Promovat
Proprietate in Roznov - Vila si 900 mp teren
18
5

Proprietate in Roznov - Vila si 900 mp teren

PROPRIETATE ÎN ROZNOV VILĂ ȘI 900 MP TEREN, 110.000 EURO Dacă vă doriți să scăpați de aglomerația urbană, de grijile și stresul cotidian, FORTUNA IMOBILIARE oferă spre achiziționare această proprietate cu un proiect practic, ingenios, flexibil, cu potențial ridicat de personalizare, situată în intravilanul ...

601 EUR/m2 | 183 m2

Sud, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt- vila cocheta prevazuta cu terasa, garaj si teren
19
1

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU TERASĂ, GARAJ ȘI TEREN, 210.000 EURO NEG. Celor care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE le propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, primitoare, ...

1105 EUR/m2 | 190 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa+ teren de vanzare REDIU
20
2

Casa+ teren de vanzare REDIU

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o proprietate situată în satul Poloboc, comuna Rediu, județul Neamț. Suprafață imobil: 260 mp Suprafață teren: 1.235 mp Front stradal: 19 ml Detalii construcții: Locuință principală (P+E) Nr. niveluri: 2 An construcție: 2020 Suprafață construită la sol: ...

355 EUR/m2 | 234 m2

Rediu, Neamt

Promovat
Casă premium de vânzare   Zona Dumbrava
17

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava

Casă premium de vânzare Zona Dumbrava Construcție nouă, 2023 | 163 m utili | m teren | Exclusiv prin MCD Expert Imobiliare Dacă visezi la o locuință modernă, bine construită și complet utilată pentru confortul familiei tale, această proprietate reprezintă alegerea ideală. Date tehnice & compartimentare Structură: ...

2178 EUR/m2 | 163 m2

Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă în Roman
11
1

Vând casă în Roman

Vând casă în Roman Ofer spre vânzare casă din cărămidă , cu parter și mansardă ,cu 3 camere , 2 băi , bucătărie ,garaj și beci cu toate utilitățile, 150 mp , zona centrală Preț 89000 Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul agenției situat pe Str ...

742 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

Vand casa noua  in Cordun
10

Vand casa noua in Cordun

Vând casă nouă în Cordun , din cărămidă cu 3 camere , living spațios și bucătărie mare , baie cu cadă sau duș , terasă și beci . Casa are toate utilitățile, construcție calitativă . Acte pregătite pt notariat Preț 135000 discutabil Pentru mai multe detalii vă rog sunați la nr de tel. Contactează ...

1227 EUR/m2 | 110 m2

Cordun, Neamt

Vand vila in Horia
37

Vand vila in Horia

Ofer spre vânzare vila din cărămida in Horia, P +M cu suprafața de 240mp, iar terenul este de 1000mp. Imobilul prezentat se vinde utilat și mobilat după cum reiese din fotografii , acestea sunt reale și nu din alta locație . Actele sunt pregătite și actualizate pt notariat . Prețul este de 165000 ...

688 EUR/m2 | 240 m2

Horia, Neamt

CASĂ cu teren intravilan 2040 mp DRAGOMIREȘTI, judetul NEAMȚ
12
1

OBIECTIV IMOBILIARE va ofera spre vanzare o casa in comuna DRAGOMIRESTI localitatea UNGHI. Casa este construita din chirpici in anul 1992, are suprafata construita desfasurata de 136 mp si este compusa din: 2 camere, 2 bucatarii, 1 hol, 1 baie si o terasa acoperita. Temelia casei este din beton iar acoperisul ...

230 EUR/m2 | 122 m2

Unghi, Neamt

De vanzare casa construita din caramida, renovată, mobilata și utilata, zona Parcului 79.000euro
20
2

De vânzare casă cochetă, construită din cărămidă, formată din 2 camere spațioase, 2 holuri, bucătărie și baie, renovată premium, mobilată și utilată, cu terasă și grădină frumos amenajată, situată în zona Parcului Casa este izolată, dispune de centrală termică pe gaz, instalații noi, tâmplărie pvc cu ...

1215 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

-Case De Vânzare În Roman-
5

-Case De Vânzare În Roman-

DESCOPERA CASA PERFECTA PENTRU TINE Cartier rezidential nou ideal pentru familii cu copii!! Locatie Str Profesor Dumitru Martinas nr 17. CASE TIP DUPLEX SPATIU IDEAL PENTRU FAMILIE! 120 mp utili. Teren 500 mp. Terasa 36 mp balcon 4 mp. Pret 110000 euro plus TVA. CASE DUPLEX PREMIUM: Pret 130000 ...

917 EUR/m2 | 120 m2

Roman, Neamt

 Casa in comuna Borlesti-teren 1000 mp
8
2

Casa in comuna Borlesti-teren 1000 mp

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp teren situata in comuna Borlesti, deschidere la drum asfaltata. Pret:18000 euro 0740707697

360 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa cu 1000 mp teren Costisa
7
2

Casa cu 1000 mp teren Costisa

Oferim spre vanzare casa batraneasca cu 1000 mp tere situata la o distanta de 28 km de Piatra Neamt spre Bacau.Acte la zi, cheile se predau la notar. Pret:25000 euro 0740707697

500 EUR/m2 | 50 m2

Piatra Neamt, Neamt

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur   Dobre
13

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobre

De vânzare | Casă bătrânească + teren generos | Zona Balaur Dobreni MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o casă bătrânească, situată în zona Balaur Dobreni, ideală pentru locuire temporară sau pentru construcția unei case noi, investiție ori proiect rezidențial. Detalii proprietate: Suprafață ...

1367 EUR/m2 | 60 m2

Piatra Neamt, Neamt

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii
20

Casa noua din 2023 comuna Girov - localitatea Gura Vaii

Obiectiv Imobiliare vă propune spre vânzare casă la gri – Girov, Gura Văii Obiectiv Imobiliare vă prezintă spre vânzare o casă la gri, situată în comuna Girov, localitatea Gura Văii, ideală pentru cei care își doresc să își personalizeze locuința după propriul gust. Imobilul are o suprafață construită ...

436 EUR/m2 | 195 m2

Gura Vaii, Neamt

Casa noua in Piatra Neamț, iesirea spre Târgu Neamț
6
1

Casa noua in Piatra Neamț, iesirea spre Târgu Neamț

Agentia imobiliara Next Home va propune pentru achiziționare o casa deosebita, situata in Piatra-Neamț la iesirea spre Târgu Neamț. Construita in 2021 din cărămidă, pe un singur nivel, cu 196 mp utili și un teren generos de 480 mp. Bucură-te de un gazon superb, un spațiu de relaxare în aer liber, ...

1276 EUR/m2 | 196 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila si teren de 2000 mp intravilan zona Costisa
7

Vila si teren de 2000 mp intravilan zona Costisa

Anunț Promovare Casă - Comuna Costișa De vânzare casă în comuna Costișa, cu teren aferent de 2000 mp, situat în intravilan. Casa este construită din cărămidă Porotherm și include 2 dormitoare un living, baie și bucătărie . Imobilul se află la stadiul de gri, cu tencuială exterioară și interioară ...

684 EUR/m2 | 95 m2

Costisa, Neamt

Casă + teren 1800 mp – comuna Grumăzești, judet Neamt
16

Casă + teren 1800 mp – comuna Grumăzești, judet Neamt

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o casă cu potențial de investiție, situată în comuna Grumăzești, localitatea Curechiștea, județul Neamț. Imobilul este construit în anul 2016 și este dispus pe parter + mansardă, fiind proiectat pentru o locuință spațioasă și funcțională. Caracteristici principale Suprafață ...

369 EUR/m2 | 203 m2

Grumazesti, Neamt

Casa tip duplex de vânzare – zona Fermelor , Piatra Neamt gata de mutat
20
1

Obiectiv Imobiliare vă oferă spre vânzare o casă tip duplex, situată în zona Fermelor, o zonă liniștită din Piatra Neamț, potrivită pentru locuit. Suprafețe • Suprafață utilă totală: 94,5 mp • Suprafață totală cu balcoane: 103,9 mp • Suprafață teren: 197 mp • Regim de înălțime: Parter + Mansardă ...

2069 EUR/m2 | 104 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vilă cu 6 dormitoare, 2 garaje, anexe multiple - 2076 mp teren
20
1

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț Vilă construită în anul 2012 compartimentată după cum urmează: Parter: Hol, living, bucatărie, baie, două dormitoare Etaj 1: hol, baie, dormitor, birou Etaj 2: hol, dormitor + acces pod Două garaje: unul normal (cu canal întreținere ...

600 EUR/m2 | 300 m2

Cordun, Neamt

Casă tip duplex - zonă exclusivistă
20

Casă tip duplex - zonă exclusivistă

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: partea superioară a unei case Duplex situată pe Aleea Griviței, mun. Roman, Jud. Neamț (stradă exclusivistă) PREȚ: 247.000 € Compartimentare: Parter: spațiu de primire 20 mp (foto 2) și hol / casa scării Etaj: Living, bucătărie, ...

1235 EUR/m2 | 200 m2

central, Roman, Neamt

 Casă de vânzare   ideală pentru locuință sau clinică!
16

Casă de vânzare ideală pentru locuință sau clinică!

Casă de vânzare ideală pentru locuință sau clinică! Această proprietate deosebită oferă o suprafață construită de 480 mp, amplasată pe un teren generos de 927 mp. Construită din cărămidă, casa se remarcă prin spațiile sale ample, luminoase și funcționale, fiind potrivită atât pentru reședință personală, ...

923 EUR/m2 | 400 m2

Piatra Neamt, Neamt

 Casă din cărămidă   Zona Dărmănești
19
2

Casă din cărămidă Zona Dărmănești

Casă solidă din cărămidă, teren generos Zona Dărmănești MCD Expert Imobiliare vă propune spre vânzare o proprietate ideală pentru locuință permanentă sau investiție, situată într-o zonă liniștită din Dărmănești, cu acces facil și deschidere generoasă la stradă. Casa este construită din cărămidă, ...

550 EUR/m2 | 100 m2

Piatra Neamt, Neamt

Vila P+1 Zona Savinesti
13

Vila P+1 Zona Savinesti

De Vânzare: Casă Spatioasă în Savinești - Ideală pentru Familie sau Investiție Detalii Proprietate Principală: Anul Construcției: 2014 Material: Cărămidă Suprafață Construită Desfășurată: 212 mp (inclusiv mansardă) Suprafață Teren: 2000 mp Mansardă: Înaltă, gletuită și văruită, necesită finisaje Camere: ...

390 EUR/m2 | 295 m2

Savinesti, Neamt

CASĂ cu teren 719 mp VÂNĂTORI-NEAMȚ, lângă Târgu Neamț
11

CASĂ cu teren 719 mp VÂNĂTORI-NEAMȚ, lângă Târgu Neamț

OBIECTIV IMOBILIARE vă prezintă o proprietate situată în centrul comunei Vânători-Neamț, la doar 7 km de Târgu Neamț. Casă P+1 din cărămidă (1994) – 94 mp construiți Acoperiș tablă tip Lindab Casă din lemn alipită (1962) – 80 mp, cu comunicare între ele Anexe: magazie + grajd (105 mp) și beci zidit ...