Case/Vile Neamt

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Case/Vile Neamt Balcon Terasă Persoane Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa și teren zona stadion 8

Casa și teren zona stadion

Investiție ideala într-o zonă extrem de valoroasa și foarte căutată. La 1 minut de mers pe jos de Shopping City, în centrul vechi al orașului, dar nu la strada principală. În Precista dar ferit de zgomot și poluare. Casa de147 mp cu teren în suprafață de 554 mp în zona zona Stadion-Jandarmerie. Se ...

340 EUR/m2 | 147 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Cladire Comercială zona Gării!
2
3

Cladire Comercială zona Gării!

Agenția Imobiliară Criss, oferă spre vânzare casă la rosu suprafață 100 mp, pe varianta zona gării, la strada principala, suprafata teren 374 mp,se pretează si pentru activități comerciale. pret 79.000 euro negociabil.

790 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii
10
17

Teren si casa Sat Tarcau zona Garii

Vand 1525 mp teren si casa in sat Tarcau, comuna Tarcau- zona Gara. Potrivit pentru casa, cabana, casa de vacanta. Acces rapid la DN15. Distanta de 5 km fata de Bicaz, 23 km fata de Piatra Neamt. Utilitati -apa si curent. Casa este construita din caramida si este compusa din 2 camere, bucatarie , hol, ...

769 EUR/m2 | 65 m2

Tarcau, Neamt

Casa 1000MP + Spatiu
3
4

Casa 1000MP + Spatiu

Se vinde Casa 1000MP + Spatiu dat in chirie Panouri Fotovoltaice 5kW cu invertor Huawei Zona aproape de Pompieri (Centrul Vechi) Beci 32 trepte adancime Pentru mai multe detalii se discuta la telefon sau mesaj pe whatsapp la numar. Nu deranjati inutil.

300 EUR/m2 | 1,000 m2

Roman, Neamt

Vand vila la rosu in sagna Neamţ
10
3

Vand vila la rosu in sagna Neamţ

Cu multiple imbunatatiri si partea electrica noua si antena TV,inchisa cu tamplarie PVC culoare mahon geamuri oscilobatante lowee oglinda si usi,cosul de fum pentru sobe ,prevazuta cu garaj la parter si un amplu salon bucatarie+bai + 4 dormitoare,stalp propriu de curent si posibilitate racord gaz metan ...

514 EUR/m2 | 180 m2

Sagna, Neamt

Casa - Alexandru cel Bun
8
5

Casa - Alexandru cel Bun

Casă edificată în anul 2017 pe un teren 1060mp, livada pe rod, terasa de vita de vie, cos de baschet, 2 porti mari cu uși automate, lemne ptr centrala și șemineu peste 25m3, casa este structurata asta: subsol, demisol - 2 încăperi- crama rafturi si cos de fum și camera centralei, centrala pe lemne, plan ...

650 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa - Vila Dumbrava Rosie
8
1

Casa - Vila Dumbrava Rosie

Vand vila in comuna Dumbrava Rosie pe DN. 15, compusa din p +1, 6 camere + dependinte (2 bucatari, 4 bai), cu posibilitatea de extindere încă un etaj. Structura de beton si caramida, fundatie beton 1.7m, 2 placi beton, scara interioara, sobe teracota, beci, gradina 700m2, casa 240m2, curte, vita de ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Dumbrava Rosie, Neamt

Vilă cu anexă, foișor, teren de sport și grădină spectaculoasă, la 2km de centru
10

Se oferă spre vânzare o proprietate rară în Piatra Neamț, situată la doar 2 km de centrul orașului și la 1 km de Shopping City, într-un cadru verde, liniștit și privat. Cu un teren de 2.000 mp, casa oferă senzația unei adevărate oaze urbane, înconjurată de vegetație matură, terase, spații de relaxare ...

1204 EUR/m2 | 490 m2

Tarancuta, Piatra Neamt, Neamt

Casa + teren de vanzare Silistea, Romani (total 1363 mp) - pret 22000 euro
7
12

Vand casa batraneasca intretinuta, amplasata in sat Silistea, la 250 de metri de biserica Sf. Dumitru, pe drumul care duce la biserica din strada principala- DJ1558. Casa in prim-plan din prima poza atasata. Suprafata casa plus teren proprietate-1363 de metri patrati. Pentru mai multe relatii sunati ...

333 EUR/m2 | 66 m2

Silistea, Neamt

Pret 70000Euro 7

Pret 70000Euro

Casa si anexe,curte,arabil si finete

Borca, Neamt

Vând casă în Roman (zona abator)

Vând casă în Roman (zona abator)

Vând casă bătrânească + teren, situată în oraș, str. Bodgan Dragoș (Zona abator). Utilități disponibile și poziție excelentă. Acte la zi. Acces direct din strada principală Ideală pentru locuință sau spațiu comercial. Se vinde rapid! Pentru detalii: (

500 EUR/m2 | 100 m2

Roman, Neamt

Proprietate Cracăul Negru
5

Proprietate Cracăul Negru

Vând proprietate situată în satul Cracăul Negru, centru. Relații la telefon: .

25 EUR/m2 | 2,600 m2

Cracaoani, Neamt

Casa P +1 Piatra Neamț
10
45

Casa P +1 Piatra Neamț

Vând casă Piatra Neamț, str. Dragoș Vodă nr 142, P+1, aria desf 184 mp, teren 876 mp, garaj beton armat 21mp,toate utilitățile, acoperiș schimbat, termopan lemn stratificat, CT. Casa este locuibila, se poate vedea din stradă oricând. Preț 90 000 euro negociabil. Relatii la tel

481 EUR/m2 | 187 m2

Piatra Neamt, Neamt

vând casă 22

vând casă

casă 3 camere bucătărie hol și beci

429 EUR/m2 | 70 m2

Tarcau, Neamt

Vand casa in Savinesti
10
10

Vand casa in Savinesti

Vand casa P+M de 150 mp desfasurati cu teren aferent de 480 mp in Savinesti. Receptia constructiei a fost facuta in anul 2009, structura fiind din stalpi de beton armat cu planseu peste parter (la fel, din beton armat), caramida eficienta de 30 cm si polistiren expandat de 10 cm pe peretii exteriori ...

1590 EUR/m2 | 100 m2

Savinesti, Neamt

Vila P+E, com Al cel Bun
16
1

Vila P+E, com Al cel Bun

Oportunitate pentru cei care doresc sa investeasca intr-un imobil la cheie, situat intr-o zona excelenta, la iesirea din Piatra Neamt, mobilat si utilat complet, care se preteaza pentru locuinta , pensiune sau alte afaceri. Casa are un regim de inaltime de P+2, construita pe fundatie din beton ...

1067 EUR/m2 | 300 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vilă cu teren generos 8807 mp, zonă liniștită, Gura Văii

Vilă cu teren generos 8807 mp, zonă liniștită, Gura Văii

Vând vilă situată în Gura Văii, comuna Girov, județul Neamț, într-o zonă liniștită, fără vecini direcți. Casa este construită în anul 2012, din beton și cărămidă, cu acoperiș tip șarpantă din tablă, și are o suprafață desfășurată de 268 mp, plus terasă de 21 mp. Imobilul este structurat pe subsol, parter ...

1381 EUR/m2 | 268 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT 5

Casa pe Teren cu Suprafața de 1843 m.p, Soseaua Mănăstirii-Bistrita.NT

Vând Casa pe Teren, Proprietate,1843 m.p, situat pe Str.Manastirii,Nr.36, Bistrița,cu deschidere 32 m.p la Șoseaua principala ce duce spre Manastire si Lungime 25 m.p ,cu toate utilitățile: Gaze, Apă curenta,electricitate,etc. Cu documentația Cadastrală de actualitate . Preț - 68.000 Euro Negociabi ...

1046 EUR/m2 | 65 m2

Bistrita, Neamt

Casa de vanzare P+E în Roman
7
8

Casa de vanzare P+E în Roman

Proprietar- vand casa P+E in Roman, Cartier Nicolae Balcescu. Suprafata terenului este de 576 mp, locuinta având o suprafata de 250 mp ( 150 mp parter, 100 mp etaj) si este compartimentata astfel: Parterul este compus din Living, hol, bucatarie, baie, dormitor, camera de depozitare, terasă și garaj. ...

1143 EUR/m2 | 210 m2

Roman, Neamt

Casa părintească
10
3

Casa părintească

Vand casa la 18 km de Roman, plus anexe necesare gospodariei. Teren intravilan si extravilan in acelasi lot 12200 mp.Casa este in comuna Dulcesti, sat Poiana.Deschiderea la drum 34 m, lânga pădure, zonă foarte frumoasă,de basm. Pe teren sunt butuci vie pe rod, visini si alti pomi fructiferi. In zona ...

688 EUR/m2 | 80 m2

Carlig, Neamt

Vând imobil la E 85 in Secuienii Noi, judetul Neamț.
10
1

Vând imobil la E 85 in Secuienii Noi, judetul Neamț.

Vând vilă la roșu pe 2 niveluri (P+M) construita in 2019 . Se află la circa 250 m de popasul Mara, (pe partea stângă mergând spre Bacău) și la circa 1 km de fabrica de pavele Elis. Suprafața construită desfășurată e de 398 mp. La parter se găsește un livingul, o bucătărie spațioasă , o sală unde se ...

15 EUR/m2 | 6,600 m2

Secuienii Noi, Neamt

Casă în Piatra Neamț  zona Stadion
6
9

Casă în Piatra Neamț zona Stadion

Vând casă în suprafață de 187 mp (parter, etaj 1 plus mansardă) si anexa în suprafață de 30 mp. Terenul este in suprafață de 300 mp și are o deschidere de 50 m la stradă și beneficiază de toate utilitățile.