Promovat
Casa P+M, mobilata si utilata, 550 mp teren, la 10 minute de oras,cadru natural mirific
18
4

CASĂ P+M MOBILATĂ ȘI UTILATĂ, CU 550 MP TEREN, SITUATĂ LA 10 MINUTE DE ORAȘ, ÎNTR-UN CADRU NATURAL MIRIFIC, 170.000 EURO Dacă iți dorești să locuiești într-o zonă liniștită cu o priveliște minunată și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE îți propune spre achiziție o superbă proprietate, amplasată la 10 minute ...

1063 EUR/m2 | 160 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Casa la rosu si teren 615 mp, intr-un cartier de vile, Dumbrava Rosie
14
4

CASĂ LA ROȘU ȘI TEREN 615 MP, INTR-UN CARTIER DE VILE, DUMBRAVA ROȘIE, 70.000 EURO Oferim spre vânzare o proprietate situată într-un cartier de vile din Dumbrava Roșie, în plină dezvoltare. Aceasta este compusă din suprafața de 615 mp teren, plus o cotă de drum de 90 mp, pe care este edificată o casă ...

778 EUR/m2 | 90 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Vând casă , teren și garaj  în Piatra Neamț
10
9

Vând casă , teren și garaj în Piatra Neamț

Vând casă suprafață circa 200 mp, cu teren și garaj , în Piatra Neamț,zona Regiment, strada Nordului . Dotată cu alarma și monitorizare video. La parter ,hol mare, living , baie bucătărie și camera tehnică pentru centrala, mașina de spălat etc. La etaj 2 camere, cu baie cu cabină duș și cadă hidromasaj ...

1050 EUR/m2 | 200 m2

Piatra Neamt, Neamt

Promovat
Proprietate Piatra Neamt- vila cocheta prevazuta cu terasa, garaj si teren
19
1

PROPRIETATE PIATRA NEAMȚ VILĂ COCHETĂ, PREVĂZUTĂ CU TERASĂ, GARAJ ȘI TEREN, 210.000 EURO NEG. Celor care doresc să se bucure de facilitățile urbane, beneficiind totodată de liniște, verde și aer curat, FORTUNA IMOBILIARE le propune spre achiziție această proprietate elegantă, îngrijită, primitoare, ...

1105 EUR/m2 | 190 m2

1 Mai, Piatra Neamt, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa de vanzare in zona Bicaz centru
3
1

Casa de vanzare in zona Bicaz centru

Casa de vanzare cu teren de 600 mp + donatie de inca un teren de 5500mp

846 EUR/m2 | 65 m2

Bicaz, Neamt

Casă de vanzare în Roman,zonă de case!
8
3

Casă de vanzare în Roman,zonă de case!

Casă cu mansardă,de vânzare în Roman zonă de case Preț: 85.000 euro Se vinde mobilată și utilată Se oferă spre vânzare o casă situată într-o zonă de case din municipiul Roman, ideală pentru locuit permanent. Imobilul este bine întreținut și are o compartimentare practică, fiind compus din: 3 dormitoare bucătărie ...

850 EUR/m2 | 100 m2

Roman, Neamt

teren intravilan 1193 mp in centrul satului Margineni Neamt cu constructie pe el
3
12

Vand 1193 mp teren intravilan pentru casa in centrul satului Margineni Neamt (str.Sat Nou nr.3) cu o constructie pe el de 62 mp care poate fi reconditionata (anexa) sau demolata. Terenul este marginit pe doua parti de drumuri asfaltate (strada Sat Nou si strada Rapsodiei). Sunt 30 m distanta pana la ...

353 EUR/m2 | 68 m2

Margineni, Neamt

Casă de vânzare în Humulesti!
5
1

Casă de vânzare în Humulesti!

Casă de vânzare în Humulesti, Târgu Neamț, de 1232mp! Este racordată la apa si curent dar și cu posibilitate de racordare la gaz, fiind în fața porții, dar și cu posibilitate de racordare la canalizare! Mai multe detalii în privat!

372 EUR/m2 | 121 m2

Targu Neamt, Neamt

Casa de vânzare
9
5

Casa de vânzare

Vând casă în comuna Costişa, Jud. Neamt cu urmatarele specificații: 4.475 m2 suprafață totală din care: Teren construcții: 659 m2 Arabil: 1.575 m2 Vie: 686 m2 Fâneață: 1.555 m2 Casă mare: 70 m2 Anexa nr1 : 28 m2 Bucătărie de vară: 33 m2 Garaj: 20 m2 Utilități: Apa curenta Curent Internet ...

369 EUR/m2 | 103 m2

Costisa, Neamt

Vand casa Lutca Roman
10
2

Vand casa Lutca Roman

Vand casa (+teren+grădină=2000 mp)cu 5 camere, beci, magazie, terasa cu bucatarie de vara , baie cu cada, hidrofor, pompa in curte, fantana. Casa este din caramida . Are apa in casa + gaz. Se vinde si mobilata.