Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Ilfov Incalzire: Gaz Suprafata utila: 61-100 Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa si teren 1800 mp Darasti
3
5

Casa si teren 1800 mp Darasti

Open -House 25 APRILIE Imobiliar Expert Grup va propune spre achizitie o casa cu un teren generos,situata intr-o zona linistita si verde.Utilitati curent si apa dar accesibil si gazul fiind langa casa.Casa necesita renovare si poate fi utilizata ca locuinta de vacanta sau permanenta.Curte foarte mare,ideala ...

1084 EUR/m2 | 69 m2

Darasti-Ilfov, Ilfov

Case de vanzare 4 camere+pod buftea
10
26

Case de vanzare 4 camere+pod buftea

Case noi cu 3 dormitoare, 2 bai, 1 living, 1 bucatarie, hol, pod, tersasa 24mp, toate utilitatile,( gaz, curent, apă și canalizare) încalzire în pardoseala teren 318mp deschidere 18m mai multe detalii la telefon. Casele sunt pe persoană fizică nu se adaugă TVA.

1505 EUR/m2 | 95 m2

Buftea, Ilfov

casa cu teren cernica balaceanca
6
2

casa cu teren cernica balaceanca

Teren 400m2: - 100m2 locuibil - doua dormitoare - 1 baie - 1 hol - living mare open space cu bucataria Utilitati: - gaze - curent - canal stradal+fosa - apa stradala Altele: - cablu tv - internet - actele la zi - unic proprietar - Access rapid la bucuresti - 15 min pe autostrada A2 pana la metrou ...

1450 EUR/m2 | 100 m2

Balaceanca, Ilfov

Casa/Vila--Comuna Berceni--4 Camere
19

Casa/Vila--Comuna Berceni--4 Camere

Nexus Homes vă prezinta o proprietate modernă, aflată în construcție finalizata, ideală pentru o familie care își dorește confort, spațiu și posibilitatea de personalizare. Imobilul este de tip P+1 și dispune de 4 camere generoase și 2 băi, fiind proiectat inteligent pentru a oferi funcționalitate și ...

1596 EUR/m2 | 94 m2

Berceni, Ilfov

Casa  Glina 4 camere teren 300 mp  cu utilitati
6

Casa Glina 4 camere teren 300 mp cu utilitati

Se oferă spre vânzare casă bătrânească situată în Glina, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către București. Proprietatea este compusă din 4 camere și este amplasată pe un teren de 300 mp, cu deschidere generoasă de 25 ml la stradă, oferind posibilitatea de renovare, extindere sau construcție nouă. Imobilul ...

933 EUR/m2 | 80 m2

Glina, Ilfov

Casa insiruita Bragadiru Proprietar
5
3

Casa insiruita Bragadiru Proprietar

Anunț de Vânzare: Vila Casa Insiruita Bragadiru , 132 mp , 97 mp utili str Celofibrei vizavi de ROSTAR Parter: - Hol - Baie - Bucătărie - Living +Dinning, + Curte 36mp (se poate face un gratar cu o terasa ) La etaj, veți găsi: - 2 dormitoare - 1 baie Mansarda open space finisata ,se mai poate face o ...

1495 EUR/m2 | 97 m2

Bragadiru, Ilfov

Casa idividuala 90 mp, curte 311mp, 4 camere, 2 bai, Bragadiru, utilata si mobilata, pod, parcare
10
4

Vând casa idividuala constructie pe parter situata in Bragadiru, str. Crisul Repede nr. 77, teren 311 mp, amprenta casei fiind 108 mp. Living cu bucatarie openspace, 3 dormitoare, 2 bai, pod pe toata suprafata casei, placa de beton deasupra, tamplarie tripan, izolatie exterioara 10cm, centrala termica, ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Bragadiru, Ilfov

vand casă cu uzufruct viager
3
5

vand casă cu uzufruct viager

vand casa cu uzufruct viager

2200 EUR/m2 | 100 m2

Dimieni, Ilfov

Casa Glina 400mp teren centrala fantana curte foisor aproape Bucuresti
10

Aceasta casa de vanzare are 3 camere si o suprafata utila de 62 mp. Este partial mobilata si utilata, oferind un spatiu confortabil pentru tine. Pretul este de 120000 euro, o oportunitate excelenta pentru o locuinta in zona dorita. Locatia este foarte bine conectata. Ai acces usor la transportul in ...

1855 EUR/m2 | 62 m2

Glina, Ilfov

Casa Moderna
5
1

Casa Moderna

Casă moderna ideală pentru familie Pantelimon Îți prezentăm o locuință modernă și primitoare, situată într-o zonă liniștită din Pantelimon, perfectă pentru cei care își doresc confort, intimitate și un stil de viață relaxat, aproape de oraș. Casa este amplasată pe un teren de 256 mp și are o suprafață ...

1422 EUR/m2 | 90 m2

Pantelimon, Ilfov

proprietar, casa la curte
10
2

proprietar, casa la curte

Casă de vânzare direct de la proprietar | 120.000 Situată în sat Olteni, str. Ortansei, com. Clinceni Telefon: locuință modernă, construită cu atenție la detalii, ideală pentru o familie care își dorește confort și liniște aproape de București. Caracteristici principale: 2 dormitoare ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Olteni, Ilfov

Teren 1700mp cu casa batraneasca
1
8

Teren 1700mp cu casa batraneasca

Vand teren cu casa batrabeasca, teren 1700 mp, toate utilitatile ( gaz, apa, curent) La 300 m de intrarea in parc. Pret 128 000 euro

1969 EUR/m2 | 65 m2

Mogosoaia, Ilfov

Casa la cheie in oraș Pantelimon
3
1

Casa la cheie in oraș Pantelimon

Casa de vanzare Oras Pantelimon Intr.prutului nr 31 Teren 373 mp Construcție 97 mp Pret 165.000 euro neg Casa este alcătuită din: 2 dormitoare 1 living 2 bai 1 hol 1 bucătărie 1 terasa Placa de beton între Parter si pod toate utilitățile in casa funcționale Podul este izolat cu celuloza ...

1701 EUR/m2 | 97 m2

Pantelimon, Ilfov

Casa locuibila Gruiu

Casa locuibila Gruiu

Casa locuibila de vanzare in Gruiu, Ilfov. Are 2 camere,bucatarie, baie, gaze, apa stradala, canalizarea este in lucru pe strada. Aer conditionat, 1000 m patrati.Aproape de A3.Pentru mai multe informatii astept mesaj

1429 EUR/m2 | 70 m2

Gruiu, Ilfov

casă de vânzare proprietate
8

casă de vânzare proprietate

casă de vânzare 3 camere baie bucătari toate utilitățile

1500 EUR/m2 | 90 m2

Pantelimon, Ilfov

Vila individuala modernă 4 camere | Popești-Leordeni – Intrarea Viilor
20

Comision 0% pentru cumpărător. O casă nu înseamnă doar pereți, ci locul în care îți începi diminețile în liniște și îți închei zilele acasă, departe de agitație. Dacă ești în căutarea unui echilibru între confort, intimitate și acces rapid către oraș, această proprietate poate fi alegerea ideală. Vă ...

1980 EUR/m2 | 100 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Casa de vanzare in Pantelimon
5
4

Casa de vanzare in Pantelimon

Dacă îți dorești liniște, spațiu și o casă perfectă pentru familie, această proprietate este exact ce cauți. -3 camere -baie -bucatarie open space -living spatios -250 mp teren -98 mp utili Curtea este ideală pentru relaxare, grătar sau amenajarea unui spațiu de joacă pentru copii. Zona linistita, ...

1173 EUR/m2 | 98 m2

Pantelimon, Ilfov

Casa la rosu: 2 Dormitoare, Living, Bucatarie + Pod mansardabil (posibilitate extindere), 2 Bai
3
5

Ofertă Unică: Casă P+Pod la rosu,Compartimentare Flexibilă, lângă București! Căutați casa visurilor voastre, dar vreți să evitați stresul construirii de la zero? Aceasta este șansa pe care o așteptați! Vând proprietate P+Pod, situată strategic în Orașul Pantelimon (la granița cu Dobroești), o zonă ...

812 EUR/m2 | 85 m2

1 Decembrie, Ilfov

Casa de vanzare Afumati
8