Promovat
CASA + teren  7702 mp - BODEȘTI   județul NEAMȚ
10
10

CASA + teren 7702 mp - BODEȘTI județul NEAMȚ

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o proprietate situată în comuna BODEȘTI chiar la DN 15C adica drumul national dintre orasele PIATRA NEAMȚ si TÂRGU NEAMȚ județul Neamț, ideală pentru locuire permanentă sau activități gospodărești. Locuința este construită din cărămidă pe parter și este compusă ...

573 EUR/m2 | 86 m2

Bodesti, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt- vila cocheta prevazuta cu terasa, garaj si teren
19
1

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU TERASĂ, GARAJ ȘI TEREN, 210.000 EURO NEG. Celor care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE le propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, primitoare, ...

1105 EUR/m2 | 190 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare
20

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare

De vânzare – Casă și teren 2700 mp în Viisoara, Comuna Alexandru cel Bun (la doar 8 km de centrul Piatra Neamț) Vă propunem spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită și pitorească din Viisoara, Comuna Alexandru cel Bun, la numai 8 km de centrul orașului Piatra Neamț. Locul ideal ...

434 EUR/m2 | 297 m2

Alexandru cel Bun, Neamt

Promovat
Casă premium de vânzare   Zona Dumbrava
17

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava Construcție nouă, 2023 | 163 m utili | m teren | Exclusiv prin MCD Expert Imobiliare Dacă visezi la o locuință modernă, bine construită și complet utilată pentru confortul familiei tale, această proprietate reprezintă alegerea ideală. Date tehnice & compartimentare Structură: ...

2178 EUR/m2 | 163 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare pret negociabil
1

Casa de vanzare pret negociabil

Casa cu 6 camere cu beci 4 4 langa soseaua nationala

214 EUR/m2 | 281 m2

Madei, Neamt

Vand urgent casa locuibila in Horia
2

Vand urgent casa locuibila in Horia

Ofer spre vanzare casa locuibila in Horia, cu 3 camere si bucatarie . Constructie din anul 1975. Casa este din chirpici fara fisuri sau crapatauri ,temelie si acoperis din tabla. Suprafata casei este de 90mp iar terenul este de 440mp. Pretul este 45000 . Acte actualizate pt notariat. Recomandam aceasta ...

577 EUR/m2 | 78 m2

Roman, Neamt

Vand vila in Horia
6

Vand vila in Horia

Vând vilă din cărămidă în Horia Casa are toate utilitatile Suprafața terenului este de 475 mp Suprafață utilă a casei este de 170 mp cu terasă și magazie cu beci Număr de camere sunt 4 plus mansarda amenajată pt sala de sport sau de depozitare Acte actualizate pt notariat Poze reale Zona foarte ...

865 EUR/m2 | 170 m2

Roman, Neamt

Vand vila noua in Horia
20

Vand vila noua in Horia

Vind vilă în Horia din cărămidă , cu bucătărie , living , camera tehnică , baie și birou la parter și 3 dormitoare cu 2 băi la etaj , finalizată în 2025 Încălzire prin pardoseală Uși culisante la bucătărie și living care dau în terasă Suprafața 220 mp Suprafață teren 601 mp Living 50 mp Terasa 40 ...

750 EUR/m2 | 240 m2

Horia, Neamt

Vând casă în Roman
11
1

Vând casă în Roman

Vând casă în Roman Ofer spre vânzare casă din cărămidă , cu parter și mansardă ,cu 3 camere , 2 băi , bucătărie ,garaj și beci cu toate utilitățile, 150 mp , zona centrală Preț 89000 Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Vand casa noua  in Cordun
10

Vand casa noua in Cordun

Vând casă nouă în Cordun , din cărămidă cu 3 camere , living spațios și bucătărie mare , baie cu cadă sau duș , terasă și beci . Casa are toate utilitățile, construcție calitativă . Acte pregătite pt notariat Preț 135000 discutabil Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. Contactează ...

1227 EUR/m2 | 110 m2

Cordun, Neamt

Vand vila in Horia
37

Vand vila in Horia

Ofer spre vânzare vila din cărămida in Horia, P +M cu suprafața de 240mp, iar terenul este de 1000mp. Imobilul prezentat se vinde utilat și mobilat după cum reiese din fotografii , acestea sunt reale și nu din alta locație . Actele sunt pregătite și actualizate pt notariat . Prețul este de 165000 ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Horia, Neamt

CASĂ cu teren intravilan 2040 mp DRAGOMIREȘTI, judetul NEAMȚ
12
1

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare o casa in comuna DRAGOMIRESTI localitatea UNGHI. Casa este construita din chirpici in anul 1992, are suprafata construita desfasurata de 136 mp si este compusa din: 2 camere, 2 bucatarii, 1 hol, 1 baie si o terasa acoperita. Temelia casei este din beton iar acoperisul ...

230 EUR/m2 | 122 m2

Unghi, Neamt

Casa tupilati  ..1000 de m2 teren
10

Casa tupilati ..1000 de m2 teren

Vand casa in tupilati pt mai multe detalii

644 EUR/m2 | 90 m2

Tupilati, Neamt

De vanzare casa construita din caramida, renovată, mobilata și utilata, zona Parcului 79.000euro
20
2

De vânzare casă cochetă, construită din cărămidă, formată din 2 camere spațioase, 2 holuri, bucătărie și baie, renovată premium, mobilată și utilată, cu terasă și grădină frumos amenajată, situată în zona Parcului Casa este izolată, dispune de centrală termică pe gaz, instalații noi, tâmplărie pvc cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

Casa de vanzare in comuna Ceahlau Neamt
5

Casa de vanzare in comuna Ceahlau Neamt

Se oferă spre vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă liniștită și pitorească, cu o priveliște spectaculoasă către Muntele Ceahlău, la doar 2 km de statiunea Durău, perfecta pentru locuință permanentă, vacanță sau investiție turistică. Detalii proprietate: Locuinta, finalizată în anul 1997, ...

1420 EUR/m2 | 88 m2

Ceahlau, Neamt

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Teren vanzare negociabil
10
3

Teren vanzare negociabil

Teren de vanzare, zona liniștită imprejmuita pe doua parti de padure, acces principal din drumul national si acces secundar din drumul forestier, statie peco la 500 m. Casa are nevoie de reparații, are beci, branșament electric, fântână, teren arabil și fâneață. Pentru mai multe detalii, poze contactează-ma, ...

714 EUR/m2 | 70 m2

Roseni, Neamt

Casă de vânzare la munte, 5 camere, curte mare, garaj   jud. Neamț, aproape de Mănăstirea Pângărați
10
2

Casă de vânzare la munte, 5 camere, curte mare, garaj jud. Neamț, aproape de Mănăstirea Pângărați

Casă de vânzare la munte, în localitatea Pângărați, județul Neamț, într-o zonă liniștită, aproape de Mănăstirea Pângărați, unul dintre cele mai vechi și vizitate așezăminte religioase din zonă. Proprietatea are 5 camere spațioase, potrivite ca locuință permanentă sau casă de vacanță, cu posibilitate ...

525 EUR/m2 | 200 m2

Pangarati, Neamt

Ofer spre vânzare un imobil cu destinație spațiu comercial stradal, situat pe Strada Progresului Nr.
9
5

- Suprafața totală: 90 m2. - Suprafața construită la sol: 74 m2. - Suprafața construită desfășurată: 74 m2. - Suprafața utilă: 134 m2. Utilități: - Rețea electrică trifazică - Centrală pe gaz - Racordat la rețeaua de apă și canalizare Spațiul poate fi amenajat în funcție de specificul propriei activități. Se ...

746 EUR/m2 | 134 m2

Maratei, Piatra Neamt, Neamt

Pensiune - Oportunitate Premium de Investiție Turistică Alexandru cel Bun Neamt
10

Oportunitate Premium de Investiție Turistică în Județul Neamț Vă prezentăm o oportunitate rară de a achiziționa o afacere de succes și o proprietate de înaltă calitate Pensiunea Casa Prieteniei situată în inima unei zone turistice de referință, în localitatea Alexandru cel Bun, Județul Neamț, ...

1069 EUR/m2 | 700 m2

Bistrita, Neamt

Se vinde casă nouă construcție robustă și elegantă
10
6

Se vinde casă nouă construcție robustă și elegantă

Oferta de vânzare pentru o casă de locuit nouă situată în sat Dobreni Neamț,P+M,4 camere,2 băi, terasă și camera tehnica! construcția a fost realizată cu materiale de calitate superioara, fără rabat de cantitate! tablă Bilka, cărămidă brikston, vată minerală, terenul este împrejmuit cu gard galvanizat, ...

938 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

DOUA CASE - filioara com agapia neamt
10
7

DOUA CASE - filioara com agapia neamt

Două case de poveste în inima Agapiei un colț de rai între Codrii de Aramă și Pădurea de Argint Filioara, com. Agapia, jud. Neamț 135.000 EUR negociabil Investiție recentă: 11 SEPTEMBRIE 2025 - acoperiș din tablă Bilka 0,5 mm, în valoare de 10.000 EURO Vă invit să descoperiți un loc în ...

964 EUR/m2 | 140 m2

Agapia, Neamt

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI
2

DE VANZARE casa renovata in anul 2021 NISIPORESTI

Casa de vanzare in Nisiporesti, judetul Neamt, casa+anexe construite pe o parte din terenul de 385 mp, 4camere+ anexe 2 camere, baie, bucatarie, beci, fantana. Teren agricol 700mp, apa de la comuna. Pret 85000 euro . Mai multe detalii sunati la numarul de telefon

531 EUR/m2 | 160 m2

Nisiporesti, Neamt

Vand casa din caramida + dependinte + teren 1500m2 in loc. Secuieni Noi, jud Neamt
5
4

Vand: - Casa din caramida formata din 3 camere, bucatarie, o baie si 2 holuri. Apa curenta, canalizare, incalzire cu centrala pe gaz - Dependinte - bucatarie de vara si camara (intr-un corp), - magazie cu beci - cladire 8x4m folosita in trecut ca si brutarie, ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Secuienii Noi, Neamt

Salvează căutarea