Promovat
Vand casa de locuit permnent sau de vacanta
10

Vand casa de locuit permnent sau de vacanta

Vând casa spațioasă și îngrijită, ideală pentru familie sau pentru cei care își doresc liniște, curte și grădină proprie, situată în municipiul Brad, județul Hunedoara. Locație: Brad, Str. Frunza Verde nr. 28 Suprafață teren: 1.345 mp Suprafață utilă: 123 mp ( casa) 41 mp ( anexa fundație,bolțari ...

1111 EUR/m2 | 123 m2

Brad, Hunedoara

Promovat
Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara
10
4

Casă de vânzare Peșteana, jud. Hunedoara

Aceasta casa de vanzare compusă din 2 imobile, are 5 camere si o suprafata utila de 150 mp. Locuinta este mobilata si utilata, oferind un spatiu generos pentru familie. Are 2 băi, bucătărie complet utilată, beci, șură, magazie de lemne și curte generoasă. Este relativ recent renovată și bine întreținută. Livadă ...

613 EUR/m2 | 150 m2

Pesteana, Hunedoara

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

Gospodarie bine intretinuta compusa din: casa, anexe, curte, gradina, suprafata totala 3505mp. Casa locuibila imediat, 3 camere, bucatarie, baie, hol, camara, terasa, pivnita, 156mp. Amenajari: parchet laminat, gresie, faianta, geamuri termopan partial, usi noi, centrala pe lemne tip semineu in living, ...

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Promovat
Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită   aproape de Deva
21
11

Refugiu la țară! Casă cu teren 1887 mp, zonă liniștită aproape de Deva

Comision 0% Cumparator! Se oferă spre vânzare proprietate situată în localitatea Tisa, județul Hunedoara, la aproximativ 41 km de Deva, într-o zonă liniștită, ideală pentru locuință permanentă sau casă de vacanță. Detalii proprietate: Suprafață teren: 1887 mp Regim de înălțime: Demisol + Parter (D+P) Suprafață ...

225 EUR/m2 | 120 m2

Tisa, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Casa de vanzare
10
1

Casa de vanzare

577 EUR/m2 | 156 m2

Bretea Romana, Hunedoara

Casa 3 camere, hol cămara și beci
5
7

Casa 3 camere, hol cămara și beci

Vând casa 3 camere, hol, cămară și beci suprafață 90 mp., anexe suprafață 100 mp., teren curte și grădină suprafață 4600 mp.

611 EUR/m2 | 90 m2

Tomesti, Hunedoara

Casa vânzare 3 camere
7
22

Casa vânzare 3 camere

Se vinde casa in satul Bretea Mureșană, Nr 74compusa din 3 camere și anexe puteți suna și la numărul

150 EUR/m2 | 200 m2

Bretea Muresana, Hunedoara

Casă de vânzare
9
14

Casă de vânzare

Se vinde proprietate situată în localitatea Balsa, județul Hunedoara, cu o suprafață totală de 5.245 mp împrejmuită integral. Detalii construcții: Casă 1 construita în 1962 86 mp care dispune de 3 camere, cămară,hol Casă 2 construita in 1965 43 mp, are 2 camere și baie Sură construita in 1948 ...

10 EUR/m2 | 5,245 m2

Balsa, Hunedoara

Casa si teren de vânzare
6
2

Casa si teren de vânzare

Casă de vânzare, anexe gospodărești și teren intravilan și extravilan (fânaț) Casa se afla in municipiul Vulcan la aproximativ 1,3 km de centrul municipiului într-o zonă liniștită cu o priveliște superbă spre Munții Vâlcan (vârful Straja), în apropiere se află domeniile schiabile Straja , Parâng, ...

596 EUR/m2 | 94 m2

Vulcan, Hunedoara

Casa și teren de vânzare
8
4

Casa și teren de vânzare

Casa de vânzare ,anexe gospodărești și teren intravilan și extravilan (fanaț) Casa este amplasată în municipiul Vulcan la aproximativ 1,3km de centru, într-o zonă liniștită în mijlocul naturii cu o priveliște minunată spre Munții Vâlcan (vârful Straja). Casa are o suprafață utilă de 95 mp și ...

584 EUR/m2 | 95 m2

Vulcan, Hunedoara

Casă de vânzare la țară, cu anexe și priveliște superbă   ideală pentru familie sau casă de vacanță
10
8

Casă de vânzare la țară, cu anexe și priveliște superbă ideală pentru familie sau casă de vacanță

Vă oferim spre vânzare o proprietate situată într-un sat liniștit, înconjurat de dealuri verzi și aer curat, ideal pentru cei care doresc să se retragă în natură sau să investească într-o casă de vacanță. Accesul se face direct din drumul principal, iar curtea este spațioasă și bine delimitată.Locatie ...

283 EUR/m2 | 230 m2

Branisca, Hunedoara

vând casă în Petrila
2
3

vând casă în Petrila

vând casă de colonie,2 camere,baie,bucătărie și living,parțial renovată.Mai multe detalii în privat

363 EUR/m2 | 80 m2

Tudor+Vladimirescu, Petrila, Hunedoara

Casa de vânzare
10
8

Casa de vânzare

Vând casă si teren in satul Valioara comuna Răchitova la 17km de orașul Hațeg in stare buna cu toate utilitățile plus anexe M-ai multe detalii la telefon

340 EUR/m2 | 94 m2

Rachitova, Hunedoara

Casă de vânzare   Criscior, str. Zărandului nr. 109, Hunedoara 55.000 EUR negociabil
5
1

Casă de vânzare Criscior, str. Zărandului nr. 109, Hunedoara 55.000 EUR negociabil

Proprietate solidă, poziție centrală excelentă, vizavi de Primărie și Centrul Medical, la drumul național acces facil, zonă liniștită. Imobilul este alcătuit din două clădiri și multiple anexe, pe un teren generos de 2.100 mp, cu râu la limita dreaptă. Dig construit fără risc de inundații. În spate, ...

514 EUR/m2 | 107 m2

Criscior, Hunedoara

Casa de vanzare
10
16

Casa de vanzare

Casa de vanzare cu gradina. Pentru mai multe informatici contactati

1143 EUR/m2 | 105 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând Proprietate (casă, șură și teren) în Valea Bradului, Mun. Brad, Jud. Hunedoara
10
1

Vând Proprietate la Valea Bradului, Mun. Brad, Jud. Hunedoara, formată din 14368 mp teren și clădiri, după cum urmează: - 8644 mp teren intravilan - documente la zi; - 5724 mp teren extravilan, categorie de folosință pășune - documente la zi. C1 Casă cu pridvor are suprafața construită la sol de 65 mp, ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Valea Bradului, Hunedoara

Casa.de.vinzare
1
5

Casa.de.vinzare

Vind.casa.2.camere.b..ucatărie.camara.cu.Anexe.si.teren.aferent.14034.mp.Livadia.Baru-HD.apa.retea.curent.gaz.la.poarta.fibra.optica.pret.54.000EU.neg.Tel. .Jeny

51 EUR/m2 | 1,053 m2

Livadia, Hunedoara

Casă spațioasă cu 3 hectare de teren și panoramă superbă   Bucuresci, Hunedoara
3
2

Casă spațioasă cu 3 hectare de teren și panoramă superbă Bucuresci, Hunedoara

Într-o zonă liniștită de deal, cu acces facil direct din drum asfaltat, această proprietate oferă combinația perfectă între natură, intimitate și potențial turistic. Priveliștea deschisă asupra dealurilor și terenul generos transformă proprietatea într-o alegere ideală atât pentru locuință permanentă, ...

882 EUR/m2 | 170 m2

Bucuresci, Hunedoara

 Casa, camping și 1 hectar în parcul național Retezat
5
1

Casa, camping și 1 hectar în parcul național Retezat

Proprietatea contine doua case, o șură, o căsuța de camping și doua locuri separate de cazare în construcție. Terenul este împărțit în 2250 mp curtea din fata si 7700mp grădina din spate unde gasim 11 nuci maturi, o pepiniera noua de nuci si o livada cu 20 de pomi fructiferi Casa mica are 1 dormitor, ...

20 EUR/m2 | 10,000 m2

Nucsoara, Hunedoara

Casa langa bariera 2

Casa langa bariera

Vând casă langa bariera este compusa din camera bucătărie baie cămară anexe plus terenul aferent preț informativ30000e neg

150 EUR/m2 | 200 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant
11
1

Vând casă bătrânească și 5282mp teren intravilant

Casă bătrânească și 5282mp teren intravilant Utilități: apă, canal,curent, fântână Preț 10 EURO mp

978 EUR/m2 | 54 m2

Brad, Hunedoara

Casă de vânzare Nădăstia de jos
10
12

Casă de vânzare Nădăstia de jos

Persoana fizică vând casă din cărămidă ,cu două încăperi, baie și terasă. Casa este racordată la curent Apa și cablu TV. Strada este asfaltată E odată cu gresie , faianță geamuri și uși termopan inclusiv la anexe Casa se afla in Nădăstia de Jos la 2 km de Călan și la 7 km de Hunedoara Se vinde mobilata ...

1037 EUR/m2 | 27 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand casă in Hunedoara, Buituri, ST= 866 mp, 4 camere. Pret 85000 euro neg
5
11

Vând în Hunedoara, zona Buituri, casa de cărămidă compusă din 4 camere, beci și pod. Și casa compusă din camera, bucătărie, baie și debara. Necesită renovare. Ocupabila imediat. Preț 85000 EUR neg. Contact Mihaela

102 EUR/m2 | 833 m2

Hunedoara, Hunedoara

Casa si teren de vanzare schimb cu auto
10
25

Casa si teren de vanzare schimb cu auto

Casa (NELOCUIBILA ) si teren împărțit în 6 parcele diferite . 2 hectare ,2 euro mp . Com gurasada jud HD accept si variante cu auto

909 EUR/m2 | 44 m2

Boiu de Sus, Hunedoara

Salvează căutarea