Promovat
Casa din BCA c-tie 2025 – Pecineaga – apa/canalizare/curent
15

Casa din BCA c-tie 2025 – Pecineaga – apa/canalizare/curent

Va propunem spre vanzare un imobil cu regim de inaltime parter situat in Pecineaga, edificat in anul 2025. Casa este construita din BCA si racordata la retelele de apa/canalizare/curent electic. Casa are o suprafata construita la sol de 97 mp (81 mp utili) si este construita pe un teren intravilan ...

988 EUR/m2 | 81 m2

Pecineaga, Constanta

Promovat
Vilă D+P+2 zona Steaua de Mare Eforie Nord
20
1

Vilă D+P+2 zona Steaua de Mare Eforie Nord

Agenția Acord Imobiliar vă propune spre cumparare o vilă P+2, situată în localitatea Agigea în aproprierea complexului Steaua de Mare din Eforie Nord. Vila a fost construită în anii ”90, pe structură de beton cu zidărie din BCA de 25 cm la interior si exterior. Între paliere există plăci de beton, inclusiv ...

828 EUR/m2 | 302 m2

Agigea, Constanta

Promovat
Casa caramida Tomis 2
15

Casa caramida Tomis 2

Agenția Acord Imobiliar vă propune la cumpărare o casă situată în zona Tomis 2,relativ aproape de bd Mamaia și Universitate. Casa este P+M, construcție din caramidă și parțial din lemn la mansardă (jumatate din mansardă). La parter : garaj (cu acces și din curte), bucatărie, casa scări , living, ...

1500 EUR/m2 | 200 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Teren cu casă demolabilă zona centrală Eforie Nord
6
1

Teren cu casă demolabilă zona centrală Eforie Nord

Agenția Acord Imobiliar vă propune spre vânzare un teren situat în zona centrală a stațiunii Eforie Nord cu suprafața de 605mp din măsurători și o deschidere de 21ml. Pe teren sunt două constucții din chirpic cu suprafața totală de 70mp. Proprietatea este conectată la apă, curent electric și canalizare ...

3150 EUR/m2 | 60 m2

Eforie Nord, Constanta

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vanzare zona Carrefour
10
2

Casa de vanzare zona Carrefour

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o casa din caramida cu etaj in constructie aproape finalizata la interior . Casa este compusă din: Parter , sufragerie cu bucătărie un dormitor și o baie Etaj 1 - este compus din un dormitor cu baie individuală și un dormitor matrimonial cu baie și dresing. ...

1927 EUR/m2 | 150 m2

carrefour, Constanta, Constanta

vând casă în Lumina

vând casă în Lumina

Vând casă în com. Lumina. Casa are 2 intrări separate bucătărie, living, hol , baie , hol, dormitor la parter. Etaj 2 dormitoare opțional baie în dormitor e living și baie. În curte beci 4x3m cu posibilitate de construire foișor deasupra. Casa este la stadiul de pus parchet usi și calorifere. Preț 150000Eur ...

938 EUR/m2 | 160 m2

Lumina, Constanta

Casa 4 camere Bratianu,fara conision
10
3

Casa 4 camere Bratianu,fara conision

Proprietar, vând casă compusă din 2 corpuri cu intrări separate, într-o zonă foarte liniștită în cartierul Brătianu,str Sandu Aldea 28 Suprafață totală teren 209 mp, iar suprafața construită 118 mp,deschidere stradala11m Corp 1: Construcție an 2016, din BCA, cu centrală proprie pe gaz, aer condiționat, ...

1375 EUR/m2 | 120 m2

Bratianu, Constanta, Constanta

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto
8
17

Km5- Vand casa P+M cu garaj auto

Se vinde casa P+M cu garaj auto pentru 2 masini Casa este compusa in felul urmator : - parter :garaj auto cu baie proprie ,suprafata garajului 55 mp,un living mare spatios si luminos cu geamuri mari ,o bucatarie open space si o baie ,suprafata lor fiind de 50 mp ; -mansarda :o baie ,3 dormitoare ...

1447 EUR/m2 | 190 m2

Km%25252525252525252b5, Constanta, Constanta

vand casa
8
2

vand casa

vand casa in Năvodari.constructie 100m pătrați.teren total 300m.constructie din anul 2008.cu placă și beci.toate utilitățile.izolata interior și exterior.

1500 EUR/m2 | 100 m2

Navodari, Constanta

Promovat
Casa D+P+E+M Techirghiol Ultracentral
20
2

Casa D+P+E+M Techirghiol Ultracentral

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o vila D+P+E+M construita in anul 2005, din BCA avand o suprafata totala de 323mp, iar suprafata utila de 400mp, cu o deschidere de 15ml. Demisolul este compartimentat cu 4 incaperi avand iesire in curte. La parter regasim un living spatios, dormitor, ...

488 EUR/m2 | 400 m2

ultracentral, Techirghiol, Constanta

CASA DE VANZARE unitate individuala duplex
5

CASA DE VANZARE unitate individuala duplex

EXCLUSIVITATE | Unitate individuală din Duplex P+M de vânzare Poarta Albă, județul Constanța Vă prezentăm spre vânzare o unitate individuală din duplex modernă, cu regim de înălțime P+M, construită în anul 2021, situată în comuna Poarta Albă, într-o zonă liniștită, cu stradă asfaltată ...

1284 EUR/m2 | 111 m2

Poarta Alba, Constanta

vănd casă Medeea
5

vănd casă Medeea

Vând casă Constanta , cartier Medeea, condiții lux

1625 EUR/m2 | 120 m2

Medeea, Constanta, Constanta

Casa de vanzare Cumpana
7
24

Casa de vanzare Cumpana

Pret 179000 Euro Casa de vanzare comuna Cumpana 4camere , bucatarie inchisa , camera tehnica , 2 bai, 2 dresinguri (pozitionata intr-o zona foarte buna , aproape de statia de transport in comun , magazine , scoala , gradinita ) Se vinde bransata la toate utilitatile (gaz, curent electric, apa si canalizare) Strada ...

1193 EUR/m2 | 150 m2

Cumpana, Constanta

vind casă bătrânească renovabilă 3 camere  ,apă ,curent ,gaze, centrală gaz
6
11

vind casă bătrânească renovabilă 3 camere ,apă ,curent ,gaze, centrală gaz

teren 202m casă 94m

638 EUR/m2 | 94 m2

Cumpana, Constanta

Vilă De Vănzare În Localitatea Lumina
10
1

Vilă De Vănzare În Localitatea Lumina

Va propunem spre vanzare o locuinta individuala, edificata cu atentie la detalii si materiale de calitate, amplasata la strada asfaltata, intr-o zona cu acces facil catre toate punctele de interes. Un avantaj major al acestei proprietati il reprezinta faptul ca este racordata la toate utilitatile, inclusiv ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Constanta, Constanta

Capitol centru casa din caramda 4 camere pozitionata foarte bine
5
13

Capitol centru casa 4 camere din caramida centrala gaze locuibila imediat sau pentru birouri sau cabinete medicale 2 bai teren 120m casa are 85m pret mai mic ca la un apartament 135000e

1588 EUR/m2 | 85 m2

Constanta, Constanta

Casa parter+ etaj+ mansarda
10
12

Casa parter+ etaj+ mansarda

Psrter: garaj, rampa, beci, wc. Suprafata 45 mp Etaj: open space bucatarie, dining living, baie cu cada. Suprafata 49 mp Mansarda: open space dormitor, dresing mare, baie cu cabina dus. Suprafata 53 mp

1133 EUR/m2 | 150 m2

Constanta, Constanta

Casa p+m inalta
1
1

Casa p+m inalta

De vanzare casa p+m inalta +beci +garaj +teren 406m+deschidere 40m! clasa energetica clasa A ! construcție an 2010! placa de beton între etaje, izolata,gaze,toate utilitățile! 3 dormitoare, dintre care una cu baie matrimoniala, 2 bai,living spațios și luminos, hol ,balcon! Valu lui traian, pret 159 ...

883 EUR/m2 | 180 m2

Constanta, Constanta

Casa de vînzare în Constanța. Direct proprietar !
10
31

Casa de vînzare în Constanța. Direct proprietar !

Casa de vînzare: teren total 140 m p , proiect al casei P+M construiți doar pe parter 80 m p , construcție BCA ,curte pentru parcare două autoturisme ,deschidere 14m,gard fier cu bordură înaltă placat cu gresie porțelanată care imită piatra are toate utilitățile, apa ,canalizare,curent electric ,gaze ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Viile Noi, Constanta, Constanta

Vind pensiunea Casa Costinesti Megalux,14 camere,15 bai,350 m de plaja,250m de Beach Please.249999eu 8

Vind pensiunea Casa Costinesti Megalux,14 camere,15 bai,350 m de plaja,250m de Beach Please.249999eu

Tasteaza pe Google casa costinesti megalux si vei vedea descrierea.Pensiunea are 14 camere complet mobilate,clasificare 3 stele,o bucatarie,gratar,doua terase,9 aer conditionat,9 frigidere,2 minibar,1 lada frigorifica mare,13 tv LCD FULL HD,o plasma mare,cablu fibra optica cu internet de mare viteza ...

330 m2

Costinesti, Constanta

Promovat
Casa caramida Tomis 2
15

Casa caramida Tomis 2

1500 EUR/m2 | 200 m2

Constanta, Constanta

Promovat
Casa de vanzare Duplex zona Carrfour
20
3

Casa de vanzare Duplex zona Carrfour

Agentia Acord Imobiliar va propune spre vanzare o casa tip duplex avand o suprafata utila de 150mp si o suprafata totala de 246mp.Casa are 4 camere , 3 bai si se vinde in stadiu la alb .Casa a fost facuta cu simt de raspundere si au fost folosite materiale de cea mai buna calitate . Pentru mai multe ...

2040 EUR/m2 | 150 m2

carrefour, Constanta, Constanta

De neratat!!!! Vând urgent casa si anexă, curte spatioasa!Se pot vinde si separat!!
10
6

Rog citiți cu atenție anunțul Pret 150000 EURO PROPIETAR Casă spațioasă + construcție secundară, teren 640 mp Valu lui Traian, jud. Constanța, ideala pentru 2 familii Vă ofer spre vânzare o proprietate deosebită, situată pe strada principală din comuna Valu ...

888 EUR/m2 | 169 m2

Constanta, Constanta

 Casă de vânzare   Zonă Delfinariu, locație excelentă, ideală pentru locuit sau investiție
9
11

Casă de vânzare Zonă Delfinariu, locație excelentă, ideală pentru locuit sau investiție

Vă propunem spre vânzare o proprietate situată într-una dintre cele mai căutate zone din Constanța, în apropiere de Delfinariu, cu acces rapid către mare, parcuri, școli, restaurante și zone comerciale. Imobilul este amplasat pe un teren de 164 m și include două construcții existente, cu o suprafață ...

1100 EUR/m2 | 200 m2

Delfinariu, Constanta, Constanta

Salvează căutarea