Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Dambovita Numar bai: 1 Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa  6 camere,Jud. Dâmboviţa,Com. Corbii Mari,Satu Nou,Str. Troiţei 6,popasul Iancului km 56,A1
19
2

Casa 6 camere,Jud. Dâmboviţa,Com. Corbii Mari,Satu Nou,Str. Troiţei 6,popasul Iancului km 56,A1

Vand casa 6 camere,Jud. Dâmboviţa,Com. Corbii Mari,Satu Nou,Str. Troiţei nr. 6,punct reper de popasul Iancului km 56,la 1,6 km de autostrada A1(Bucuresti-Pitesti),1 km de râul Aregeș. Oferta detine prezentare video si album foto complex! Oferta detine prezentare video youtu.be kuOh570OI5U copy ...

306 EUR/m2 | 270 m2

Satu Nou, Dambovita

Promovat
Tartasesti,str. Principala, 3040 mp teren, P+1, casa 1998, deschidere 12 m
15
10

Avem placerea sa va prezentam o vila individuala situata in apropiere de centrul comunei Tartasesti, disponibila pentru vanzare, cu deschidere directa la Strada Independentei, la numarul 254, de peste 12 m. Beneficiaza de un teren in suprafata totala de 3040 mp, cu o deschidere de peste 12 m la strada ...

1080 EUR/m2 | 88 m2

Tartasesti, Dambovita

Promovat
DOAR 79.999 euro - Casă spațioasă 5 camere + teren 3.000 mp – Dragomirești
15
2

Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită și sigură pe Strada Bisericii, la doar 10 minute distanță de oraș. Este soluția ideală pentru cei care își doresc o alternativă la viața agitată a orașului, fără a renunța la accesul rapid către facilitățile urbane. Caracteristici ...

615 EUR/m2 | 130 m2

Dragomiresti, Dambovita

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
19
2

306 EUR/m2 | 270 m2

Satu Nou, Dambovita

Promovat
15
10

1080 EUR/m2 | 88 m2

Tartasesti, Dambovita

Casa Pucioasa
6
62

Casa Pucioasa

Pucioasa- casa din caramida, amprenta la sol 74 mp, 3 camere, baie, bucatarie, CT pe gaz, canalizare, apa curenta, energie electrica, teren 300mp, situata la numai 10 min de mers pe jos pana la piata, pret 55000Euro

705 EUR/m2 | 78 m2

Pucioasa, Dambovita

Casa locuibila 100 mp cu teren 1000 mp in Obobesti, DB
5
7

Casa locuibila 100 mp cu teren 1000 mp in Obobesti, DB

Casa independenta cu 100 mp utili, curte de 1000 mp, bolta de vita de vie la intrare, gradinita de flori, garaj, spatiu generos pentru livada si gradina de legume. Casa de caramida, construita in doua etape: C1: constructie initiala ridicata in 1954 formata din 4 camere (dormitoare), suprafata utila ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Odobesti, Dambovita

Casa de vânzare .::::
9
15

Casa de vânzare .::::

Casă de vânzare 50 km de București în Dâmbovița. 3 camere baie bucătărie apă curentă,apă puț,curent trifazic posibil montare panouri teren 1000mp gaze centrală

850 EUR/m2 | 100 m2

Stanesti+, Racari, Dambovita

Casă la Titu - Gata de Mutare, la Doar 50 min de București! Teren 1150mp
10
6

Cauți liniștea rurală fără a te deconecta de agitația orașului? Această casă superbă din Titu, județul Dâmbovița, la doar 50 km de București, este soluția ideală! Accesul rapid pe DN7, extins acum la 2 benzi pe sens, îți asigură o navetă de doar 50 de minute până în Piața Victoriei. Detalii Proprietate: * ...

700 EUR/m2 | 100 m2

Fusea, Dambovita

Casă P+M - Amprentă 146 mp, Teren 5.423 mp, zona Sud-Vest
15

Casă P+M - Amprentă 146 mp, Teren 5.423 mp, zona Sud-Vest

BLITZ vă propune spre vânzare o proprietate cu un potențial uriaș de dezvoltare, situată într-o comună aflată în plin boom economic. Poziționarea oferă acces imediat la Autostrada A1 și se află la doar 9 km distanță de Orașul Găești, fiind o oportunitate excelentă atât pentru rezidență, cât și pentru ...

50 EUR/m2 | 5,423 m2

Gaesti, Dambovita

Oferta de nerefuzat:casa si teren 3000 mp la preț de Garsoniera in centrul Targovistei
2
3

Dragomirești - Dâmbovița casa de vânzare, 100 mp amprenta la sol , cu posibilitate extindere și pe verticală (camere etaj) dar și pe orizontala : 3060 mp teren intravilan! Apa,gaze,curent, canalizare. Încălzirea se poate face in trei moduri :sobe lemn (rustic), gaz (normal) și instalație ...

800 EUR/m2 | 100 m2

Dragomiresti, Dambovita

Casă de vânzare în sat Teiș, județ Dâmbovița
10
24

Casă de vânzare în sat Teiș, județ Dâmbovița

Casă de vânzare în sat Teiș, județ Dâmbovița. Teren 2000 mp, toate utilitățile, cinci camere, baie, bucătărie. An construcție:1960, renovare 2015 (încălzire centrală, termopane, baie renovată complet, cabina de duș) Separat beci și garaj. Încălzire centrală. Preț 62.000 euro

775 EUR/m2 | 80 m2

Teis, Dambovita

Casă de vanzare
10
3

Casă de vanzare

Vând casă în comuna Poiana, Dâmbovița, formată din 4 camere ( 2 dormitoare, 1 sufragerie și 1 cameră este magazin alimentar) baie, bucătărie, pivniță, camera tehnică centrală , anexe (2 garajuri mari și un grajd de animale). Casă are încălzire centrală , calorifere, panou solar pentru încălzit apa, instalație ...

250 EUR/m2 | 240 m2

Poiana, Dambovita

Promovat
15
2

615 EUR/m2 | 130 m2

Dragomiresti, Dambovita

Casa superbă  Tartasesti vând schimb aproape de Bucuresti
10

Casa superbă Tartasesti vând schimb aproape de Bucuresti

Va propunem spre achiziționare o proprietate absolut impresionantă,la doar 40 de minute de piata Victoriei,Tărtășești Bâldana,o zonă in plină dezvoltare se lucrează la dn 7 se vor face două benzi pe sens ,o zonă cu potențial maxim ,Casa este construcție de cărămidă,6 camere,1 Living și spațios ,4 dormitoare,o ...

82 EUR/m2 | 1,000 m2

Baldana, Dambovita

Casă de vânzare | 120mp | la 10 km de Târgoviște
10

Casă de vânzare | 120mp | la 10 km de Târgoviște

Această casă din Doicești, Dâmbovița, este exact ce îți trebuie dacă îți dorești: casă, garaj auto, iar alăturat o construcție cu potențial comercial: magazin și spațiu service auto. Toate acestea amplasate pe un teren generos de 1.066 mp la doar 10km de orașul Târgoviște! Casă Parter + Etaj 120 mp ...

933 EUR/m2 | 120 m2

Doicesti, Dambovita

De vanzare - casa+teren Moroeni, DB
10
5

De vanzare - casa+teren Moroeni, DB

Unde: Lunca, Comuna Moroeni, judetul Dambovita - 40km pana la Targoviste, 30 km pana la Sinaia intr-o zona de munte cu verdeata si aer curat De vanzare: Casa cu suprafata construita 84 mp - living, dormitor, bucatarie, baie, terasa acoperita si terasa in aer liber, dependinte + teren 484 mp, livada terasata ...

484 m2

Lunca (Moroeni), Dambovita

Casa de vanzare ,gata sa te muti . Se vinde mobilata si utilata in totalitate!
9
3

Casa cu 5 camere, baie,bucatarie,2 holuri,beci Decomandata. Gaze,curent,canalizare, tv+internet,camere de supraveghere,put,magazie de 12m ,beci si alte dependinte,termopane,tabla noua, gard din beton. Iesire pe 2 strazi,gradina impresnuita cu gard,vita de vie. Cadastru si intabulare. Casa se vinde mobilata ...

667 EUR/m2 | 138 m2

Gaesti, Dambovita

 Casa Găești – Aproape de Centru, 1600 mp Teren Generos - Livada Gradina
16
2

Blitz Imobiliare Târgoviște va prezinta o proprietate completă în Găești, perfectă pentru cei care caută liniște, spațiu și posibilitatea unui stil de viață aproape de natură, dar cu acces rapid la facilități urbane. Casa este dispusă pe parter, cu o suprafață de 75 mp, fiind practică și ușor de întreținut. ...

1199 EUR/m2 | 75 m2

Gaesti, Dambovita

Casă de vacanță sau business, 84 mp, zona Moroieni
13
2

Casă de vacanță sau business, 84 mp, zona Moroieni

Blitz oferă spre vânzare casă situată în Moroieni, județul Dâmbovița, într-o zonă montană liniștită, ideală pentru locuință de vacanță sau investiție. Proprietatea are o suprafață de 84 mp și este amplasată pe un teren generos de 2.100 mp. Dispune de utilități și puț propriu, oferind confort și independență. În ...

1327 EUR/m2 | 64 m2

Targoviste, Dambovita

Casa de vanzare la cheie 900 mp
5
4

Casa de vanzare la cheie 900 mp

Vând casă la gata, 144 mp, compusa din 2 dormitoare. living, bucătărie , baie, hol spațios, terasă, încălzire în pardoseală.Curte spațioasă, puț săpat la 35 m, zonă liniștită, preț de vânzare 125000 euro, tel Alin

868 EUR/m2 | 144 m2

Razvad, Dambovita

OFERTĂ Blitz: Casă + teren mare, acces rapid oraș
17
2

OFERTĂ Blitz: Casă + teren mare, acces rapid oraș

Blitz Imobiliare oferă spre vânzare o proprietate rară, situată într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid către oraș – ideală pentru cei care vor confort, spațiu și conexiune facilă la facilități urbane. Casa este compartimentată eficient: 2 dormitoare (unul cu dressing) Sufragerie Bucătărie interioară Hol Proprietatea ...

1238 EUR/m2 | 80 m2

Sacueni, Dambovita

Casa Dragomiresti Dambovita
5
4

Casa Dragomiresti Dambovita

Casă nouă de vânzare Dragomirești, Dâmbovița | 105 mp | Teren 850 mp Vând casă nouă, finalizată recent, situată în Dragomirești, jud. Dâmbovița, la 8 km de oraș, zonă liniștită, vecini ok. Locuibilă imediat doar vă mutați. Detalii: Suprafață casă: 105 mp Teren: 850 mp 3 dormitoare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Targoviste, Dambovita

Salvează căutarea