Case/Vile Ilfov

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Ilfov Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vilă P+1 Ciorogârla | 650 mp teren | 4 camere | Garaj | Terasă | Construcție solidă
10

Vilă P+1 Ciorogârla | 650 mp teren | 4 camere | Garaj | Terasă | Construcție solidă Descriere: Vilă P+1 situată în Ciorogârla, construită pentru uz personal (2018 2020), cu teren generos de 650 mp și deschidere 25 m. Suprafață utilă: 180 mp 4 camere (living + 3 dormitoare) 3 băi + 2 dressinguri ...

1556 EUR/m2 | 180 m2

Ciorogarla, Ilfov

Promovat
Casa individuala 4 camere - 2 bai - 455 mp teren
10
3

Casa individuala 4 camere - 2 bai - 455 mp teren

Descoperă confortul unei locuințe moderne, perfect adaptată stilului de viață contemporan. Situată într-o zonă rezidențială liniștită, această casă oferă un echilibru ideal între spațiu, funcționalitate și intimitate totul într-un ambient sigur și prietenos pentru întreaga familie. Caracteristici principale: Suprafață ...

1390 EUR/m2 | 115 m2

Berceni, Ilfov

Promovat
 Vila Premium 2025 în Izvorani   Lângă Pădure & Lac | Pompă de Căldură
10

Vila Premium 2025 în Izvorani Lângă Pădure & Lac | Pompă de Căldură

Vă prezentăm o vilă modernă, construită în 2025, situată într-una dintre cele mai liniștite zone din Izvorani, cu acces privat, drum asfaltat și vecinătăți premium. Proprietatea oferă combinația ideală între confort, eficiență energetică și apropierea de natură. Localizare: Lângă pădure și aproape ...

1365 EUR/m2 | 197 m2

Izvorani, Ilfov

Promovat
Vand Vila Elyse cu 5 camere in oras Pantelimon, Jud Ilfov, strada Tractorului, 62A
10
3

la 5 min de metrou Pantelimon Această casă de vânzare construită în 2007 oferă un spațiu de 138 mp pe un singur nivel, cu pivniță la interior și mansardă utilzabilă. Materialul de construcție este BCA, iar acoperișul metal are o înclinație oblică. Locuința dispune de 5 camere și se află pe un teren ...

1014 EUR/m2 | 138 m2

Pantelimon, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând vilă P+1-+M în Bragadiru utilata si mobilata - Cartierul Independenţei . Zonă excelentă Teren 4
8

Proprietate ideala in zona premium a Cartierului Independenței, pe stradă liniștită, asfaltată IS cu acces rapid la toate facilitatile: supermarketuri Si mijloace de transport chiar pe strada Vilă construităîn 2018, cu regim de înălțime P+1+M amplasată pe teren de 450 mp, având 181 mp suprafață construită ...

2210 EUR/m2 | 181 m2

Bragadiru, Ilfov

casa   vila 3 camere 2 bai Chitila langa parc scoala si gradinita
10
3

casa vila 3 camere 2 bai Chitila langa parc scoala si gradinita

Proprietar, vand vila P+E+pod inalt, cu 3 camere, 2 bai, bucatarie, terasa cu gratar, in cartierul Tineretului, Parcul Mangului, zona patinoar, Chitila Ilfov. Parter: hol, baie, bucatarie, living, casa scarii Etaj: hol, baie, 2 dormitoare Pod: posibilitate mansardare. Curte: 150mp in proprietate, amenajata ...

2253 EUR/m2 | 88 m2

Chitila, Ilfov

Vand,închiriez,Măgurele granita sect 5 particular
10
2

Vand,închiriez,Măgurele granita sect 5 particular

Chiria este de 650 e,Casa 2021 Măgurele sect 5 ,3 cam baie,bucătărie total 59 m locuibili + cam și baie mansarda lucrare efectuată cam75!la,sută încă 30 m teren total 240 m,toate utilitățile,gard beton .,str Basmului,Nu colaborez cu agenții!!!134500e,este vânzare casa neutilata,nemobilata

1681 EUR/m2 | 80 m2

Magurele, Ilfov

Vand casa cu 3 dormitoare
10
7

Vand casa cu 3 dormitoare

Direct proprietar vand casa cu etaj solida, compusa din 4 camere, Suprafata utila 130 mp plus teren 356 mp cu un potential deosebit pentru o familie cu doua generatii. 2 locuri de parcare in curte. Camerele au suprafete generoase. Acces la etaj printr-o scara interioara cu balustrada de inox. Podul generos ...

1523 EUR/m2 | 130 m2

Magurele, Ilfov

Vând casă voluntari 9

Vând casă voluntari

De vanzare casa in voluntari P+1 3 camere,2 bai,2 balcoane,teren 300 mp

1429 EUR/m2 | 84 m2

Voluntari, Ilfov

VÂND sau SCHIMB casă comuna Berceni!!
10
10

VÂND sau SCHIMB casă comuna Berceni!!

VÂND sau SCHIMB!!! DIRECT PROPRIETAR!! NU COLABOREZ CU AGENTII(nu ofer comision)!!!!! Casă în centrul comunei Berceni pe vatra veche construcție 2014 Casa este construita pe un singur nivel și este compusa din 4 camere+dressing de 10 mp, 2 băi, bucătărie+zonă dinning,2 holuri mari, cămară, pod ...

1200 EUR/m2 | 150 m2

Berceni, Ilfov

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro
10
11

Domnesti - Vila deosebita - reducere 15.000 euro

PRET VILA - 175.000 EURO OFERTA SPECIALA - PENTRU ANTECONTRACT SEMNAT PANA LA 01.12.2025 REDUCERE DE 15.000 EURO - PRET FINAL 160000 EURO Vand vila cu 5 camere decomandate, in suprafata utila de 200 mp si suprafata desfasurata de 258 mp situata intr-o zona foarte buna din Domnesti pe strada Gloriei. ...

800 EUR/m2 | 200 m2

Domnesti, Ilfov

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate
10
15

Pantelimon, 2 corpuri de cladire, rate

ATENTIE!!! PRET EVALUARE IMOBIL - 160.000 EURO SE ACCEPTA PLATA A 50% LA SEMNAREA CONTRACTULUI DE VANZARE SI PLATA DIFERENTEI DE 50% IN MAXIM 5 ANI (60 DE RATE). OFERTA SPECIALA - REDUCERE 10.000 EURO LA PLATA INTEGRALA. PRET FINAL - 150.000 EURO Particular, vand imobil situat in localitatea Pantelimon, ...

369 EUR/m2 | 407 m2

Pantelimon, Ilfov

Proprietate deosebita, ideala pentru camin batrani sau locuinta, reducere mare pana la 31 martie
7
19

PRET EVALUARE PROPRIETATE IMOBILIARA 280.000 EURO OFERTA SPECIALA - REDUCERE 20% PENTRU ANTECONTRACT SAU CONTRACT SEMNAT PANA LA DATA DE 1 MAI 2025. PRET FINAL - 224.000 EURO Vand proprietate imobiliara situata in Snagov Tancabesti, pe strada Tudor Arghezi, formata din teren in suprafata de 3235 ...

204 EUR/m2 | 1,100 m2

Tancabesti, Ilfov

Vila Voluntari - Investitie f buna
10
24

Vila Voluntari - Investitie f buna

PRET VILA - 210.000 EURO REDUCERE LA PLATA INTEGRALA - 15.000 EURO - PRET FINAL 195.000 EURO VILA ESTE INCHIRIATA PE TERMEN LUNG. SE POATE PRELUA CU PASTRAREA CHIRIASILOR. Vand vila in suprafata utila de 169 mp, situata in zona Voluntari. Are structura de rezistenta pe cadre de beton armat, geamuri ...

1154 EUR/m2 | 169 m2

Voluntari, Ilfov

Vanatori, Petrachioaia, vila cu 7 camere, reducere la plata cash sau in rate
10
84

Atentie! Pret evaluare vila - 130.000 euro Se poate vinde si in rate cu plata a minim 50% la semnarea contractului de vanzare si maxim 60 de rate. Oferta speciala - reducere 10.000 euro la plata integrala (cash). Pret final - 120.000 euro Particular vand vila deosebita cu 7 camere decomandate, in ...

453 EUR/m2 | 265 m2

Vanatori, Ilfov

Vila lux Bragadiru - zona Leroy Merlin - unica in zona
10
5

Vila lux Bragadiru - zona Leroy Merlin - unica in zona

CUMPARATI O CASA ADEVARATA, PENTRU O VIATA! VILA NU A FOST FACUTA DE DEZVOLTATOR (PENTRU PROFIT). NU S-A FACUT NICIUN COMPROMIS, PENTRU A SCADEA COSTURILE DE CONSTRUIRE. AU FOST 2 VILE IDENTICE CONSTRUITE PENTRU 2 FRATI. UNA DINTRE ELE S-A VANDUT, A MAI RAMAS ACEASTA. NU RATATI OCAZIA! PRET EVALUARE ...

625 EUR/m2 | 352 m2

Bragadiru, Ilfov

Vând casa Popesti Leordeni
10
3

Vând casa Popesti Leordeni

Vând casa construita in anul 2014, situata in Popesti Leordeni, intr-un complex de 8 case, aceasta fiind ultima din șir, cu iesire la doua strazi. Regim de inaltime P+1+M, suprafata utila 140 mp, suprafata construita desfasurata 180 mp. Dispune de curte individuala cu o suprafata totala 307 mp din care ...

2000 EUR/m2 | 140 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Case de vinzare 140 mp individuale , toate utilitatile
7
13

Case de vinzare 140 mp individuale , toate utilitatile

Casa in Clinceni la cheie. STRADA PE CARE SE AFLA SE INFUNDA , adica nu este circulata , sunt 25 de case nu este circulata , foarte multa liniste . Str Asfaltata , cu canal, apa , gaze , curent Statie RATB, gradinita la 300m distanta Scoala , Liceu, magazine . Casa este compusa din 3 dormitoare ...

1000 EUR/m2 | 140 m2

Clinceni, Ilfov

Vila tip duplex bragadiru leroy merlin
10
1

Vila tip duplex bragadiru leroy merlin

Vand vila in Bragadiru - cartier Independentei: P+1+mansarda, formata din: Parter: living+dinning, bucatarie inchisa, debara, baie utilata, hol, spatiu depozitare, terasa amenajata, gradina; Etaj:3 dormitoare si 2 bai hol, balcon; Mansarda(finisata, geamuri velux tripan) cu scara metal cu treapta de ...