde casa cu gradina in loc.Dăbâca ( Catun ) nr 27 compusa din 2 camere , hol, bucatarie, cămara ,baie , bucatarie vara ,pivnita, magazie lemne ,suprafata de locuit in jur de 50 m patrati ,iar suprafata totala proprietate 14 ari 1400 m patrati . Utilitati - apa retea si canalizare la limita de ...

Dabaca, Cluj

Casă de vânzare   confort și liniște
10

Casă de vânzare confort și liniște

Se vinde casă construită în anul 2018, în stare bună de locuire, ideală pentru o familie care își dorește liniște și acces rapid către oraș. Locuința are o suprafață de 85 m , dispusă pe un etaj, și este amplasată pe un teren de 360 m . Compartimentare: * 3 dormitoare, dintre care 2 suite * 1 baie ...

2706 EUR/m2 | 85 m2

Tureni, Cluj

vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa
10
15

vand imobil de locuit constructie noua 116 mp+anexa

vând, eventual schimb cu apartament, imobil de locuit sat Santioana com Taga la 12 km. de Gherla, total teren 2100 mp, tel.zerosaptepatrupatru sase noua cinci trei sapte opt, , constructie noua, parter + mansarda supr. utila 116 mp+terasa, izolat exterior polistiren, interior vata minerala, acoperis ...

1026 EUR/m2 | 116 m2

Santioana, Cluj

Casă de vânzare   spațioasă, complet mobilată, gata de mutat
5

Casă de vânzare spațioasă, complet mobilată, gata de mutat

Suprafață utilă: 120 mp Regim: Parter + Etaj Se vinde complet mobilată și utilată te poți muta imediat, fără investiții suplimentare Compartimentare: Parter: * living spațios și luminos * bucătărie * baie * hol Etaj: * 3 camere * baie * hol Dotări și beneficii: * centrală pe lemne ...

350 EUR/m2 | 120 m2

Mihaiesti, Cluj

Se vinde casa cu bucatarie de vara,sura si 3400 mp teren intravilan in Vistea la 16 km de Cluj
5

Casa are bucătărie baie și 3 camere,o căsuță mică cu o bucătărie,baie,camera și o sura mare.Are încălzire centrală, teren intravilan 3400 mp.Zona frumoasa liniștită,teren drept.Acte in regula.

1217 EUR/m2 | 180 m2

Vistea, Cluj

Persoana  fizica vand casa in Com.Gilau PRET FIX FARA NEGOCIERE 150.000 EURO.
4
21

Persoana fizica vand casa in Com.Gilau PRET FIX FARA NEGOCIERE 150.000 EURO.

150000 EURO ULTIMUL PRET. 15 Km de la Primaria Cluj Napoca pana la adresa Casei! Persoana fizica vand casa cu teren in Com.Gilau ,jud.Cluj.Teren total dupa ultimele masuratori facute si verificat in Calculatorul Primariei Gilau 1.502 m ,casa cu curte 465 m plus gradina 1.037m .Mesaje doar aici ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Gilau, Cluj

Vand casa de vacanta cu CF
3
6

Vand casa de vacanta cu CF

Persoana fizică ,vand casa de vacanță locuit la 25 km de Cluj-Napoca (între Gilău și Capusul Mare) la 400 m de strada principală fiind situată într-o zonă de vis(într-o poiană unde casele sunt înconjurate de padure oferind o zonă fără poluare) zonă cu un număr mic de case (10) poziție însorită,zonă ...

643 EUR/m2 | 140 m2

Capusu Mare, Cluj

Casa de vanzare
10

Casa de vanzare

Casa la cheie de vânzare, 320 mp utili, livada cu pomi fructiferi 1800 mp. Sat Moriști, Cluj

1000 EUR/m2 | 320 m2

Moristi, Cluj

casa unifamiliala
9

casa unifamiliala

Particular, vand casa și teren in intravilanul locatitatii Salicea cu proiect de casa autorizat și finalizat Proprietatea se afla intr-o zona superba la o distanta de 1,7KM fata de partia de schi, respectiv 12KM fata de centrul Clujului (12 minute pana la intersectia Calea Turzii Observatorului ...

1431 EUR/m2 | 160 m2

Salicea, Cluj

Casă de vânzare în comuna Bobalna
10

Casă de vânzare în comuna Bobalna

Casă cu două camere, hol, bucătărie,anexe, bucătărie vara in curte, grajd cu sura care poate fi transformat in garaj, total casa curte teren arabil 957 m - teren intravilan in comuna Bobâlna Preț:47500 negociabil Mă puteți contacta la telefon

633 EUR/m2 | 75 m2

Bobalna, Cluj

OCAZIE- PF-Casa renovata,97mp utili,teren 900mp, situata pe soseaua Cluj Napoca -Zalau
10
16

OCAZIE - Persoana Fizica - Vand casa renovata recent situata pe E81, la 30km de Zalau si 50km de Cluj Napoca, in centru la Sanmihaiul Almasului, aproape de Primarie, scoala, gradinita de stat, magazin alimentar, statie auto,etc., fiind ideala pentru o familie tanara, pentru seniori care doresc o viata ...

495 EUR/m2 | 97 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii,   eur 130 000, negociabil
5
15

Casă de vânzare Gilău, jud. Cluj, strada Republicii, eur 130 000, negociabil

Casă de locuit(corp 1), construită la sol 108 mp, compusă din 2 camere, debara, cămară de alimente, hol, bucătărie, baie, terasă acoperită. Bucătărie de vară(corp 2) construită la sol 38 mp. Suprafața totala a terenului 5580 mp. Suprafața propusă pentru vânzare 1 542mp. Dețin Certificat de urbanism ...

1204 EUR/m2 | 108 m2

Gilau, Cluj

Vând casă în Morlaca
10
7

Vând casă în Morlaca

Vând casă în Morlaca,jud.Cluj zona centrală aproape de biserica ortodoxă și magazine, zonă liniștită, aer curat,la poalele Măgurii Morlăcii. Casă este compusă din 3 camere, hol, cămară, pivniță, anexe șură, lemnărie, magazie, grădină, teren arabil, pomi fructiferi (meri, peri, pruni) Suprafața utilă ...

488 EUR/m2 | 80 m2

Morlaca, Cluj

Casa de vanzare Sancraiu .
5

Casa de vanzare Sancraiu .

Vand casa cu gradina 2200 mp jud Cluj loc Sancraiu.

1000 EUR/m2 | 80 m2

Sancraiu, Cluj

Imobil și grădină, 3000 mp, în Valea Drăganului,  Cluj
8
14

Imobil și grădină, 3000 mp, în Valea Drăganului, Cluj

Persoana fizică, vând proprietate compusă din casă, anexe și grădină, suprafața grădină 2300 mp și anexe cu casă 700 mp, total 3039 mp, în localitatea Valea Drăganului, situată lângă râul Drăgan. Casa este construită din piatră și beton armat, fundația și parterul, iar etajul din cărămidă , acoperită ...

872 EUR/m2 | 86 m2

Valea Draganului, Cluj

Casa  pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj
8

Casa pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj

Casa pentru vânzare cu 2 394 mp. teren aferent, in comuna Savadisla,sat Vlaha,nr.378,jud.Cluj Preț de vânzare: 205 000 euro negociabil Detalii proprietate Suprafata teren: 2 394 mp Unitate suprafata:mp. Reper: Tip teren: intravilan amenajat cu casa de locuit ,anexe gospodaresti si gradina ...

2204 EUR/m2 | 93 m2

Vlaha, Cluj

Casă cu teren de vânzare
5

Casă cu teren de vânzare

Proprietar, vând casa de locuit, situată in loc Manastireni jud Cluj, din cărămida si lemn, pe fundație de piatra, acoperită cu eternit si țigla, compusă din: -construcții: - doua holuri, 2 bucătarii, o cămara, o sufragerie, trei dormitoare fiecare cu sobe de teracota pe lemne, o baie utilată (vas wc, ...

351 EUR/m2 | 242 m2

Manastireni, Cluj

Vănd casa la tară
5
1

Vănd casa la tară

CASĂ SPAȚIOASĂ LA 30 KM DE CLUJ AȘCHILEUL MARE Cauți liniștea de la sat fără să renunți la confortul orașului? Această proprietate este ocazia perfectă pentru o familie care vrea să își personalizeze viitoarea locuință! Locație strategică (Inima comunei): 2 minute de Relnex Spa (relaxare la ...

440 EUR/m2 | 182 m2

Aschileu Mare, Cluj

Casa la tara
8
15

Casa la tara

Casa în centrul satului Nasal, comuna Taga, renovata, camera, bucatarie, baie, 2 pivnițe. Racordata la apa și curent. Drum asfaltat Telefon

463 EUR/m2 | 54 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Salvează căutarea